сальма хайек вечные аякс

Сальма Хайек, яка грає Аякса в «Вічних», розповіла, що її персонаж буде лідером команди, і поділилася своїм хвилюванням з приводу майбутньої ролі.

Нещодавно перенесений на лютий 2021 року через наслідки пандемії коронавіруса, фільм «Вічні» розповість про групу безсмертних інопланетян. Живучи на Землі приховано тисячі років, вони возз’єднуються після подій «Месники: Завершення» для захисту від землян від Девіантів. Режисер «Вічних», Хлоя Чжао, може похвалитися вражаючим акторським складом, до якого входять Анджеліна Джолі, Баррі Кеоган, Брайан Тайрі Генрі, Джемма Чан, Кіт Герінґтон, Кумаіл Нанджані і Річард Медден.

Сальма Хайек, в свою чергу, зіграє Аякса. Створений Джеком Кірбі, Аякс вперше з’явився в 1976 році. Персонаж володіє видатними здібностями, і, як і інші Вічні, Аякс практично безсмертний і незнищенний. Аякс також володіє надлюдською силою і витривалістю, не втомлюючись від будь-якої фізичної активності завдяки метаболічним процесам. Аякс також сильний в управлінні космічною енергією і молекулами. Протягом довгої історії Аякса на сторінках коміксів Марвел він зустрічався з Тором і агентами з Щ.И.Т.а.

Головний нюанс, який має намір змінити в кононі адаптація фільму, це зображення Аякса як мудрого і духовного лідера Вічних. Хайєк розповіла про свою роль Аякса в інтерв’ю Total Film (через Games Radar), в якому актриса висловила своє хвилювання, пов’язане з отриманням можливості зіграти супергероя.

«– У 53 роки, нарешті! Я можу бути супергероєм!», – сказала Хайек. Протягом інтерв’ю актриса докладно розповіла про характер Аякса і поділилася своїми поглядами на те, яким вона бачить персонажа на екрані:

Я граю Аякса, який є лідером супергероїв, і ви навіть не уявляєте наскільки вони людяні насправді. За винятком Анджеліни. Вона, здається, народжена щоб бути супергероєм!

кого играет сальма хайек в вечных

Розповідаючи про те, що привернуло її до участі в «Вічних», актриса найбільше приділила уваги тому, що Чжао була обрана в якості режисера. Хайек захопилася «Вершником», другою роботою Чжао. Маючи форму сучасного вестерна, «Вершник» розповідає про молодого ковбоя, який відправляється в подорож за самопізнанням після нещасного випадку, який закінчив його професійну кар’єру. Фільм потрапив в десятку кращих фільмів 2018 року.

«Вічні», навпаки, набагато більш бюджетний фільм з набагато більш відомим акторським складом. Але, в порівнянні з поточними персонажами КВМ, всі вони відносно невідомі. Якщо адаптація виявиться успішною, у Marvel Studios з’явиться ще одна успішна командна франшиза в дусі Вартових Галактики. Ця франшиза перетворила Кріса Пратта в одного з кращих голлівудських акторів, а ім’я Джеймса Ганна стало брендом якості.

05/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *