Почему у Джокера Лето нет татуировки в версии Лиги Справедливости Снайдера

У Джокера Джареда Лето відсутнє його помітне татуювання «Damaged» на лобі у версії «Ліги Справедливості» Снайдера, і тому є три можливих причини.

Одне з найбільших питань, пов’язаних з версією «Ліги Справедливості» Снайдера, полягає в тому, чому Джокер Лето повертається. Його не було в версії 2017 року, і його не планували додавати в зйомках нової версії, які Снайдер хотів встигнути зробити до свого відходу, але Джокер став головною темою для розмов в мережі, багато в чому через самого Лето.

Джокер – один з найбільш знакових персонажів у всіх проектах пов’язаних з DC, і кожна версія персонажа відрізняється від попередніх. Джокер Лето не виняток, але, можливо, він зайшов занадто далеко. Все, від макіяжу і татуювань й до загального образу персонажа, зробило Джокера Лето в «Загоні Самогубців» досить спірним. Лето і сценарист-режисер Девід Ейер завжди заявляли, що в Джокері є щось більше, ніж було показано в версії «Загону самогубців», але побачити ці додаткові сцени ніколи не вийде. Тим часом «Ліга Справедливості» Снайдера може стати свого роду відкриттям.

У той час як Снайдер кілька тижнів тому показав Джокера Лето в вигляді розмитого зображення, що нагадує Джокера Хоакіна Фенікса, сьогоднішній офіційний перший погляд показав його з більш довгим волоссям (і без неонових кольорів), без татуювань і, мабуть, з макіяжем. Майже все це відрізняється від версії представленої в «Загоні самогубців», але, знову ж таки, це версія Снайдера, йв цій версії у Джокера більше немає татуювань. Для цього є три можливих причини: щось трапилося з Джокером у Всесвіті, негативна реакція публіки через татуювання Джокера, або Снайдер просто захотів створити новий образ персонажу.

образ Джокера Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера

З огляду на те, що це «Ліга Справедливості» Снайдера, фільм багато в чому є продовженням «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», що означає, що буде розширений епізод «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), який покаже Бетмена та Супермена в похмурому майбутньому, як і Джокера відповідно.

З роками багато що може змінитися, тому Джокер, можливо, знайшов способи позбутися від своїх татуювань або приховати їх, наприклад, за допомогою макіяжу, який раніше використовували інші Джокери. Це не підтверджено, але це малося на увазі Снайдером, який сказав Vanity Fair: «Я не знаю чи нафарбований він, я не знаю, що відбувається. Важко сказати точно». Для Снайдера сама причина не так важлива, як показ тієї версії Джокера, яку він хотів розповісти.

Ще одна причина, яка може не подобатися Снайдеру і іншим глядачам, полягає в тому, що татуювання Джокера забракували всі хто побачили їх. Адже Джокер разюче відрізнявся від все версій відомих кіноглядачам і читачам коміксів. І тому зникнення татуювання «Damaged» Джокера разом з іншими його татуюваннями в «Лізі справедливості» Снайдера стане великим кроком вперед для персонажа, навіть якщо це його останній крок.

09/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *