кто такой Коллекционер (Танелиир Тиван) марвел

Незвичайний інопланетянин Танеліір Тіван шукає як предмети, так і живих істот, яких він знаходить цікавими для своєї величезної колекції, включаючи мимовільних учасників і небезпечна зброя.

Лідер

Походження лідера міжгалактичного конгломерату Тіван Груп, Танелііра Тівана оповите таємницею. Його одержимість колекціонуванням різних, майже вимерлих зразків і рідкісних предметів дала йому прізвисько “Колекціонер”, і він контролює величезну скарбницю як неживих, так і живих предметів.

Неслухняні слуги і конкуренція

Каріна-Крилоріанка, рабиня і служниця колекціонера. Вона вітає гостей, полірує клітки і захищає свого господаря, рухома страхом перед ним. По правді кажучи, вона ненавидить його і його погане поводження з нею, і використовує перший шанс, який вона отримує, коли намагається використати Камінь Сили проти Тівана.

Карина - Крылорианка

Божевільний Титан Танос – істота величезної сили і жорстокості, яка не зупиняється ні перед чим, щоб володіти всіма шістьма Каменями Нескінченності. У своєму прагненні отримати їх всі, він подорожує, щоб дізнатися, як отримати Камінь Реальності, який зберігає Тіван.

Партнери архіваріуса

Тіван Груп – потужна Галактична організація в злочинному світі, контрольована Колекціонером. Компанія багата і допомагає заснувати Знамоде, гірничодобувну компанію на відрубаній голові Целестіала, яка ширяє в космосі.

Колекціонеру не відома справжня дружба, хоча він і вітає тих, хто пропонує нові предмети для його колекції, включаючи Асґардійців Сіф і Вольфстага і Вартових Галактики. Один з Вартових, Гамора, запропонувала колекціонеру сферу, що містить Камінь Сили, в обмін на гроші, які вона поділить зі своїми новими товаришами по команді.

Коллекционер и Гамора

Посібник Колекціонера

Після того, як Тор забрав ефір який був насправді Каменем Реальності — від Темних Ельфів, він доручив своїм побратимам віддати реліквію Колекціонеру на Знамоде на зберігання. Танеліір Тіван запитав їх, чому вони не тримають його на Асґарді, на що вони пояснили, що не вважають за доцільне тримати його поруч з Тессерактом, ще одним Каменем Нескінченності, який вже знаходиться в їх розпорядженні. Коли Асґардці пішли, Колекціонер сказав своїй рабині Карині:”один готовий, залишилося п’ять”.

Пізніше Колекціонер отримав пропозицію від Гамори про сферу, яка, як виявилося, містила ще один Камінь Нескінченності. Гамора доставила сферу разом зі своїм супутником, Зоряним Лордом, Ракетою і Грутом, але вони не були вражені музеєм розумних істот Колекціонера. Колекціонер запропонував купити труп грунту після його смерті, так як він ніколи раніше не зустрічав таких, як він.

Коллекционер и Грут

Коли Колекціонер відкрив сферу, в якій насправді знаходився Камінь Сили, він розповів історію Каменю Нескінченності злочинцям, і що каменями можуть володіти тільки істоти надзвичайної сили.

Поки Тіван переводив плату розбійникам за камінь, Карина схопила камінь, бажаючи використовувати його, щоб звільнитися від поневолення Танелііра. Камінь випустив імпульси енергії величезної сили і вбив її, знищивши і музей. Розбійники забрали сферу і втекли з Знамоде. Тіван, залишений в уламках, уникнув шкоди з незначною травмою голови.

В руїнах свого музею Колекціонер розділив напій з одним із своїх звільнених бранців, Говардом Качкою, в той час як собака Космо запропонувала розраду Колекціонеру, облизуючи його обличчя.

Говард Утка Марвел

Роки потому, коли Танос шукав камінь реальності, він відправився в Знамоде, де члени Вартових Галактики намагалися продати сферу, щоб допитати колекціонера. Колекціонер стверджував, що продав предмет, не розуміючи, що ефір був Каменем Нескінченності, в той час як Танос насміхався над його брехнею. У цей момент Гамора напала на Таноса, і Титан кинув Колекціонера в один із своїх виставкових шаф, замкнувши його всередині. Коли Гамора встромила свою зброю в Таноса, немов завдаючи смертельного удару, колекціонер вигукнув, що вона чудова, і хлопнув в долоні.

Розпізнавши брехню і зрозумівши, що він не був смертельно поранений, Танос виявив, що Камінь Реальності вже забрали і що насправді Знамоде був знищений. Колекціонер, який теж був ілюзією Таноса, зник.

коллекционер и камни бесконечности

Поки невідомо, чи вбив Танос істинного Колекціонера, забираючи у нього Камінь Реальності, або Танеліір Тіван все ще живий.

24/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *