Фото и видео со съемок Шан-Чи и легенда десяти колец

Безліч фотографій і відео підтвердили, що «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» офіційно почали зйомки в Австралії.

Офіційно анонсований влітку минулого року на Comic-Con Сан-Дієго, «Шан-Чі» буде 26-м фільмом в Кіновсесвіту Марвел який постійно розширюється і стане першим присвяченим героєві з Азії. Симу Лю зіграє головну роль в «Шан-Чі», а Дестін Деніел Креттон буде режисером. Чутки про початок роботи над «Шан-Чі» виникли, коли Аквафіна, яка грає невідому роль у фільмі, в січні вирушила до Австралії.

Оскільки«Шан-Чі» не вийде до лютого 2021 року подробиць щодо фільму було мало. Проте, на SDCC було підтверджено, що в цьому фільмі буде показана справжня версія Мандарина, яку зіграє Тоні Люн Чу Вай. Підробний Мандарин раніше з’являвся в «Залізна Людина 3», що викликало обурення у деяких фанатів.

Першими, хто повідомив про зйомки «Шан-Чі», стали 7NEWS Australia. Журналісти отримали запис сцени з вертольотом і розповіли трохи про сюжет, так як у фільму і раніше дуже хороша система безпеки і дуже складно отримати якусь інформацію про нього.

Shang-Chi Filming – Set Video from r/marvelstudios

Крім того, Симу Лю поділився фотографією зі знімального майданчика в Твіттері.

Очевидно, що ці матеріали не дадуть багато інформації про фільм. Важко сказати, чи дійсно знімається «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», якби не 7NEWS Australia, які підтвердили це. «Шан-Чі» введуть в КВМ майстра кунг-фу, і фанати з нетерпінням чекають, як його зобразять. Крім того, з огляду на критику фанатів, з якими зіткнувся Marvel, коли їх звинуватили у відсутності акторів азіатів, «Шан-Чі» – це саме те, що потрібно студії.

13/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *