Кто такой Вижн Marvel

Андроїд по імені Віжн кинув виклик фізиці і бився як Месник за допомогою маніпулювання щільністю свого тіла і своїм бездоганним комп’ютерним мозком.

Як з’явився Віжн

Альтрон почав створювати для себе тіло, яке в подальшому стало Віженом, використовуючи Колиску регенерації доктора Хелен Чо, а також вкрадений Вібраніум і дорогоцінний камінь зі скіпетра Локі, який насправді виявився Каменем Нескінченності, відомим як Камінь Розуму.

Коли Тоні Старк і Брюс Банер зрозуміли, що вони все ще можуть використати незакінчену форму на благо, вони перемістили Джарвіса, операційну систему Тоні, в тіло андроїда. Тор додав останній шматок головоломки, вдаривши своєю магічною блискавкою і оживив творіння. Віжен виявився живим, і почав робити все можливе щоб допомогти Месникам.

Здібності Віжена

способности вижена

Завдяки своєму штучному інтелекту, синтетичному тілу з вібраніума, і Каменю розуму, імплантованому в його лоб, Віжн може похвалитися неймовірною кількістю унікальних здібностей.

Він може отримувати доступ до величезних обсягів даних і обробляти їх за дуже короткі проміжки часу, що робить його надзвичайно розумним. Він може легко проходити через тверду речовину. Синтетична форма життя також має надлюдською силу і здатністю літати. Віжн також може використовувати сам Камінь розуму для створення потужних енергетичних променів.

Вороги Віжена

враги вижена

Бажання Віжена захистити людство від загроз зіштовхнуло його з величезною кількістю ворогів, але деякі з них особливо важливі для цього супергероя.

Саме існування Віжена призводить в лють Альтрона, який спочатку розробив це тіло для себе, в якому Віжен тепер мешкає. Хоча вони борються тільки один раз, Віжен виявляється більш ніж гідним механічним противником, особливо коли його підтримують Месники.

Полювання Таноса за Каменями Нескінченності відправляє його прямо до Віжена, котрому треба битися не тільки з самим Титаном, а й з його холоднокровними послідовниками, включаючи Проксіму Міднайт і Корвуса Глейва, які хотіли б дістати Камінь розуму з голови Віжена.

Союзники Віжена

союзники вижена

Здобувши розум, Віжн доводить свою цінність Месникам, озброївшись молотом Тора, Мйольніром. Він об’єднується з ними в їх боротьбі проти Альтрона. Борючись разом з Капітаном Америкою, Тором, Залізною Людиною, Халком, Чорною вдовою і Соколиним оком, Віжн починає тренуватися під керівництвом Кепа і Вдови з Вандою Максімофф, Військовою машиною і Соколом, розвиваючи дружбу зі своїми товаришами по команді.

Найбільш важливим з усіх його відносин з Месниками є його зв’язок з Вандою Максімофф. Зрештою, у них зав’язалися романтичні стосунки, які розвиваються як і сам Віжн, і розкривають все більше його людяність.

Біографія Віжена

биография вижена марвел

Тоні Старк створив призначений для користувача інтерфейс, відомий як Джарвіс, «Просто Досить Дуже Розумний Планувальник» (JARVIS, «Just A Rather Very Intelligent Scheduler»), незадовго до того, як став Залізною Людиною. Рятуючись від викрадення в Афганістані, Старк використав Джарвіса щоб він допоміг йому побудувати броню Залізної людини «Mark II». Програма також допомогла йому запустити сам костюм, а також наступні версії броні Залізної людини.

Після багатьох пригод поодинці і з Месниками, Старк і його товариші по команді відновили скіпетр Локі на базі Гідри в Заковії. Вченому барону Вольфгангу фон Штрукеру вдалося задіяти неймовірну потужність пристрою і використати його для створення високотехнологічної зброї і навіть наділити надздібностями близнюків Максімофф. Після того, як Тор погодився дозволити Старку вивчити скіпетр, він виявив, що в ньому є якийсь просунутий штучний інтелект, набагато складніший ніж Джарвіс.

Старк переконав Брюса Беннер допомогти йому в роботі над створенням всесвітньої миротворчої ініціативи, яку він назвав Альтрон, в таємниці від інших Месників. Під час вечірки в Башті Месників Альтрон прокинувся, і Джарвіс спробував привітати його в світі, але нове творення вбило його, а потім напало на Месників.

Биография персонажа Вижн

Пізніше Старк отримав звістку, що хтось стримував Альтрон і не давав йому дістатися до ядерних кодів запуску. Цією істотою виявився Джарвіс, хоча його програми і були розрізнені. Приблизно в той же час коли Тоні придумав над тим як відтворити Джарвіса, Альтрон використав скіпетр Локі щоб змусити доктора Хелен Чо використати її регенеруючу Колиску і створити для нього нове тіло, яке об’єднувало Ваканданський вібраніум і Камінь Розуму, від якого він звільнив скіпетр.

Однак Альтрон втратив Колиску, коли на нього напав Капітан Америка, даючи Чорній Вдові та Соколу час завантажити Колиска в Квінджет, а потім відправитися до Старку в Вежу Месників. Хоча Беннер спочатку хотів знищити тіло, Старк сказав, що вони можуть помістити в це тіло Джарвіса і в підсумку втілити в життя концепцію Альтрона, яку вони спочатку задумали.

Хоча Месники скептично ставилися до перспективи того, що ця нова істота, яка отримала назву Віжн, допоможе їм, Старк все ж переконав багатьох з них, тоді Тор підняв свій молот і вдихнув в Віжена життя.

как появился вижн марвел

Потім Месники вирушили в Заковію, де знаходився Альтрон, так як Віжн заблокував йому доступ в Інтернет і закрив його в основному роботизованому тілі з армією сторожових роботів, які він побудував собі в допомогу. Потім Вижен приєднався до битви проти Альтрон і відправив Ванду Максімофф в безпечне місце, коли їй загрожувала небезпека. Коли Месники знищили всіх роботів створених Альтроном, Віжен зіткнувся з останнім. Хоча Альтрон і назвав його наївним, Віжен сказав, що життя серед людей – це привілей, перш ніж знищити Альтрона.

Після того, як кілька ні в чому не винних людей загинули під час місії Месників, в інциденті викликаному Вандою, команді була представлена Заковіанська угода, яка передали б їх під контроль Організації Об’єднаних Націй. Віжен вважав, що існування Месників призвело до збільшення надпотужних загроз, і встав на сторону Тоні Старка, який вірив в дотримання Угоди. У той час як Стів Роджерс повстав проти Старка і став лиходієм в очах уряду, разом з Соколом і іншими союзниками. Віжен і Ванда зблизилися, навіть коли вона зрозуміла, що Віжн виконує наказ Старка не залишати штаб-квартиру Месників. Коли Сокіл прийшов щоб звільнити Ванду з її неофіційного домашнього арешту, Віжн протистояв йому. Але Ванда в кінцевому підсумку допомогла Соколу і зачарувала Віжена перш ніж втекти.

Після цього Вижен відправився в Берлін разом з Залізною Людиною, Військової машиною, Чорної пантерою, Чорною вдовою і Людиною-павуком, щоб підкорити Капітана Америку, Бакі Барнса, Сокола, Ванду Максімофф, Людини-мураху і Сокола. Після важкої битви Віжен відволікся на передбачуваного противника, Ванду, яка була поранена. Джеймс Роуді Роудс попросив допомоги у знищенні Сокола, але промінь Каменя Розуму Віжена не потрапив в Вілсона і прорізав броню Роуді, в результаті чого скафандр повністю відключився. Роудс вижив, але повністю позбувся ніг, що сильно позначилося на Віжені.

почему вижн дрался с мстителями

Оскільки Капітан Америка і його союзникам довелося ховатися від правосуддя після розпаду Месників, Віжену час від часу вдавалося вислизати від радара Старка щоб таємно зустрічатися з Вандою, при цьому він продовжував розвиватися. Ці двоє усвідомили, що їх малоймовірний роман став справжнім. Під час їх перебування в Шотландії Віжн попросив її подумати про те, щоб залишитися з ним, а не про те, щоб кожен з них повернувся до своїх команд.

Пару перервали Проксіма Міднайт і Корвус Глейв, які спробували вирвати Камінь розуму з голови Віжена для свого лідера, Таноса. Зброї Глейва вдалося не тільки проткнути синтетичну шкіру Віжена, а й порушити його здатності до Фазування, але йому і Ванді допомогли Капітан Америка, Чорна Вдова і Сокіл. Потім група вирушила в штаб-квартиру Месників в Нью-Йорку, де возз’єдналася з Джеймсом Роудсом і Брюсом Баннером.

Розуміючи наслідки того, що Танос може отримати Камінь Розуму в своєму прагненні зібрати всі шість Каменів Нескінченності, Віжен припустив, що сила Ванди може знищити камінь. Ванда відмовилася зробити щось, що могло б призвести до смерті Віжена. Банер припустив, що камінь може бути видалений з Віжена до його руйнування, і що Віжн може жити без нього.

ванда убивает вижена

Однак, щоб видалити камінь, не завдаючи шкоди Віжену, їм потрібні були нові технології і знання, доступні тільки в Ваканді. Після подорожі туди геніальная Шурі почала працювати над видаленням каменя, а Ванда чекала щоб використати свої сили і знищити його, як тільки він відокремиться від Віжена. Тим часом Месники об’єдналися з Чорної пантерою і силами Ваканди щоб битися з армією Таноса, яка прийшла за каменем.

Коли Ванда кинулась в бій, щоб допомогти своїм друзям, Корвус Глейв використав можливість атакувати Віжена, перервавши операцію Шурі. Синтетична людина почала чинити опір і вони вилетіли з будівлі в гущу битви. Капітан Америка наполіг на тому щоб Віжн був у безпеці, коли він бився з Глейвом, але Віжн відмовився пронизавши Глейву груди своєю власною зброєю.

Коли сам Танос з’явився на полі битви, Віжен благав Ванду знищити камінь, хоча він все ще був вбудований в його голову. В сльозах вона погодилася і домоглася успіху, підірвавши камінь і самого Віжена. Але Танос просто використав свій Камінь Часу, щоб скасувати вбивство і повернув Віжена з мертвих щоб вирвати Камінь з голови Месника. Миттєво весь колір Віжена зійшов з його тіла, і він мляво впав на землю, а Танос клацнув пальцями, в результаті чого половина всього живого у Всесвіті перетворилася в ніщо.

кто такой белый вижн

Хоча пізніше Месники змогли скасувати клацання Таноса і повернути всіх, хто постраждав від нього, Виіжен не став одним з тих, кому пощастило. Він помер до цієї події, і, на жаль, залишився мертвим навіть після вилучення другого Каменя розуму. На поминальній службі Тоні Старка Ванда і Клінт поділилися моментом на березі озера, віддаючи данину поваги своїм полеглим друзям і партнерам, Віжену та Наташі.

Підвладна горем Ванда вирішила воскресити Віжена. Вона намагалася викрасти його тіло в уряду, які хотіли зробити з нього розумну зброю, але прийшовши в лабораторію побачила як тіло її коханого просто розірвано на окремі шматки і як вчені його досліджують. Не тямлячи себе від горя Ванда вирушила в невелике містечко, якие повністю підкорила своєю силою і змусила грати в її страшній реальносьті, де кожен підкорявся її бажанням. Віжен також воскрес, але тільки як втілення штучної реальності, а не фізична істота.

Згодом уряду вдалося відтворити Віжена і зробити його своєю зброєю. На відміну від справжнього Віжена, новий Вижен був повністю білий і вважав Ванду, її реальність і Віжена якй там жив ворогами держави і відправився знищити їх. Але Віжену Ванди вдалося переконати Білого Віжена і розкрити йому всю правду активувавши блакитний кристал в його лобі. Усвідомивши все з іншого боку, Білий Віжен залишив в спокої Ванду і полетів в невідомому напрямку. А Ванда, яка усвідомила наслідки своїх дій, знищила створену нею реальність і тим самим вдруге втратила коханого, але багаторазово збільшила своїм сили і стала Відьмою Хаосу.

28/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *