кто такой киборг

Наполовину людина, наполовину машини, Вік Стоун – колишній учасник «Юних Титанів» і діючий член «Ліги справедливості», який бореться за збереження своєї людяності з кожним новим апгрейдом.

Хоча він і мав геніальний інтелект, молодий Віктор Стоун, на відміну від його батьків, не хотів присвячувати життя науці і дослідженням. Замість цього Вік мріяв стати футболістом і під час навчання в середній школі присвячував цьому весь свій вільний час. Але трагічний поворот долі, який повинен був привести до його смерті, перетворив його в напівлюдину, якого ми всі тепер знаємо як Кіборга.

Батькові Віка, який був вченим, після інциденту вдалося врятувати тільки малу частину тіла свого сина і доктор Сайлас Стоун використав всі свої знання щоб врятувати життя своїй єдиній дитині перетворивши його в істоту, яка, можливо, стала більше машиною ніж людиною. Будучи кіборгом, Вік став набагато сильніше звичайної людини, міг взаємодіяти з комп’ютерами і випромінювати різні типи енергії, що робило його сильним бійцем. Хоч в кінцевому підсумку він і вибрав шлях супергероя, Віктор перестав вважати себе людиною. Але в глибині своєї душі, або того, що від неї залишилося, він мріє повернути те життя, яка було у нього до перетворення в машину.

Один з найсильніших героїв планети, Кіборг, завжди відкладає свою внутрішню боротьбу, коли з’являється необхідність рятувати невинні життя і захищати Землю. Завдяки своїй здатності взаємодіяти з комп’ютерними системами, можливо, він саме той герой, який потрібен сучасній цифровій епосі.

07/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *