кто такая Чорна Вдова (Наташа Романофф) марвел

Незважаючи на бурхливе минуле супер-шпигуна Наташі Романової, вона стала одним з найбільш смертоносних вбивць Щ.И.Т.а і повноправним членом Месників.

Зародження

Наташу Романову з юних років вчили розвивати дуже специфічний набір навичок в російській установі під назвою “Червона кімната”. Там вона відточувала навички, які перетворили її в людини-воїна, яка на рівних стоїть пліч-о-пліч з супер солдатами, асґардійцями і людьми в броньованих костюмах. Тим не менш, вона зреклася своїх вчителів в КДБ, змінила сторону і почала працювати на хороших хлопців.

Навчання у найкращих

Не володіючи жодними надлюдськими здібностями, Чорна вдова може похвалитися граничної для людських можливостей силою, спритністю і витривалістю. Вона майже в досконалості навчена безлічі бойових стилів, таких як карате, дзюдо, кунг-фу і боротьба, а також всіма видами зброї – як традиційним так і високотехнологічними.

Вона з легкістю може використовувати як простий пістолет, так і бойову палицю Чітаурі або навіть щит Капітана Америки. Її улюблена зброя включає в себе подвійні кийки, пару Глок-26 і браслети Чорної вдови, які розряджаються електрикою. Романофф також обладаетя високj. майстерніст. в хакерстві, коли справа доходить до злому комп’ютерів і технологічних систем, рівних в отриманні нею інформації практично немає.

Остерігайтеся її Укусу

Багатьох ворогів Чорна вдова знайшла в результаті служби в КДБ, а потім в Щ.И.Т.

В останні роки роботи на Щ.И.Т. вона допомогла знищити Івана Ванко, Джастіна Хаммера, Чітаурі, гідру, барона Вольфганга фон Штрукера, Хельмута Земо і багатьох інших. І це тільки ті цілі, про які нам дозволили дізнатися.

Самими значущими ворогами можна вважати Асґардского Бога пустощів, Локі і Альтрона. Вона виявилася грізним противником Локі, який припускав, що здатний маніпулювати нею, як багатьма іншими завдяки своїм магічним силам. Замість цього саме Наташа бере верх над ним, довідавшись, що він планує випустити Халка на свободу. Коли Альтрон бере її в полон, вона змогла обдурити його і вказати Месникам своє місце розташування, допомагаючи їм перемогти його.

Після подій Заковіанского договору і Громадянської війни, Романов змушена розкрити себе разом зі Стівом Роджерсом і Семом Уілсоном, коли Танос і його послідовники приходять на Землю в пошуках всіх шести Каменів Нескінченності, які могли б миттєво знищити половину всього життя у Всесвіті за допомогою клацання пальця.

Союзники Розсекречені

Хоча вона і виховувалася в обмеженнях і без уподобань до будь кого, Чорна Вдова зарекомендувала себе відмінним командним гравцем.

Колега-агент і Месник Клінт Бартон, стає кращим другом Наташі Романової. Вона відчуває, що знаходиться в боргу перед ним за його допомогу в її звільненні з КДБ, замість того, щоб знищити її як свою мішень. Вона намагається піклуватися про нього щосили, яскравим приклад є її спроба домовитися з Локі про його звільнення, коли той тримає його під своїм контролем. Крім того, вона тривалий час була єдиною з Месників, хто знав про існування сім’ї Соколиного Ока.

Чорна Вдова лояльна до Щ.И.Т.у і безпосередньо до Ніка Ф’юрі, ще до того, як вони обидва зрозуміли, що Гідра маніпулювала ними. Ф’юрі не забуває про Романофф і Бартона, при активації протокола Месників, поставивши їх в один ряд з Капітаном Америкою, Залізною людиною, Халком і Тором. Чорна Вдова продовжує боротися разом з Аллою Відьмою, Віженом, Соколом, Бойовою машиною, Зимовим Солдатом, Людиною-павуком, Чорною Пантерою і Дорою Мілахе.

Червоний в її житті

За словами Арнима Зола, Наташа Романова народилася в 1984 році. Незабаром після цього вона була віддана в Червону кімнату, російську навчальну програму, яка приймала молодих дівчат і перетворювала їх в смертоносних агентів під прикриттям. В цей час Романов познайомилася з Бакі Барнсом, якого невдовзі будуть звати Зимовим Солдатом, хоча точна природа їх відносин до цих пір повністю не розкрита.

Романов виявився неймовірно цінним активом для КДБ і досягла успіху в багатьох своїх місіях. За її власним визнанням, їй було все одно, кого вона прибрала і чому. Кілька років тому, Щ.И.Т. послав агента Клінта Бартона, щоб вбити Вдову, але він прийняв інше рішення і допоміг привести її в якості Щ.И.Т.

Чорна вдова вперше відчула як це бути супергероєм, коли Нік Ф’юрі наказав їй стати Наталі Рашман і стежити за Тоні Старком, який вже оголосив на весь світ, що він Залізна Людина. Як його новий помічник у Старк Індастріс, Романов вирушила зі Старком в Монако, де вона вперше зіткнулася з Іваном Ванко. Незабаром після того, як Вдова розсекретила себе як агент Щ.И.Т., вона ввела Старку діоксид літію, щоб врятувати його від отруєння паладієм з дугового реактора в його грудях.

Після подій пов’язаних з нападом Джастіна Хаммера і Івана Ванко на презентацію Старк Експо, Романов оцінила Залізну Людину як важливий актив, але зазначила, що Старк страждав від компульсивного поведінки, саморуйнівних звичок і нарцисизму, що робить його непридатним для програми Месників за стандартами Щ.И.Т.

Два роки по тому агент Щ.И.Т. Філ Коулсон відправив її на секретну місію в Індію, після того як агент Бартон був скомпрометований, щоб завербувати Брюса Беннера (Халка), щоб він допоміг у пошуку Тессеракта, який був вкрадений Локі. Об’єднавшись як Месники, Романов разом з Беннером, Старком, Стівом Роджерсом, братом Локі Тором і Бартоном, який звільнився від гіпнотичних чарів Локі, були змушені битися з Локі. Асардскій принц використав Тессеракт, щоб відкрити портал, викликавши свою армію інопланетних загарбників, Чітаурі, на вулиці Нью-Йорка.

Через кілька років після битви в Нью-Йорку Чорній Вдові і Капітану Америці була доручена місія по відвоюванню Лемурійської зірки у піратів на чолі з Жоржем Батроком. Вдова отримала секретне завдання від директора Ф’юрі, скачати конфіденційні файли Щ.И.Т. на флешку. Володіючи флешкою ​​з файлами, Ф’юрі став мішенню вбивці, Зимового Солдата. Зламавши захищені файли, Романов і Роджерс вирушили в табір, де свідомість Арніма Зола показала, що Гідра не тільки пережила Другу Світову війну, але і маніпулювала Щ.И.Т.ом з самого початку. Незважаючи на те, що вона відчувала себе обдуреною, помінявши службу в КДБ на роботу з Гідрою, вдова працювала з Капітаном Америкою, недавно завербованим Соколом (Семом Вілсоном) і пораненим, але живим директором Ф’юрі, щоб запобігти планам Гідри. Їм потрібно було не тільки зупинити проект Осяяння, призначений для знищення мільйонів людей, що вважаються загрозою нового світового порядку Гідри, але і зупинити Зимового солдата, який, як з’ясувалося, був кращим другом Стіва Роджера, Бакі Барнсом.

Після оприлюднення секретів як Щ.И.Т.а і Гідри, так і її власних, Романофф постала перед Сенатом, захищаючи інтереси Щ.И.Т.а, віддала Роджерсу досьє на Зимового Солдата, а потім пішла, щоб знайти нову себе.

Чорна вдова знову об’єдналася з Месниками через рік в Заковії, коли команда зробила набіг на базу Гідри барона Вольфганга фон Штрукера, щоб повернути скіпетр Локі. Під впливом телекінетіческіх здібностей Червоної Відьми Ванди Максімофф Романова була змушений знову пережити своє страшне минуле з КДБ і церемонію закінчення Червоної кімнати, яка стерилізувала її.

З вежі Месників, захопленої Альтроном, месникам довелося втекти в садибу Бартона. Спроби Романофф зав’язати романтичні відносини з Беннером були їм відкинуті, оскільки він вважав, що у нього немає майбутнього разом з нею, знаючи, наскільки небезпечно його альтер-его. Відкривши перед ним своє минуле, Романов показала, що і вона бачить себе монстром.

Захоплений Альтроном на базі Гідри в Заковії, Беннер втік в невідомість. Вдова вирушила на його пошуки, і знайшовши його зізналася у своїй любові до нього. Возз’єднавшись з Месниками, герої боролися з дронами Альтрона і допомогли Заковіанцям. Після бою Романов спробував зв’язатися з Беннером, але Халк скасував виклик, перейшовши в потайний режим і зникнувши на два роки.

Після битви з Альтроном і вербування нових Месників Алаой Відьми, Віжена, Бойової Машини і Сокола державний секретар Таддеус Росс підписав Заковіанську угоду, згідно якої Месники повинні були стати частиною Організації Об’єднаних Націй. Проти цієї угоди виступив Капітана Америка. Незважаючи на те, що Вдова діяла в тіні і дружила з Роджерсом, Романов вірила, що краще бути разом з усіма, і приєдналася до команди Старка в підтримку урядовому нагляду.

У розпал громадянської війни Романофф показала, що вона була також і на боці Роджерса, стримуючи Чорну пантеру, щоб Роджерс і Барнс змогли розібратися з Гельмутом Земо. Старк попередив її, що Росс і уряд прийдуть за нею. Так що Романов була змушена таємно покинути штаб-квартиру Месників.

В бігах і ховаючись від всіх, Капітан Америка, Сокіл і Чорна Вдова були змушені вийти з тіні після того, як Алій Відьмі була потрібна допомога в боротьбі з Проксіма Міднайт і Корвусом Глейвом в Шотландії, і загрозою Таноса.

Прямуючи до Месників в північну частину штату Нью-Йорк, Вдова, Кеп, Сокіл, Віжен і Ала Відьма возз’єдналися з Джеймсом Роудсом, який проігнорував вимоги держсекретаря Росса про арешт втікачів, і Брюсом Беннером.

У спробі відокремити Віжена від Каменя Розуму, щоб вони могли знищити його і не дати Таносу забрати його, Месники вирушили в Ваканду. Об’єднані племена Ваканди і Дора Мілаха, Чорна Вдова і Месники утворили захисний фронт іншопланетним ордам Таноса.

Ваканда, майже зломлена прибульцями, отримала таке необхідне підкріплення разом з прибуттям Тора, з його недавно придбаним Штормбейкером і Вартовими Галактики, Ракетою і Грутом.

Коли Танос дістався до Землі, Вдова безуспішно намагалася перешкодити Божевільному Титану отримати Камінь Розуму Віжена. Коли Танос захопив всі шість Каменів Нескінченності він зміг знищити половину всього життя у Всесвіті. У Ваканді Чорна вдова, М’Баку, Ракета, Тор, Капітан Америка, Бойова Машина і Халк пережили геноцид і безпорадно спостерігали, як розпадаються на частини багато їх друзі і союзники.

04/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *