Marvel Studios взялись за разработку проекта Тайные Воины

Вчора, під час звіту Disney за другий квартал, голова Боб Айгер підтвердив, що роботи по розробці нових проектів студії тривають навіть незважаючи на труднощі пов’язані з пандемією коронавіруса. І чутки про те, що студія повністю закрилася на час карантину не відповідають дійсності. З цього звіту ми дізналися про деякі проекти над якими зараз працює студія.

Цього ранку портал The GWW повідомив про старт робіт над проектом «Таємні Воїни» (Secret Warriors), і що Marvel Studios шукають для нього сценариста. Більш того, проект «Таємні Воїни» оповитий безліччю чуток про те, що Marvel планують зробити в майбутньому і особливо для показу на ТБ.

У минулому році, після новин про те, що «Агенти Щ.И.Т.» припиняться сьомим сезоном, з’явилося безліч чуток, що планується побічний серіал який поверне деяких персонажів з «Агенти Щ.И.Т.». В інтернеті також поширювалися чутки про «Агентів М.Е.Ч.а», але вони не підтвердилися. А завдяки звіту у нас з’явилися докази того, що Marvel Studios дійсно почали роботу над «Таємними Воїнами».

07/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *