Анонсирован полный суперзлодейский состав Отряд самоубийц 2

Джеймс Ганн поділився фотографією зі знімального майданчика «Загін самогубців: Місія навиліт». На фото режисер позує з акторами фільму в їх костюмах суперлиходіїв.

Продовженням першої частини, і одночасно перезавантаженням фільму Девіда Ейра 2016 року, «Загін самогубців», зайнявся сценарист і режисер Джеймс Ганн, який приєднався до Кіновсесвіту DC під час його короткочасного усунення від «Вартові Галактики. Частина 3 ». Майбутній фільм Ганна розповість про однойменну групу ув’язнених, які сформують спеціальну Оперативну Групу X під пильним оком A.R.G.U.S. під керівництвом Аманди Уоллер (Віола Девіс).

Основною місією антигероїв стане подорож до Південної Америки, там вони повинні будуть знищити лабораторію нацистів в обмін на умовно-дострокове звільнення. Однак під час подорожі команда лиходіїв Всесвіту DC зіткнеться зі Старро, загадковою інопланетною істотою в образі морської зірки, яка також є популярним лиходієм в коміксах DC.

Какие злодеи появятся в Отряд Самоубийц 2

До виходу фільму залишилося трохи більше місяця, і Ганн активно просуває свій фільм в соціальних мережах, ділячись інтригуючими спойлерами та тізерами. Нещодавно він оприлюднив повний список треків, а також 13 інших лиходіїв DC, яких він покаже в фільмі. Ганн також підтвердив, що кілька персонажів помруть під час його фільму. Днями режисер поділився ще одним цікавим матеріалом з виробництва «Загону самогубців».

У суботу Джеймс Ганн запостив нову фотографію акторського складу. На фото зображені кілька основних лиходіїв, що стоять пліч-о-пліч з режисером в центрі. Справа наліво: Савант Майкла Рукера, Джавелін Флули Борга, Харлі Квінн Марго Роббі, Ганн, TDK Натана Філліон, Капітан Бумеранг Джая Кортні, Рик Флегг Джоела Кіннаман, Монгала Мейлінг Нг, Чорний страж Піта Девідсона і Уізел Шона Ганна. Деякі відомі персонажі, такі як Миротворець Джона Сіни і Бладспорт Ідріса Ельби, відсутні, але це, можливо, тому, що їх сцени знімалися окремо від зображених акторів.

Нове зображення від Ганна надає додатковий імпульс жвавій рекламної кампанії «Загону самогубців». Після виходу ознайомлювальних трейлерів в березні і квітні, в кінці червня були представлені нові кадри з фільму, що демонструють угоду Аманди з Бладспортом і битву лиходіїв проти чогось під назвою «Проект СтарФіш».

Раніше в цьому місяці частина персонажів з фільму з’явилися на обкладинці журналу Empire, а новий трейлер також дражнив появою Сіни та Ганна. У суботу, крім повноцінного огляду персонажів від Ганна, також була представлена колекція іграшок від Funko Pop по «Загін самогубців: Місія навиліт».

05/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *