кто тако Человек-Паук (Питер Паркер) марвел

Після укусу радіоактивним павуком, Пітер Паркер отримує павукоподібні здібності, які дають йому дивовижні сили, які він використовує, щоб допомогти іншим, у той час як його особисте життя продовжує перешкоджати цьому.

Поява Павука

Укус павука якимось чином дарував підлітку Пітеру Паркеру його павукоподібні здібності і замість того, щоб використовувати їх для особистої вигоди, він вирішив допомогти іншим. Сирота, що живе зі своєю тіткою Мей Паркер, вирішив носити маску під час боротьби зі злочинністю, щоб його дії не позначилися на ній.

Назвавши себе Людиною-Павуком і маючи пару камер для зйомки, на які він знімав свої вчинки, Паркер виклав їх в інтернет. Ці відео і привернули увагу Тоні Старка. Мільярдер дізнався хто ховається за особистістю Людини-Павука і заявився до Паркеру в його будинок до Мей в Квінсі, Нью-Йорк, з проханням про допомогу від героя в майбутньому конфлікті з Капітаном Америкою і групою інших Месників та ізгоїв. Паркер спочатку не наважувався навіть зізнатися про свою таємну кар’єрі Людини-Павука, але обіцянка пригод і розмови Старка про відповідальність переконали його, і він прийняв запрошення Тоні Старка, а також новий, високотехнологічний костюм і нові пристосування, які той йому подарував.

Питер Паркер и Тони Старк

Робити все як Павук

Вміння Пітера Паркера отримані від укусу павука включають в себе підвищену силу, витривалість та спритність, а також здатність чіплятися за будь-яку поверхню руками і ногами, а також внутрішнє чуття, яка попереджає його про небезпеку, що насувається. Коли він в костюмі, він стає блискавичною фігурою в русі.

Костюм Людини-Павука, розроблений Тоні Старком, включає в себе наручні пристрої (адаптовані під власні винаходи Пітера), які вистрілюють синтетичної павутиною, здатну підтримувати велику вагу, а також міцно склеювати об’єкти в які потрапляє. Крім того, костюм забезпечує різні оптичні можливості, зміна голосу, пристрій стеження за дроном і захист від зовнішніх впливів. У ненадітому стані костюм є легкою, тонкою тканиною, але при надіванні, він щільно прилягає до тіла і розтягується відповідно до будь-якого руху власника.

Пізніше Паркер отримує спеціальний обладунок від Старка, який володіє багатьма якостями костюмів Залізної Людини, включаючи поліпшені захисні шари, оптику, внутрішнє постачання повітрям, а також набір із чотирьох додаткових “рук”, які відповідають на розумові команди підлітка.

Костюм человека Паука против Таноса

Як розчавити павука

Людина-павук ще не отримав значної кількості ворогів, але його перший справжній Суперзлочинець – Адріан Тумс, Стерв’ятник.

В ході суперництва Людини-павука зі Стерв’ятником павук перетворився з смітинки в очах Тумсу до справжньої перешкоди в його планах. Тумс також, можливо, бачив себе в Людині-павуці, хоча і в більш молодому віці. На жаль, Стерв’ятник виявив таємну особистість свого ворога і зміг спочатку попередити Паркера з погрозами на адресу його родини та друзів. Але почуття відповідальності і справедливості молодої людини переважувало страх, і він зробив усе, що в його силах, щоб Стерв’ятник більше ніколи не літав. Тепер, перебуваючи у в’язниці, Стерв’ятник все ще зберігає таємницю Людини-павука, хоча він і вирішив тримати таємницю при собі тільки як очевидний знак поваги до свого ворога.

человек паук возвращение домой стервятник

В доповнення до Стерв’ятника, два його соратника також можуть створювати проблеми для Людини-Павука: Герман Шульце, він же Шокер, який володіє потужною рукавичкою, успадкованою від його покійного колеги Джексона Брайса, і Мак Гарган, небезпечний злочинець, який був поранений у сутичці з Людиною-Павуком. Обидва чоловіки були ув’язнені, але Гарган всією душею жадає помститися молодому герою Нью-Йорка.

Коли Танос почав полювати за Камінням Нескінченності, Людина-Павук, прийшовши на допомогу Залізній Людині, став ворогом як самого Таноса, так і тим, хто йому служить.

Однокласники, друзі та рідні

Мей Паркер взяла свого племінника, щоб виростити його, так начебто він був її власним сином. Виховавши його в прагненні завжди боротися за добро, Пітер Паркер завжди турбується про те, щоб не заподіяти біль Мей діями Людини-Павука і сильно переживає, що не може сказати їй правду. Мей в якійсь мірі спокійна за Паркера, але швидко повідомляє племіннику, коли вона незадоволена будь-якою ситуацією, в які він встряє.

Будучи учнем школи Науки і Техніки в Мідтауні, Паркер має невелике коло друзів, частково через його таємнежиття в якості Людини-Павука. Його кращий друг – його однокласник Нед, який випадково виявляє таємну особистість Людини-Павука і знаходиться в повному захваті від деталей костюмованого життя Паркера. Під час першої реальної пригоди Людини-Павука за участю серйозного супротивника Нед надає цінну підтримку, незважаючи на його, здавалося б, незграбну поведінку.

питер паркер и нед

Перше кохання Пітера Паркера, Ліз, призвела до шокуючого відкриття для самого Пітера – її батько був його ворогом, Адріаном Тумсом – Стерв’ятником, що в підсумку призвело до від’їзду Ліз не тільки зі школи Пітера, але й з міста зі своєю сім’єю.

Людина-павук підтримує відносини наставник-студент з Тоні Старком, навіть через злети і падіння між ними, через бунтарський характер Паркера і його бажання бути таким же, як Старк, коли справа доходить до героїзму.

Человек Паук и Железный Человек

Месники не межа

Після того, як Пітер Паркер пообіцяв свою допомогу після підписання Заковіанської Угоди, Тоні Старк відправив підлітка до Німеччини під приводом стипендіальної програми та стажування. Опинившись там, Паркер одягнувся в своє нове спорядження, створене Старком, і приєднався до протистояння під керівництвом Старка проти героїв-ізгоїв. Незважаючи на те, що Паркер був фанатом Капітана Америки, він тимчасово вкрав його знаменитий щит на початку битви, а пізніше пошкодував про те, що зіткнувся з ним і його товаришами. В цілому, Людина-Павук зміг вистояти проти Сокола і Зимового Солдата і звалив гігантського Людину-Мураху. Однак він був виведений з бою, коли Людина-Мураха випадково вдарив його при падінні. Старк наказав Паркеру залишатися на місці до кінця бою.

Человек Паук и Мстители

Повернувшись в Квінс, Паркер пояснив свої травми результатами бійки, в якій він був; Мей припустила, що це були однокурсники. Насправді, підліток з нетерпінням чекав нових битв, незважаючи на уявне небажання Старка залучати його до будь-яких майбутніх битв.

Після безуспішних спроб зв’язатися зі Старком і бажання бути корисним як Людина-Павук, Паркер повернувся до боїв з кримінальними елементами на вулицях свого району. Доля розпорядилася так, що він натрапив на групу злочинців, які грабують банк зі зброєю, що залишилися від інопланетного вторгнення Читаурі в Нью-Йорк. Однак у процесі протистояння він випадково знищив сусідній заклад. Що ще гірше, друг Паркера, Нед, виявив його секрет Людини-Павука. Тоні Старк також особисто попередив Паркера, щоб він згорнув свою діяльність супергероя і свою кампанію проти Стерв’ятника, людини, відповідального за поставку високотехнологічної зброї злочинцям.

Разом Паркер і Нед знайшли спосіб відстежити джерело енергії злочинців. Виявивши, що це призвело до Вашингтону, округ Колумбія, місцем майбутньої шкільної поїздки молодий герой відправився туди разом з командою наукового конкурсу. Після подій у Монумента Вашингтона з вибухівкою Чітаурі Паркер повернувся в Нью-Йорк і відстежив Стерв’ятника до угоди на поромі Стейтен-Айленда. Залізна людина прилетів, щоб допомогти, коли боротьба загрожувала потопити пором і вбити тих, хто на борту; пізніше Старк знову попередив Паркера, що його кар’єра супергероя закінчена. Щоб Паркер поставився до нього серйозно, він також забрав костюм Людини-Павука.

Человек Паук и Мстители

Пригнічений, Пітер Паркер повернувся до своїх шкільних занять і попросив дівчину своєї мрії, Ліз, піти з ним на випускний. Того вечора він дізнався, що батько Ліз – Адріан Тумс, Стерв’ятник, і, в свою чергу, Тумс дізнався, що він Людина-Павук. Тумс попередив Паркера триматися подалі, але молодий чоловік, одягнений у свій оригінальний костюм Людини-Павука, вперто відмовлявся здаватися і бився зі своїм ворогом в повітрі і на вершині літака, який ніс зброю, яку Стерв’ятник спробував захопити.

Перемігши свого супротивника, Людина-павук передав його в руки поліцію і приготувався зустріти гнів Тоні Старка. Замість цього, вражений діями Павука, які він побачив, Старк похвалив його за перемогу і запропонував Паркеру новий, модернізований костюм Людини-Павука і повне членство в Месниках. Однак Пітер обміркувавши, як швидко він намагається підвищити свій статус, ввічливо відхилив пропозицію Старка, вирішивши поки залишитися місцевим героєм. Повернувшись додому, він виявив, що Старк повернув костюм, який він забрав у нього раніше, і Пітер відразу приміряв його, але тільки щоб відразу наткнутися на Мей.

Коли послідовники Таноса прийшли на Землю, щоб роздобути Камені Нескінченності, заховані на ній, Людина-Павук допоміг Залізній Людині і Доктору Стренджу протистояти могутній істоті. Бажаючи спробувати врятувати Стренджа, коли він був викрадений інопланетянами, він проігнорував накази Старка залишитися і пробрався на зореліт, в цьому йому допоміг модернізований броньований костюм, який Старк зробив для нього, до того як Паркер відмовився від членства в Месниках.

питер паркер тони старк отказ вступить в мстители

Разом Паркер, Старк і Стрендж вирушили в мертвий світ Титана, де вони зустрілися з членами Вартових Галактики і підготували план, щоб Танос не отримав камінь нескінченності Стренджа. План провалився, і Танос залишив Титан разом з каменем, продовжуючи пошуки шостого і останнього Каменю Нескінченності на Землі. Зібравши їх всі, Танос одним клацанням пальців поклав кінець половині всього життя у Всесвіті. На Титані, серед потерпілих був і сам Пітер Паркер, який відчував, що з ним щось відбувається. Пітер встиг сказати Тоні Старку, що не хоче вмирати і що він шкодує про скоєне, перш ніж розпався в ніщо в руках Залізної Людини.

10/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *