почему Супермена называют Человеком из стали

Є кілька причин, за якими Супермена з DC Comics називають Людиною зі сталі, одна з яких повністю походить від іншого супергероя.

Супермен став одним з найвідоміших супергероїв, чиї історії та пригоди назавжди залишаться в пам’яті як одні з найвідоміших оповідань коміксів всіх часів. Герой DC Comics здавна носив титул Людини зі сталі, який йому дали незабаром після його дебюту більше 80 років тому. Але що надихнуло письменників на це прізвисько, яке закріпилося за героєм через десятиліття після його появи?

Супермен дебютував в «Action Comics # 1» Джеррі Сігела і Джо Шустера ще в 1938 році. У 13-сторінковому оповіданні розповідалося про походження героя. Читачі дізналися, що він був відправлений з планети яка гинула на Землю, де він вперше показав свої дивовижні здібності коли був маленькою дитиною в притулку. У випуску комікса були представлені ключові аспекти його передісторії, включаючи те, що він став Суперменом, працював репортером в газеті під ім’ям Кларка Кента і зустрічався з Лоїс Лейн. Пізніше, в коміксі «Action Comics # 6», Супермен вперше був названий Людиною зі сталі.

почему Супермен Человек из стали

З виходом «Action Comics # 6» Сігела, Шустера і Пола Лауретти, пригоди Супермена стали все більше цікавити читачів, так як всі його героїчні вчинки регулярно публікувалися в газетах. Один із заголовків цих газет був такий: «Загадкова людина зі сталі знову з’являється …», що стало першою згадкою цього прізвиська в історії. Назва була вибрана щоб показати наскільки сильним був Супермен. З огляду на його майже невразливість, порівняння з сталлю було більш ніж доречним. Прізвисько Людина зі сталі також пов’язано з супергероєм який передував Супермену, Доком Севіджем.

Док Севідж вважається одним з перших супергероїв в історії, оскільки пригоди персонажа почалися аж в 1933 році. Створений Генрі У. Ральстоном, Джоном К. Нановічем і Лестером Дентом, Севідж послужив джерелом натхнення для таких персонажів як Супермен, а самого Дока навіть називають «Надлюдиною» в його власних коміксах початку 30-х років. Док «Кларк» Севідж мав свою власну Фортецю Самотності в Арктиці і мав своє власне прізвисько: Людина з бронзи.

все о Супермене

Ймовірно, Шустер і Сігел хотіли підкреслити, що їх Супермен був навіть сильніше Дока Севіджа, і вибрали Людини зі сталі, щоб показати це і вшанувати пам’ять героя, який допоміг прокласти шлях до існування Супермена. Звання Людини зі сталі все ще використовується донині. Наприклад Заком Снайдером в фільмі «Людина зі сталі» 2013 року це ім’я було використано в якості назви. Що стосується інших прізвиськ, майже нічого крім Людини зі сталі і Супермена більше не використовується, та й в цьому немає необхідності, тому що ці два прекрасно описують неймовірного супергероя.

01/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *