когда выйдет лига справедливости зака снайдера

На останньому знімку з «Snyder Cut», зробленому самим Заком Снайдером, Ліга Справедливості об’єднується без Супермена і готується до фінальної битви.

На сьогоднішній день проект «Snyder Cut» став дуже відомий. Події в особистому житті змусили директора Зака Снайдера піти з «Ліги справедливості» перш ніж вона була завершена. Джосс Уідон став режисером і закінчив фільм, але коли «Ліга Справедливості» вийшла в кінотеатрах, фільм отримав погані відгуки. Пізніше стало очевидно, що глядачі «Ліги справедливості» побачили не ту версію, яку Снайдер мав намір зробити і фанати домагаються створення нової версію фільму від Зака Снайдера, створивши «Snyder Cut».

Сам Снайдер підтвердив існування своєї версії «Ліги Справедливості», а недавно навіть почав називати «Snyder Cut» «Лігою Справедливості Зака Снайдера». Підтримка версії фільму Снайдера навіть поширилася на сам акторський склад, і Джейсон Момоа став першим, хто підтримав режисера. Зовсім недавно постановник трюків «Ліги Справедливості» Юніс Хутарт підтвердила, що «Snyder Cut» існує і що він «абсолютно приголомшливий».

Снайдер вирішив подражнити фанатів і опублікував фотографію зі свого нового фільму. На фото Диво-жінка (Галь Гадот), Флеш (Езра Міллер), Кіборг (Рей Фішер), Бетмен (Бен Аффлек) і Аквамен (Момоа) зібралися разом, готуючись до майбутньої битви.

лига справедливости зака снайдера

Поки неясно, чи вийде коли-небудь «Snyder Cut», але фанати явно не планують здаватися найближчим часом. Коли Снайдер вибрав переможця в своєму конкурсі постерів «Snyder Cut», він, здавалося, натякнув, що готовий повернутися до зйомок, щоб завершити свою версію «Ліги справедливості». Але студія Warner Bros. не оголосили про будь-які плани випустити «Snyder Cut» або дозволити Снайдеру перезняти певні сцени.

24/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *