биография локи

Бог пустощів та брат Тора, уловки та хитрощі Локі сіють хаос по всьому світу.

  • Витривалість       –         6/7
  • Потужність           –        6/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        5/7
  • Швидкість             –        7/7
  • Сила                        –        5/7

Використовуючи свої неймовірні пізнання в магії та чаклунстві для реалізації своїх злодійських бажань, Локі заробив собі титул асгардського бога пустощів та підступності. Хоча він іноді опинявся на боці добра, цей обманщик неминуче зрадить.

Дитинство Локі

Локі народився в сім’ї у Короля Льодяних Велетнів Лаувейя з Йотунхейма, але був кинутий через свою маленьку статуру. В результаті Локі був захований від інших представників свого виду. Після вбивства Лаувейя Одін, правитель Асгарда, знайшов Локі та взяв його під своє крило щоб виростити разом зі своїм сином Тором.

Постійне спостереження за теплими відносинами між Одіном та Тором розвинути ревнощі та злість в душі Локі. Підливало олії в вогонь й те, що Тор мав усі героїчні якості яких був позбавлений Локі, але які він прагнув мати. Мотивований заздрістю до свого прийомного брата, юний обманщик направив свої страждання на те щоб вигнати свого брата й знайти спосіб стати правителем Асгарда.

Юний маг

Детство Локи

Володіючи вродженими здібностями до магії та чаклунства, Локі всю свою юність займався тим, що розігрував свого брата Тора, розвиваючи в процесі свій творчий хист. Містичні потужності Бога-обманщика включають в себе зміну форми, астральну проекцію, молекулярну перебудову, створення ілюзій, телепатію, гіпноз та телепортацію.

На додаток до своїх магічних здібностей, Локі володіє надлюдськими фізичними здібностями, такими як збільшена тривалість життя, надлюдська сила, імунітет до земних хвороб та стійкість до звичайних травм. До того ж, Локі постійно вивчав нові обряди чорної магії збільшуючи свої сили.

Вороги Локі

тор враг локи

Як бог пустощів та підступності, Локі легко наживає собі ворогів. Найсильніший та небезпечний супротивник, з яким зіткнувся Локі, це його власний брат Тор. Не дивлячись на те, що Одін намагався виховувати братів в однаково, заздрість поглинула бажання Локі знищити Тора. Тор часто перемагав Локі під час тренувань, але він ніколи не зупинявся в спробах збільшити свої сили та перемогти названого брата.

Локі жадає помститися не тільки Тору, а й свокму прийомному батьку Одіну. Заздрячи близьким стосункам Тора та Одина, коли він був дитиною, Локі щаро вважає, що він ізгой тому що Одін вбив його біологічного батька багато років тому. Бальдр, зведений брат Тора та компаньйон великої Трійки Воїнів, також є одним з найбільших противників Локі. Дізнавшись про свою долю стати причиною Рагнарока, руйнування Асгарда, Локі розуміє, що для цього йому необхідно вбити Бальдра.

Довгий час шкодуючи про те, що він став причиною створення Месників, Локі раз по раз намагався знищити могутніх героїв Землі, але команда супергероїв неодноразово перемагала його.

Союзники Локі

кто помогал локи

Як один з наймогутніших чаклунів усіх світів, Локі зміг знайти союзників з тими ж злими намірами, що й у нього. Локі та Дормамму з Темного Виміру об’єднали зусилля намагаючись обдурити Месників та Захисників щоб вони зібрали для них містичне Злий Око, але обидві команди зазнали поразки.

У своїх постійних спробах почати Рагнарок Локі об’єднує зусилля із смертним лиходієм Норманом Осборном, але знову зазнає невдачі. В один час Карнілла, королева норнів, допомагала Локі вибратися з певних обставин, але її любов до Бальдра часто заважала. Чародійка Амора часто співпрацює з Локі в його численних спробах перемогти свого брата Тора. Коли бог обману випадково створює Месників, Амора стає однією з його головних пішаків у використанні слабкостей Тора в образі доктора Дональда Блейка.

Спадщина Локі

кто такой локи

У перші роки життя Локі страждав від почуття самотності та нерівного поводження з боку свого прийомного батька Одіна. Ображений міцним зв’язком Одіна з Тором, Локі направив свої негативні почуття на кпини над своїм братом. Страждання та ревнощі Локі посилилися, коли Один подарував Тору містичний молот Мйольнір. Саме через свою неконтрольовану заздрість бог пустощів втрутився в процес створення зброї, ненавмисно зробивши рукоять занадто короткою. Постійно перебуваючи в тіні Тора та його володіння Мйольніром, Локі часто мстив Богу грому.

Дитячі пустощі Локі над своїм братом Тором були не чим іншим, як мстивістю. Знаючи, що Тору подобажться золотокоса дівчина-мечник Сіф, Локі вирішив відрізати юній красуні волосся поки вона спала. Припускаючи, що Локі винен в цьому, Тор змусив його відновити їй волосся.

З роками, в міру того як інтриги Локі ставали все більш підступними, Одін відправив його до в’язниці, але бог обману використав свої магічні сили щоб втекти з камери. Звільнившись, Локі зустрівся з Елдредом, чаклуном який навчив його темним мистецтвам. Завдяки отриманим знанням володіння своїми магічними силами, Одін та Тор не могли відстежити всі підступності Локі, що дозволяло йому залишатися безкарним за свої злодіяння.

силы локи

Рухомий нескінченною заздрістю Тора до володіння Мйольніром, Локі прагнув вбити свого брата та забрати собі зачарований молот. Локі досить часто намагався захопити трон Асгарда й повалити свого прийомного батька Одіна, повністю ігноруючи той факт, що король Асгарда прийняв його та виростив як свого власного сина.

Використавши свою магію щоб втекти з в’язниці, Локі відвернувся від Асгарда та його людей. Переспавши із богинею Ангербодою, вони справили на світло трьох нащадків: Ермунганда (Змія Мідгарда), Вовка Фенріса та Хелу, богиню смерті. Дотримуючись свого підступного шляху, Локі обдурив богиню Сігюн, видавши себе за її справжню любов, Теоріка, та переконав її вийти за нього заміж.

Виявивши пророцтво про Рагнарока та дізнавшись про свою долю вбити Бальдра щоб зруйнувати Асгард, Локі з радістю прийняв це та зробив численні спроби спровокувати кінець Золотого Царства. У своїх більш пізніх спробах почати Рагнарок, Локі, нарешті, отримав перевагу перед своїм братом: засуджений Одіном до заслання на Землю у вигляді доктора Дональда Блейка, Тор тепер став максимально уразливий через свої новонабуті людські слабкості. Локі скористався уразливістю Блейка, найнявши команду в яку входили Джінку Лавова Людина, Творець погоди, Санду, Амора Чародійка, Скурдж Кат, Скагг, Суртур, Кобра, Містер Хайд, Поглинаючий людина та Супер-Скрулл щоб перемогти Тора.

мстители враги тора

Змови Локі проти його прийомного брата мали неприємні наслідки й ненавмисно спровокували створення Месників. Переадресувавши сигнал лиха Фантастичної четвірки в офіс доктора Блейка та маючи намір обманом змусити Тора битися з Халком, Локі побачив, що його повідомлення перехопили Залізна Людина, Оса та Людина-мураха. Усвідомивши причетність Локі, Тор об’єднався з Халком щоб перемогти його, що стало причиною створення нової команди супергероїв під назвою Месники.

Поряд з його численними спробами перевершити свого брата, Локі також претендував на трон Асгарда після відходу Одіна, коли той увійшов в «Сон Одіна». Хоч він й доклав багато зусиль, Мангог та Суртур в кінцевому підсумку пригрозили Локі відібрати трон. Намагаючись обманом змусити Месників та Захисників зібрати містичне Зле Око, Локі об’єднався з Дормамму з Темного Вимірювання. Дві команди супергероїв вже були близькі до мети, але в підсумку виявили задуми Локі. В покарання Одін відправив Локі на Землю в образі бродяги.

Коли Суртур вів війну з Асгардом, він попросив темного ельфа Малекіта гарантувати, що Локі підпише пакт про ненапад щоб уникнути конфлікту. Локі, як завжди обдурив й не виконав угоду та встав на захист Асгарда разом зі своїми братом та батьком. Коли Одін пожертвував собою щоб закинути Суртура до в’язниці, трон Асгарда залишився порожнім. Аби не допустити щоб Тор вознісся в правителі Асгарда, Локі використав свої сили щоб перетворити свого брата в жабу в надії дістати трон. На жаль для нього, громова жаба все ще володіла своїм могутнім молотом Мйольніром та змогла змусити Локі зруйнувати його магію.

в чем сила локи

Коли Сет з Еннеади послав Демонов Смерті знищити Асгард, Локі відмовився приєднатися до Богів Єгипту. Потім він виявив, що Один був бранцем в Чорній піраміді та таємно об’єднався з Тором в спробі врятувати свого батька. Все ще засмучений створенням Месників, Локі завербував ворогів всіх супергероїв щоб помститися, назвавши цю змову «Актом відплати». Локі анонімно з’явився Доктору Думу, Кінгпіну, Магнето, Мандарину, Червоному Черепу та Чарівникові, пропонуючи їм можливість управляти суперлиходіями Землі в конфлікті з героями, які не були б готові зіткнутися з цими незнайомими противниками. Локі змусив кожного з цих «союзників» повірити в те, що вони були організаторами підступного плану. Як тільки Тор розкрив змову Локі, він знову переміг свого брата-обманщика.

Пізніше, за допомогою Амори, Локі розробив інший план проти Тора, коли той був пов’язаний зі смертним Еріком Мастерсоном. Локі захопив сина Еріка, але Тор зумів звільнити Кевіна, але, незважаючи на це, Локі вистрілив зарядом магічної енергії в сторону хлопчика та його матері Марсі. Оглушивши Локі, Амора змусила няню Кевіна взяти на себе удар замість Мастерсона. Розлючений цією атакою, Тор витягнув життєву силу Локі з його тіла силою Мйольніра, мабуть, убивши його. Внаслідок цього Тор був вигнаний в підсвідомість Еріка, а смертний зайняв місце бога грому. Однак Локі не помер, а його свідомість опанувала тілом Одіна у «Сні Одіна». Локі, нарешті, зміг захопити Асгард, але Ерік та Сіф змогли відновити дух Одіна та вигнати Локі з його тіла, а сам Локі був захоплений демоном Мефісто.

У вимірі Земля-93060, також відомому як «Ультравселсвіт», Локі бився з Ультрами за шість Каменів Нескінченності, але виявив, що існує й сьомий камінь, самоцвіт Его. Грандмастер, що володіє цим камені, зіштовхнув Месників та Ультрасилу один з одним в боротьбі за приз. Будучи переможеним Локі був відправлений назад в його рідну реальність.

женщина локи

В одній з останніх спроб Локі спровокувати Рагнарок він використав молот Уру, утримуючи Асгард в безперервному циклі смерті та відродження. Тор, розгніваний тим, що асгардцям відмовили в смерті справжніх воїнів, обезголовив свого брата. Потім бог грому забрав все ще живу голову Локі, коли дозволив Суртуру почати свій останній напад на Асгард. Після Тор зіткнувся з Тими Хто Засідає Глибоко в Тіні, силами, відповідальними за руйнівний цикл, й домігся їх смерті. З кончиною Асгарда обидва брата, очевидно, були поглинені його руйнуванням.

Після руйнувань Рагнарока душі асгардців перемістилися в смертних Землі. Локі якимось чином заволодів тілом Сіф й перетворив її дух в літню жінку. Бальдр, сутність якого тепер перебувала в обладунках Руйнівника, почав збирати разом численних асгардців щоб допомогти Тору відновити Асгард на Землі в Брокстоні, Оклахома. Тор зміг відновити асгардців, зібраних Бальдру, а Локі переродився в жінку. Будучи невиправним обманщиком, Локі прикинувся хорошим та сказав Бальдру, що він теж син Одіна. Незабаром після цього Локі відправився в минуле щоб вбити батька Одіна, Бора, а самому Одіну збрехав начебдто усиновив його в дитинстві.

14/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *