Студии могут возобновить закрытые проекты

Для виходу з кризи викликаної закриттям і перенесенням безлічі проектів через коронавірус, студії можуть перезапустити або продовжити раніше закриті серіали і телешоу.

Шанувальникам кіноіндустрії буде важко знайти поточні серіали або фільм які не були зупинені через COVID-19. Вірус викликав величезний вплив на всю індустрію, фільми і телепередачі були відкладені через закриття кінотеатрів і неможливості завершити пост-продакшн. В цілому сотні серіалів і фільмів були змушені припинити зйомку в березні.

Більшість поточних серіалів у студій обмежилися кількома сезонами або навіть серіями. Наприклад, в «Ходячих мерцях» закінчили обробку графіки, але не змогли завершити зйомку з людьми. «Стріла» також постраждав від вірусу, а «Флеш», «Бетвумен» і «Супергерл» були змушені припинити абсолютно все виробництво і зйомки.

Оскільки невідомо коли знімуть обмеження через коронавірус, багато студій вже працюють над рішеннями того, як відновити виробництво коли з’явиться можливість. Згідно THR, рішення будуть залежати від розміру фільму або серіалу, при цьому більш дрібні проекти, ймовірно, відновлять першочергово. Студії вже зараз пропонують акторам зніматися в сценах поодиньці, а потім склеювати все воєдино під час пост-продакшена.

Студии возобновляют закрытые сериалы после коронавируса

Компанія Warner Bros. переглядають все своє виробництво і працюють над його зміною. Студія недавно провела телефонні переговори з керівниками своїх проектів і обговорила можливість зміни в графіках. Також Warner Bros. планують змінити підхід до зйомки сцен, позбувшись великої кількості людей і надавши павільйони мінімальній кількості акторів і персоналу.

Хоч шанувальники кіноіндустрії в даний час і пропускають багато зі своїх улюблених шоу і фільмів, вони повинні бути впевнені в тому, що керівники індустрії вже думають як відновити зйомки навіть під час пандемії.

03/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *