кто такой Капитан Америка (Стив Роджерс) марвел

Герой Другої світової війни Стів Роджерс став супер солдатом після введення сироватки в його організм, бореться за американські ідеали як один з наймогутніших героїв світу і лідер Месників.

Непридатність для служби

Заздрячи своему другу Бакі Барнсу, який потрапив на військову службу і не боячись численних відмов армії США, фізично слабкий Стів Роджерс зробив ще одну спробу приєднатися до героїв, щоб битися за свою країну під час Другої світової війни. Доблесне бажання Роджерса битися з ворогами, де б вони не знаходилися, привернуло увагу вченого доктора Абрахама Ерскіна, і він особисто вибрав молодого ідеаліста для армійської програми суперсолдата під його керівництвом.

Капитан Америка армия США

Хоч Роджерс і дізнався про катастрофічні наслідки попередньої спроби Ерскіна створити суперсолдата, в результаті якої з’явився “Червоний Череп ” Німеччини, він наважився на цей експеримент і вийшов з нього новою людиною. Володіючи потужним тілом, підвищеною швидкістю і рефлексами, Роджерс зіткнувся зі своїм першим випробуванням, коли йому довелося переслідувати вбивцю доктора Ерскіна відразу після експерименту. При цьому він також дізнався про причетність Гідри, нацистського наукового відділу, до вбивства доктора.

Стив Роджерс сыворотка

Армія швидко створила героїчну, посипану зірками особистість для Стіва Роджерса, якого вони називали “Капітан Америка”, і відправила його в турне з продажу військових облігацій. Роздратований тим, що він вважав бездіяльністю, Роджерс вхопився за можливість прийняти участь у цій битві, коли отримав звістку про захоплення армійської дивізії свого друга Барнса і кинувся рятувати солдатів. Після успішного завершення незапланованої місії і короткої зустрічі з самим Червоним Черепом, Роджерс визначив свій шлях як воїна-одинака.

Зброя Капітана Америка

Як Капітан Америка, Стів Роджерс носить майже неруйнівний щит, виготовлений з рідкісного Вакандійського металу, відомого як вібраніум. Розроблений і створений геніальним винахідником Говардом Старком під час Другої світової війни, щит є ідеально збалансованим інструментом, здатним витримувати інтенсивні удари і пошкодження, а також може бути кинутий у якості наступальної зброї, яка відскакує назад до свого власника. Роджерс використовує щит як постійного супутника після того, як він був витягнутий з-під уламків літака Червоного Черепа, так як щит став символом сили для всіх тих, хто визнає Капітана Америку захисником країни.

Стив Роджерс и Говард Старк

Роджерс також добре розбирається в вогнепальній зброї, хоч він рідко носить або використовує її в наш час. Його знаменитий костюм і шолом Капітана Америка не раз оновлювалися з 1940-х років і дають йому деякий захист від ворогів.

Вороги Капітана Америка

Першим справжнім ворогом Стіва Роджерса став Йоганн Шмідт, німецький вчений і військовий керівник нацистського наукового відділу “Гідра”. Шмідт став відомий як Червоний Череп після невдалої спроби поліпшити себе з допомогою супер-солдатської сироватки доктора Ерскіна, перетворивши його особу в багряне, схоже на череп лице. Його одержимість владою призвела до того, що він заволодів Тессерактом, потойбічним джерелом нескінченної енергії, і відокремив Гідру від гітлерівських сил. Червоний Череп зустрів свого ворога в особі Капітана Америки. Герой переслідував лиходія всю війну, поки Шмідт не загинув у своєму власному літаку високо над Північною Атлантикою.

Капитан Америка и Красный Череп

Арнім Зола, вчений під командуванням Червоного Черепа, зумів пережити війну, імовірно об’єднавшись з союзниками та новоствореним Щ. И. Т.; Але насправді він весь час підтримував діяльність Гідрі. Коли його власна смерть наблизилася, Зола переніс свою свідомість в комп’ютер Щ.И.Т., щоб продовжувати руйнувати плани Капітана Америки і в даний час.

Інші сучасні вороги Стіва Роджерса включають в себе асгардского бога пустощів Локі, наймита і майстра бойових мистецтв Жоржа Батрока і торговця зброєю Брока Рамлоу, він же Кроссбоунс.

Капітан Америка також зіткнувся віч-на-віч зі страшною загрозою Таносом, роблячи все можливе, щоб зупинити Титана в його прагненні знищити половину життя у Всесвіті.

Друзі Капітана Америка

Відверте ставлення та ідеали Стіва Роджерса приваблюють людей, частина з яких стає його близькими друзями. Його найдовша і міцна дружба була з Джеймсом Бьюкененом “Бакі” Барнсом, з яким Роджерс познайомився в своєму районі в Нью-Йорку і подружився. Незважаючи на вербування Барнса в армію і кар’єру Роджерса в якості Капітана Америки під час війни, вони знайшли один одного і об’єдналися, щоб сформувати міцний фронт проти Осі. Коли Барнс, здавалося, помер, Стів Роджерс відчув себе так, немов у нього відняли брата.

Стив Роджерс и Баки Барнс

Хоча час, проведений з Пеггі Картер, був недовгим порівняно з його дружбою з Бакі Барнсом, почуття Роджерса до здібної молодої жінки почали розквітати ще до його падіння в Атлантику. Ці двоє возз’єдналися в наші дні, але похилий вік Картер і її ослабле здоров’я завадили їм продовжити те, що почали під час війни. Незважаючи на це, Роджерс підтримував Дружній зв’язок з жінкою аж до її природної смерті.

Завдяки їх партнерству в Месниках і Щ.И.Т.. Стів Роджерс і Наташа Романофф стали друзями, що не властиво дівчині відомій як Чорна Вдова. Незважаючи на моменти недовіри Роджерса до рішень Романофф, між двома героями існує розуміння.

Капитан Америка и Черная Вдова

Капітан Америка також встановив зв’язок з Семом Вілсоном, відомим як “Сокіл”, який проявив глибоку відданість Роджерсу. Його відносини з Залізною людиною Тоні Старком як і раніше важко визначити, враховуючи розкол, який стався між ними.

Перший Месник

По-справжньому вступивши в бій у Другій світовій війні завдяки порятунку захоплених військ, в тому числі і свого старого друга Бакі Барнса, Капітан Америка швидко заслужив повагу і захоплення. І не тільки від солдатів, з якими він бився пліч-о-пліч, але і від британського секретного агента Пеггі Картер, експерта з Гідри, яка служила Ерскіну помічником у програмі “Суперсолдатів”. Після серії боїв за океаном Роджерс, Барнс і ударні сили воюючих командос організували напад на поїзд з персоналом Гідри, під час якого Барнс, нібито загинув. Оплакуючи втрату, Роджерс продовжував свою кампанію проти Гідри, одночасно стаючи ближче до Пеггі.

Стив Роджерс и Пегги Картер

Капітан Америка прийняв бій з Червоним Черепом, коли він очолив вторгнення на базу лиходія в спробі остаточно зламати владу Гідри на війні. Роджерс успішно піднявся на борт літака Черепа, який злетів, щоб почати атаку на Сполучені Штати. Але, коли потужне джерело енергії Тессеракт викликало загибель Червоного Черепа, Супер-солдат не мав іншої альтернативи, крім навмисно розбити літак, щоб зупинити його запрограмований політ до Америки. Поки Пеггі Картер слухала радіозв’язок з літаком, Стів Роджерс спустився в крижані води Північної Атлантики і загинув.

Капитан Америка в падающем самолете

Замість загибелі Капітан Америка після аварії впав у стан анабіозу і був відновлений в наші дні Щ.И.Т.-ом, наступником стратегічного наукового резерву Пеггі Картер. Прокинувшись, він дізнався про свій нинішній статус і почав довгий шлях до акліматизації в абсолютно новий, сучасний світ.

Майже відразу ж після відродження Стіва Роджера йому запропонували місце в ініціативі Месників Ніка Ф’юрі і визначили йому місце серед інших героїв, включаючи Залізну Людину, Тора, Чорну Вдову, Соколине Око і Халка. Спочатку група об’єдналася разом, щоб битися з братом Тора Локі. Однак їх первісна спільна робота була затьмарена внутрішньою боротьбою, головним чином між Роджерсом і Тоні Старком, він же Залізна Людина, сином старого товариша Роджерса по війні, Говарда Старка. Зрештою, команда дійсно об’єдналася разом після смерті їх колеги Філа Коулсона від рук Локі.

Стив Роджерс Мстители

В послідувавшій битві в Нью-Йорку між Месниками і Локі, з його інопланетними силами, Капітан Америка взяв на себе відповідальність лідера Месників, придумавши на місці план, щоб стримувати інопланетян як можна довше, щоб допомогти невинним цивільним втекти. Локі був переможений. У той час як Месники розлучилися на деякий час, Група розвинула взаємну повагу один до одного, а також бажання підтримувати команду, коли це буде необхідно, для вирішення більших загроз.

Після зйомок серії публічних оголошень з різних тем для старшокласників Капітан Америка продовжував акліматизуватися до сучасності і завів дружбу з учасницею Месників Наташею Романовою, вона ж Чорна Вдова і оперативником ВПС США на ім’я Сем Вілсон. Роджерс проводив більшу частину свого часу, допомагаючи Щ.И.Т.

Романофф, і Вілсон допомогли йому, коли з’ясувалося, що Гідра давно впровадилася в ЩИТ. і Роджерс був у бігах після спроби очорнити його репутацію. Роджерс знайшов ще одного союзника в особі Шерон Картер, таємного агента Щ. И. Т., яка, як він пізніше дізнався, була внучатою племінницею Пеггі Картер. В цей час Роджерс також виявив, що його старий друг Баки Барнс насправді не помер під час Другої світової війни, а став сплячим агентом і вбивцею Гідри з промитими мізками по імені Зимовий Солдат. У розпал зупинки програми Гідри зі знищення невинних Кеп і Бакі билися, і благання Кепа своєму старому другові згадати, ким він був, нарешті, здавалося, досягли успіху, так як Бакі врятував Роджерса від утоплення, хоча він і зник після цього.

капитан америка и зимний солдат

Об’єднавшись з Месниками, щоб знищити останні осередки Гідри, Роджерс увійшов у контакт із зміненими близнюками братом і сестрою Вандою і П’єтро Максимофф, коли Месники захопили потужний посох, який Локі використовував у своїй спробі завоювати Землю. Після того, як Тоні Старк і Брюс Беннер використали його, щоб допомогти створити вільнодумного робота під назвою Альтрон, тільки для того, щоб Альтрон знищив людство, Роджерс закликав Старка знищити робота, викликавши глибоку незгоду між двома чоловіками. Месники, до яких тепер приєдналися Ванда і П’єтро, зіткнулися з Альтроном в маленькій країні Заковія, і хоча вони перемогли робота, не змогли запобігти смерть П’єтро і спустошення Заковії.

Стив Роджерс и Ванда Максимофф

Очолюючи новий склад Месників, Капітан Америка продовжив свою роботу по боротьбі зі злочинцями по всьому світу. Але, коли кілька невинних загинули під час бою з ворогом Кепа, Броком Рамлоу, це викликало ланцюгову реакцію, яка призвела до підтримуваної Організацією Об’єднаних Націй програмі під назвою “Заковіанська угода”, яка буде використовуватися для реєстрації і контролю дій суперлюдей і костюмованих героїв. Стів Роджерс і Тоні Старк мали протилежні думки з цього питання, Роджерс був категорично проти концепції угоди, що, в свою чергу, призвело до розколу Месників.

Під час цих подій Бакі знову з’явився після того, як смертельна бомба була підірвана під час зборів Організації Об’єднаних Націй з приводу Угоди, і Зимовий Солдат був звинувачений в цьому вибуху. Серед жертв вибуху був король Ваканди, Т’чака, смерть якого змусила його сина, принца Т’чаллу, Чорну Пантеру, полювати за Барнсом і помститися йому. Напруга між Кепом, його друзями та їх колишніми товаришами по команді неминуче переросла у фізичний конфлікт, і Т’чалла опинився серед тих, хто боровся зі Старком, в той час як Роджерс намагався захистити Барнса і знайти справжнього злочинця.

черная пантера и капитан америка

Перемир’я було ненадовго оголошено, коли Роджерс і Старк виявили, що вибух насправді був викликаний Гельмутом Земо, заковіанином, який втратив свою сім’ю під час битви Месників проти Альтрона. Однак ситуація знову загострилася, коли Старк, як частина підступного плану Земо по знищенню Месників, дізнався, що саме Барнс убив його батьків багато років тому і що Роджерс приховав від нього інформацію. У жорстокій битві між Залізною Людиною і Капітаном Америкою Роджерсу вдалося врешті-решт підпорядкувати Старка і повністю піти від Месників, кинувши свій щит позаду. Однак незабаром після цього він відправив Тоні повідомлення, пояснивши, що шкодує про подію і повідомивши, що буде поруч, якщо виникне необхідність, залишивши Старку телефон, по якому він зможе зв’язатися з них у разі необхідності.

Після звільнення героїв, які билися разом з ним проти команди Старка, і в результаті були поміщені у в’язницю, Стів Роджерс супроводжував Бакі Барнса в технологічно розвинену країну Ваканда, щоб звернутися за допомогою до Т’чалли, який також дізнався про невинність Барнса в смерті свого батька. Чорна Пантера погодився допомогти своїм колишнім ворогам, запевнивши Капітана Америку, що всі, хто дізнається про присутність Барнса в Ваканді і спробує напасти на нього там не зможуть цього зробити.

Протягом наступних двох років Роджерс залишався в бігах, підтримуючи тісний контакт з іншими втікачами Романофф, Вілсоном і Максимофф. Роджерс зрештою вийшов з укриття, коли Брюс Беннер використовував телефон, який він залишив Старку, щоб встановити контакт, інформуючи Роджерса про загрозу, що насувається Таноса, який полював за Каменем Розуму Віжена. У Шотландію Роджерс, Романофф і Вілсон прибули якраз вчасно, щоб відбити напад агентів Таноса на Максимофф і Віжена.

Капитан Америка в Шотландии

Ненадовго повернувшись в штаб-квартиру Месників в північній частині штату Нью-Йорк, Роджерс відмовився прийняти пропозицію Віжена знищити камінь розуму, знаючи, що це призведе до його смерті. Коли Бенер припустив, що, можливо, є спосіб видалити камінь і зберегти життя, Роджерс знову звернувся за допомогою до Т’чалли і передовій науці Ваканди.

капитан америка в ваканде

У Ваканді Роджерс і кілька інших Месників та їх союзників, включаючи Бакі, об’єднали свої сили з Т’чаллою та його людьми, щоб боротися з армією послідовників Таноса, сподіваючись затримати їх досить довго, щоб камінь був успішно видалений і знищений. Незважаючи на їх героїчні зусилля, Танос зміг заволодіти каменем розуму, вирвавши його з голови Віжена і залишивши його мертвим. Використовуючи свою Рукавичку Нескінченності, яка тепер живилася всіма шістьма каменями нескінченності, Танос клацнув пальцями і одним махом спопелив половину життя у Всесвіті. Роджерс безпорадно спостерігав, як всі навколо нього, включаючи Бакі та інших близьких друзів, розсипалися у нього на очах.

03/04/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *