Новый трейлер Лиги Справедливости Снайдера выйдет 14 февраля 2021 года

Зак Снайдер показав нові кадри для свого фільму «Ліга справедливості» в Twitter. Це підтверджує, що новий трейлер режисерської версії вийде в найближчу неділю.

Після звільнення Снайдера його замінив Джосс Уідон, який вніс значні зміни в початкове бачення режисера. В результаті якість фільму різко погіршилась, фільм провалив касові збори й викликав шквал негативних відгуків критиків. Побачивши такі результати «Ліги справедливості» Уідона фанати Снайдера виступили за те, щоб оригінальна версія була випущена в тій чи іншій формі. Та їх зусилля увінчалися успіхом в минулому році, коли було оголошено, що HBO Max випускають «Лігу Справедливості» Зака Снайдера.

«Ліга справедливості» Зака Снайдера стане чотиригодинною версією фільму, як й задумував режисер на самому початку. Коли Уідон змінив Снайдера, він повністю переписав сценарій та перезняв більшість сцен для фільму. Так що Снайдер прагне заповнити недоліки фільму Уідона в своїй майбутній версії, яка скоро отримає новий трейлер.

Зак Снайдер недавно випустив невеликий тизер його версії. Його твіт підтверджує, що новий трейлер повинен вийти в наступну неділю, 14 лютого 2021 року, о 9:14 за тихоокеанським часом. Кадри також пропонують поглянути на Кіборга до його перетворення.

Виходячи в наступному місяці на каналі HBO Max, версія Снайдера матиме кілька відмінностей від провального фільму 2017 року. По-перше, режисерська версія отримала рейтинг R (17+) за насильство та нецензурну лексику. «Ліга справедливості», що вийшла в 2017, мала рейтинг PG-13 (13+). Снайдер також спробував повторно ввести деяких забутих персонажів, таких як Джокер Джареда Лето, в свій 4 годинний фільм, який коштував студії 70 мільйонів доларів на відновлення, редагування та візуальні ефекти.

На додаток до цього, «Ліга Справедливості» Зака Снайдера включатиме в себе деякі занедбані сюжетні арки, такі як атаки Дарксайд та часова шкала «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»). Шанувальники також можуть очікувати, що передісторії Аквамена, Флеша та Кіборга будуть більш детально описані разом із сюжетною лінією воскресіння Супермена.

З огляду на близьку дату прем’єри фільму Зака ​​Снайдера «Ліга справедливості», майбутній трейлер цілком може стати останнім для режисерської версії. Поки рано говорити про те, чи будуть в новому трейлері якісь серйозні відкриття. Але якщо поточний тизер розглядається як натяк на те, що буде далі, то в недільному трейлері може бути докладно розказано про походження, трансформацію Кіборга та смерть його матері Елінор. Крім того, в новому трейлері може бути виділено більше екранного часу персонажам, які були відсутні в театральній версії, таким як Атом (Чжен Кай), Марсіанський Мисливець (Гаррі Леннікс) та Нуідіс Вулко (Віллем Дефо).

08/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *