Чудо-женщина

Прекрасна, як Афродіта, мудра, як Афіна, швидше Гермеса і сильніше Геркулеса, Принцеса Діана Феміскірська бореться за мир у світі людей.

Один з найбільш улюблених і знакових супергероїв DC всіх часів, Диво-жінка служила майже вісімдесят років як символ істини, справедливості і рівності для людей у всьому світі. Виросла на прихованому острові Феміскіра, також відомому як райський острів, Діана є Амазонкою, подібно образам грецьких легенд, і даром свого народу людству.

Будучи послом Феміскіри у світі чоловіків, Діана зробила своїм обов’язком бути прикладом всього самого найкращого, навіть якщо відмінності між її батьківщиною і новим домом іноді створюють перешкоди для її обов’язка. Вона стала уособлювати можливість і потенціал життя без війни, ненависті або насильства, і вона є маяком надії для всіх, хто в ній потребує. Вона стоїть на рівних серед наймогутніших супергероїв в прагненні захистити світ від несправедливості у всіх його формах.

Однак робота Діани аж ніяк не легка. Постійно розривається між своєю місією сприяння миру і необхідністю боротися проти всепроникаючого насильства свого новогодому, Діана день у день намагається балансувати між своєю силою воїна і нескінченним співчуттям.

21/05/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *