Джеймс Ганн разрабатывает новый проект по Киновселенной DC

Режисер «Загону самогубців» Джеймс Ганн підтвердив, що він розробляє ще один проект по Кіновсесвіту DC, який буде створений після «Миротворця», але він ще знаходиться на початковій стадії.

Хоча Ганн і домігся великого успіху знявши «Вартових Галактики» для Кінематографічного Всесвіту Marvel, його останні проекти за коміксами були пов’язані з Кіновсесвітом DC. «Загін самогубців» став його першою роботою для Кіновсесвіту DC і дав сценаристові і режисерові шанс зняти високобюджетний фільм з рейтингом R (17+) з маловідомими персонажами коміксів DC. Серед них був і Миротворець Джона Сіни, який зіграє головну роль в новому серіалі на HBO Max.

Крім роботи над «Миротворцем» для HBO Max, Ганн користується великим попитом в Голлівуді. Скоро почнеться виробництво «Вартових Галактики 3» і «Вартові Галактики: Святковий спецвипуск» для Disney +, який відбудеться в 2022 році. Крім того, Ганн також є тим режисером, з ким Warner Bros., DC Films і HBO Max хочуть продовжити роботу. «Загін самогубців» отримав схвальні відгуки і став найбільшим по кількості переглядів фільмом DC на стрімінговому сервісі, незважаючи на невисокі касові збори.

Джеймс Ганн снимет новый проект по Киновселенной DC

Ганн підтвердив, що крім «Миротворця» він розробляє ще один проект по Кіновсесвіту DC. Завдяки постійній активності режисера в соціальних мережах, фанати можуть задати йому тисячі питань в день. Часто ці питання стосуються його майбутнє Кіновсесвіту DC, і відповідаючи на один з таких питань він анонсував, що працює над іншим проектом. Він сказав, що він знаходиться на ранній стадії розробки і не буде анонсований на DC FanDome 2021. Хоча деякі фанати як і раніше не розуміли над чим може працювати Ганн, він підтвердив в Твіттері, що це новий проект, а не «Миротворець».

Можливо, Ганн ще не готовий оголосити про цей загадковий проект, але він трохи більше розповів про безліч відомих проектів DC. Він висловив не лише про бажання зробити другий сезон «Миротворця» або продовження «Загону самогубців», а також неодноразово згадував, що хотів би знову попрацювати з Марго Роббі над проектами про Харлі Квінн.

Останнє може стати тим загадковим проектом, над яким він працює. Ганн також може створити проект з іншими новими персонажами «Загону самогубців», такими як Бладспорт Ідріса Ельби. Крім того, унікальні знання Ганна про майбутні проекти також можуть означати, що він дійсно працює над Кріпто і проектом «Суперпес», який він хотів зробити раніше.

Судячи з щільного графіка Ганна, може пройти деякий час перш ніж буде офіційно оголошено, що це за новий проект DC. Зараз він буде займатися створенням «Вартових Галактики 3» до 2023 року, так що будь-який новий фільм або серіал DC, швидше за все, з’явиться не раніше 2023 року. Це залишає Ганну багато часу на те, щоб розробляти проект в секреті і оголосити про нього тоді, коли для цього настане найкращий момент. Якщо «Миротворець» буде схожий на «Загін самогубців», тоді інтерес до наступного проекту Ганна по Кіновсесвіту DC буде тільки рости.

04/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *