новый костюм Харли Квинн из комиксов

Коли Харлі Квінн вступила в боротьбу зі своїм минулим, вона отримала новий костюм, в якому поєднуються елементи декількох найбільш знакових образів персонажа.

Харлі Квінн пройшла через кілька ітерацій костюмів на своєму шляху, від дівчини Джокера до повністю самостійного персонажа, але її новий наряд об’єднав елементи з її найбільш знакових образів. Шанувальники персонажа постарше знайомі з її оригінальним червоно-чорним костюмом на арлекінову тематику, в той час як сучасним фанатам звичні її кіси пофарбовані в червоно-синій колір, і до гардеробу в стилі панків. Останнє втілення Харлі Квінн об’єднує атрибути обох цих класичних і сучасних стилів, щоб створити щось абсолютно нове.

DC недавно запустив нову сольну серію коміксів для Харлі Квінн, написану Стефані Філліпс ( «Сенсаційна Диво-жінка», «Рік і Морті») з артами від Райлі Россмо ( «Темні лицарі: Бетмен, який сміється», «Марсіанський Мисливець на людей» ). Серія коміксів має намір продовжити шлях Харлі після її недавнього рішення встати на сторону свого колишнього коханого під час кросовера «Війна Джокер» 2020 року. У новому коміксі колишня лиходійка продовжить шлях спокути і, можливо, фанати навіть побачать як вона нарешті отримає належну героїчну особистість.

Как выглядит новый костюм Харли Квинн

У новому інтерв’ю DC і творчої групи Філліпса і Россмо пара обговорила новий редизайн Харлі, який присутній в коміксі. За словами Россмо, новий дизайн персонажа мав ґрунтуватися на елементах її оригінальної версії і поєднувати їх з її сучасним стилем. «Я взяв всі ті речі, які мені подобаються в класичному костюмі, і змішав їх з речами, які мені подобаються з більш пізніх версій, але намагався зберегти їх як можна більш оригінальними і простими», – сказав Россмо.

Новий костюм включає в себе кілька яскравих візуальних елементів з історії персонажа. Харлі зберегла недавню відсутність маски і кісок, покритих цукровою ватою, тепер перев’язаних стрічками відповідного кольору. Але нижче шиї її наряд має злегка змінену версію її оригінального червоно-чорного костюма арлекіна.

Нове вбрання Харлі виглядає як ідеальна візуальна відповідність історії, яку прагне розповісти цей новий комікс. Сенс в тому, що, коли вона переглядає своє минуле в Готем-сіті в пошуках спокути, її костюм буде включати елементи її злочинницького походження і протиставляти їх її сучасній ідентичності. Це хороший візуальний індикатор того, що Харлі все ще затиснута між своїм старим життям і своїм бажанням зажити новим, більш героїчним, але це також чітке нагадування про те, наскільки сильно змінився персонаж за ці роки.

Останній костюм Харлі – справжнє задоволення для давніх шанувальників персонажа і її легендарної історії. Будь то в ролі лідера Загону самогубців або в якості члена Сирен Готем-сіті, вона пройшла довгий шлях, і її новий вигляд ідеально підкреслює цю історію. Читачі можуть побачити Харлі Квінн і її новий редизайн в коміксі «Harley Quinn #1».

29/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *