Кто такая Алая Ведьма

Могутня чарівниця-мутант, Ванда Максімофф, стала майстром містичних мистецтв і незамінним помічником як для Людей Ікс, так і для Месників.

  • Витривалість       –         2/7
  • Потужність           –        6/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        3/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        2/7

Дама в червоному

Биография персонажа алая ведьма

Хоча багато що з істинного походження Багряної Відьми залишається для неї прихованим через маніпуляції з боку інших, вона все ще може згадати свої перші дні в дитинстві зі своїм братом-близнюком П’єтро. Вони жили на горі Вандагор в Східній Європі, вважаючи, що були народжені мутантами від циганської пари з прізвищем Максімофф.

Отримавши ім’я Ванда, вона деякий час жила щасливим дитинством, поки локальні негаразди, пов’язані з її батьками, не розлучили її та її брата, і не змусили Ванду приховувати свої зростаючі сили.

Наближаючись до повноліття, Ванда і П’єтро потрапили під вплив злочинця Магнето і, вже під іменами Ьагряна Відьма і Ртуть, приєдналися до його Братству Злих Мутантів. Після запеклих зіткнень між групою мутантів і Людьми Ікс, брат з сестрою покинули Братство Злих Мутантів через невдоволення союзом з Магнето і невпевненості в своєму майбутньому. А коли члени-засновники Месників розпалися, залишивши Капітана Америку одного, Ванда і П’єтро прийняли його запрошення вступити в команду сподіваючись, що Месники зможуть допомогти їм змінити їх репутацію лиходіїв.

Повелителька Магії

способности алой ведьмы

Джерело надприродних здібностей Ванди грунтувалояся на двох компонентах, майстерне володіння справжньою магією і вроджена сила спотворювати реальність.

Через вплив містичних енергій і сил в ранньому віці, Ванда може змінювати реальність аж до різних крайнощів. Відома як «прокляття» в роки становлення Месників, Багряна Відьма використовувала здатність впливати на події для позитивної вигоди для себе. Пізніше вона опанувала цю здібність і почала розуміти, що здатна буквально змінювати реальність.

Крім того, Ванда почала навчатися володіти магією у інших магів і заклинателів, щоб навчитися використовувати магію за допомогою заклинань і заклять. Завдяки цьому вона стала однією з найбільш досвідчених чарівниць на Землі.

Закляті вороги Багряної Відьми

враги алой ведьмы

Хоча у неї і немає такого великого списку ворогів як у інших персонажів коміксів Марвел, Багряна Відьма може претендувати на кількох особливих лиходіїв через службу в Месниках і самостійних подорожей.

Могутній мутант, відомий як Магнето, маніпулював Вандою в ранньому віці, щоб вона не тільки повірити в свої сили, а й думала що вона його дочка. Зрештою Ванда повстала проти маніпуляцій лиходія, щоб в кінцевому підсумку боротися з ним кожен раз при зустрічі.

Доктор Дум став ще одиним лиходієм в житті Ванди, який хотів привласнити її сили і зрадив її, коли одного разу намагалася допомогти їй розкрити відсутні спогади. Пізніше Дум замкнув її в своїй рідній країні скориставшись її амнезією, від якої вона страждала, і оголосив про свою передбачувану прихильність до неї.

Геніальний вчений з Землі, який назвав себе Вищий Еволюціонер, також заподіяв страждання Багряній Відьмі, коли спробував розкрити суть її здібностей але ще більше заплутав її відносно її брата і батька.

Кохані Багряної Відьми

союзники алой ведьмы

Жоден інший чоловік на Землі не був таким близьким для Ванди як її брат П’єтро. Незважаючи на те, що між ними часто виникають розбіжності, між братом і сестрою існує глибокий зв’язок, який пережив важкі часи в дитинстві і в останні роки життя в якості Месників. Любов П’єтро до своєї сестри іноді стає владною, але його турбота про неї не знає собі рівних, і до цього дня вони як і раніше діють як грізний дует.

Відносини андроїда Віжена з Вандою також носять непростий характер. Можливо, перша і сама справжня любов Багряної Відьми, Віжн входить і зникає з її життя як її колишній чоловік, батько її дітей, довірена особа і товариш Месник. Чемпіон по імені Диво-чоловік також може претендувати на любов Ванди, хоча і без стабільних і тривалих відносин.

Багряна Відьма дорожить багатьма дружніми відносинами в суспільстві супергероїв і в чарівному світі, але, можливо, через її нестабільні обставин і постійний пошуку істини в своєму житті вона рідко встановлює тісні зв’язки з іншими супергероями.

Чарівне життя Багряної Відьми

кто такая ванда максимофф

Багряна Відьма процвітала як Месник, незважаючи на свого владного брата який надмірно захищає її. Дізнавшись більше про свої сили і ролі як героя, Ванда зрозуміла, що її приваблює андроїд Віжн, і незабаром вони обидва заявили про свою любов один до одного, що П’єтро вважав дурістю. Незважаючи на це, Ванда і Віжн одружилися і працювали в Месниках разом, поки вона досліджувала свої сили і походження.

Завдяки наставництву відьми Агати Харкнесс Ванда виросла в магічній майстерності. Під час навчання їй дали зрозуміти, що Максімофф не були її справжніми батьками, і що Магнето насправді був її справжнім батьком. Ванда і Віжн взяли відпустку від роботи в Месниках і самі стали батьками за допомогою заклинання, яке дозволило їм зачати синів-близнюків, Вільяма і Томаса. Ванда думала, що вона знайшла справжнє щастя, але коли її чоловік повернувся, ставши розібраним як холодна, бездушна істота, її справжні проблеми тільки почалися.

Демон Мефісто розкрив жахливу правду про дітей Ванди: вони існували тільки як осколки його душі, і, одного разу знову поринувши в нього, Томас і Вільям зникли. Сили Ванди змінилися після цієї жахливої події під впливом чаклунки Моргани ле Фей, яка відкрила Ванді очі на магію Хаосу. Пізніше Багряна Відьма пережила удар по своєму розуму після злиття з космічною сутністю, консультуючись з Доктором Думом з приводу відсутніх спогадів.

силы алой ведьмы

Сильна і доведена до межі божевілля, Ванда зажадала знищення Месників як помилкового акту помсти за Томаса і Вільяма. У міру виконання її плану колишній чоловік Віжн був розірваний на частини, а Соколине Око, з яким вона спочатку приєдналася до команди, також помер. Тільки інший маг, Доктор Стрендж, зумів зупинити її буйство. Вважаючи, що земні герої можуть зажадати покласти край життю його сестри, П’єтро переконав Ванду створити світ в якому кожен був би обдарований бажаннями свого серця, але він впав під власною вагою. Пізніше Магнето вбив свого передбачуваного сина П’єтро, за створення помилкової реальності, а Багряна Відьма винищила майже все населення мутантів на Землі в помсту за П’єтро, а потім зникла.

Пізніше два молодих героя на ім’я Віккан і Спід дізналися, що вони перероджені Томас і Вільям, і розшукали свою матір, Багряну Відьму. Вони знайшли її в Латверіі, вона страждала на амнезію і була заручена з Доктором Думом, та допомогли їй відновити свої спогади. Після періоду усамітнення Ванда повернулася до Месників і суспільного життя, але відчувала, що за нею уважно стежать всі, хто на власні очі був свідком результатів її божевілля проти наймогутніших героїв Землі і мутантів планети. Знаючи, що це буде важко, вона працювала над тим щоб відновити їхню довіру до себе і, зіткнувшись з величезною силою космічного Фенікса, повернула всіх мутантів до життя.

Нещодавно Багряна Відьма і Ртуть зіткнулися з Вищим Еволюціонером під час місії на його Контр-Землі. Там він сказав їм, що Максімофф, а не Магнето, дійсно були їх справжніми біологічними батьками, і що їх здатності виникли не з мутантського гена, а через генетичне втручання Вищого Еволюціонер, коли вони були немовлятами на Горі Вандагор. У замішанні, але непохитно продовжуючи йти вперед, брат і сестра вирішили залишитися з Месниками і витягти з цього максимум користі. Інтерес Ванди до магії також виріс, і під час дослідження таємних мистецтв вона дізналася, що її мати була Багряною Відьмою до неї.

28/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *