дата выхода Черной Вдовы переносится на 2021

Реліз «Чорної Вдови», швидше за все, знову буде перенесений, оскільки кіностудії продовжують коригувати свої плани виходу фільмів в умовах пандемії коронавіруса.

Прем’єра фільму, який повинен був почати 4 Фазу Кінематографічного Всесвіту Marvel, мав відбутися ще в травні. Але через тривалу пандемію коронавіруса Disney перенесли реліз «Чорної Вдови» до листопада 2020 року. Ставка була на те, що розповсюдження вірусу буде зупинено, і глядачі зможуть безпечно піти в кінотеатри. На жаль, пандемія залишається дуже серйозною проблемою, особливо в США, де щодня реєструються десятки тисяч нових випадків.

Незважаючи на вірус, кінотеатри знову відкрилися в спробі врятувати кіноіндустрію, але зі значними обмеженнями. В результаті них, «Тенет» в прокаті в США зібрав всього 29,5 мільйона доларів, що розчарувало студію.

Побачивши такі цифри студії знову прийняли рішення перенести свої великі та дорогі блокбастери. «Диво-жінка 1984» була недавно перенесена до Різдва, а також з’явилися чутки, що «Чорна вдова» переноситься на той же період. Але офіційних повідомлень від студії поки немає.

Згідно журналу Variety, найімовірніше «Чорна Вдова» не вийде в листопаді 2020 року.

15/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *