Кристиан Бэйл прилетел в Австралию для съемок в Тор Любовь и гром

Крістіан Бейл прибув до Австралії для зйомок в майбутньому сіквелі Marvel «Тор: Кохання та грім», зйомки якого, як повідомляється, почнуться в січні 2021 року.

Довгоочікуване продовження від Marvel Studios повинні були почати знімати ще влітку, але плани були змінені через пандемію коронавіруса. На щастя після тривалої затримки проект оживає, та, за останніми даними, зйомки почнуться в січні 2021 року. В рамках підготовки до основної частини зйомок Наталі Портман також недавно прибула до Австралії.

Портман, одна з багатьох ветеранів Кінематографічного Всесвіту Marvel, повернулася на екрани в «Тор: Кохання та грім», але у фільмі з’явиться й дуже помітне нове доповнення у вигляді оскароносного Крістіана Бейла. Бейл грає лиходія в новій частині фільму, але ім’я його персонажа все ще не розголошується. Глядачам цікаво дізнатися більше про його участь у проекті, та поки вони чекають офіційних подробиць, актор приєднується до своїх колег по акторському складу в Австралії.

Користувач YouTube KobieThatcher поділився коротким відео, на якому Бейл прибув до Сіднея, імовірно для зйомок фільму «Тор: Кохання та грім»:

На жаль запланована раніше дата виходу фільму була перенесена через пандемію коронавіруса, що призвело до тривалої відсутності нового контенту від Marvel. Але ми раді бачити, що фільми франшизи нарешті повертаються до роботи. «Тор: Кохання та грім» приєднується до фільмів які вже знімаються, «Людина-павук 3» та «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», оскільки ці фільми від Marvel також будуть зніматися цієї осені та взимку.

Ми сподіваємося, що «Тор: Кохання та грім» зможе уникнути будь-яких затримок пов’язаних з COVID під час основних зйомок. Так як не завжди все йшло добре у фільмів, які відновили зйомки, наприклад «Бетмен» перенесли аж на наступний рік через спалах коронавіруса на знімальному майданчику. Але з іншого боку, багато проектів вдалося завершити без серйозних проблем, включаючи «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» від Марвел.

Ймовірно, пройде деякий час перш ніж глядачі побачать будь-які фотографії або відео зі зйомок «Тор: Кохання та грім», оскільки основні зйомки на відкритих локація почнуться тільки через пару місяців. Проте, прибуття Бейла в Австралію, швидше за все, викличе нові чутки та теорії про його роль в фільмі. А ми лише будемо сподіватися, що антагоніст Бейла стане ще одним незабутнім доповненням до вражаючого Кінематографічного Всесвіту Марвел.

28/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *