кто такой Флэш (Барри Аллен)

Таємнича сила, відома як Сила Швидкості, є енергетичним полем, яке дає можливість розвивати неймовірну швидкість. Найвідомішим героєм з тих, хто зумів нею скористатися є Флеш. Ще з часів Другої світової війни існувала людина в червоному, яка може бігти з неймовірною швидкістю, використовуючи свою силу, щоб рятувати життя і захищати тих, хто не може захистити себе.

У 1940-х роках студент коледжу Джей Гаррік отримав свої надшвидкісні здібності в результаті аварії в лабораторії і став першим супергероєм DC, який отримав ім’я Флеш. Кілька років по тому Джея змінив вчений Баррі Аллен. Через деякий час він став повноправним членом Товариства справедливості і Ліги справедливості.

Флеш володіє не тільки швидкістю, але і самим часом. Він використовує свої здібності, щоб подорожувати через різні епохи і навіть в інші виміри. Хоч Флеш не завжди був досить швидкий, щоб уникнути особистих трагедій, він завжди робив все можливе, щоб убезпечити людей з Централ-сіті і Кейстоун-сіті. При цьому він заробив собі місце серед найкраших супер героїв, яких коли-небудь знав всесвіт DC.

27/12/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *