DC показали новый образ Ядовитого Плюща

Особистість Отруйного Плюща була розділена божевільним Саймоном Сейнтом. Тепер її Королевська особистість знову з’явиться на сторінках коміксів в новому, більш детальному образі.

Останнім часом в світі коміксів велика увага приділяється оновленню костюмів персонажів, і в серії коміксів про Бетмена особлива увага приділяється образу Отруйного Плюща – «Королева Плющ». Хоча це не перший раз, коли фанати побачать цю її особистість, новий погляд на складність, елегантність і загальну естетику дизайну образу напевно сподобається фанатам і стане основною для багатьох косплеєрів DC.

Поява «Королеви Плюща» відбулася, коли новий божевільний житель Готема, Саймон Сейнт, проводив експерименти над Отруйним Плющем, в результаті чого вона перенесла настільки сильну травму, що її особистість була розділена на два окремих людини і тіла.

DC показали новый образ Королевы Плюща

Перша – Айві, втілення її більш безневинної і чуйною сторони; а друга – Королева Айві, яка мало піклується про людське життя і може легко зруйнувати весь Готем, якщо захоче. Остання може бути більш жорсткою, безжалісною і потенційно небезпечною, але в ній все ще є любов до Харлі Квінн.

Незважаючи на те, що перша поява Королеви Айві була в коміксі «The Swamp Thing #3», з подальшими появами в «Catwoman» і «Batman», до сих пір їй не приділяли особливої уваги. Вона в основному була залишена одна в своєму рослинному царстві під містом Готем, час від часу спілкуючись з героями Готема і Харлі.

Але, готуючись до випуску «Batman #114», художник Хорхе Хіменес поділився сторінкою з майбутнього випуску, на якій зображена королева Айві в усьому зеленому, покритим листям костюмі. Можливо, це один з найяскравіших її нарядів які були випущені на даний момент.

Фото Хіменеса дало шанувальникам один з кращих і найбільш докладних оглядів її нової особистості на сьогоднішній день. З хитромудрої крони, ніби зробленої із прутів, гілок і пучків рослин; до нагрудних і плечових пластин, створеним з квітів і листя; з розгорнутими листям наручниками вона схожа на богиню рослин. Вона виглядає могутньою, красивою, зловісною і потойбічною одночасно.

05/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *