Премьерная серия 7-го сезона сериала Флэш снята на 90%

Прем’єрна серія 7-го сезону «Флеша» спочатку повинна була стати частиною 6-го сезону, але через коронавірус її виробництво було зупинено. Практично всі літні релізи фільмів були перенесені на осінь-зиму, а виробництво нових проектів було фактично скасовано. У той час як серіали «Стріла», «Чорна Блискавка» і «Легенди завтрашнього дня» змогли закінчити свої сезони, як і планувалося (завдяки обмеженій кількості епізодів), «Флеш», «Супердівчина» і «Бетвумен» не стали такими успішними.

19-й епізод «Супердівчини» став фіналом сезону, 20-й епізод «Легенд завтрашнього дня» став раннім завершенням серіалу, а «Бетвумен» обмежиться 20-ма епізодами (із запланованих 22). «Флеш», можливо, найсильніше постраждали від COVID-19, сезон закінчився на 19-му із 22-х запланованих епізодів.

В інтерв’ю TVLine, про серіал «Флеш», Ерік Уоллес обговорив фінал сезону і плани на 7 сезон. За словами Уоллеса, 20-й епізод 6-го сезону був знятий на 90%, коли виробництво було зупинено, і в даний час цей епізод повинен стати прем’єрою 7-го сезону серіалу «Флеш». Крім того, сценарії для решти двох епізодів, які так і не зняли, будуть перенесені в новий сезон, але піддадуться змінам. Як сказав сам Уоллес: «Цілком можливо, що ми трохи змінимо сценарій … можливо ми збережемо 75-80% від оригінального сценарію, а 15 -20% змінимо».

1 серия 7-го сезона сериала Флэш снята на 90%

У шостому сезоні «Флеш» повинен був перетворитися в «Графічну новелу», що розповідає про події двох полусезонних сюжетних поворотах, з «Кризою на Нескінченних Землях», який вклинився в середину. Якби не коронавірус, задумка стала б успішною. У 7-му сезоні перша серія «Флеш» повинна вирішити цю проблему, перш ніж 7 сезон дійсно почнеться.

Звичайно, завжди є ймовірність того, що Голлівуд не зможе стартувати зйомки вчасно, щоб нові телевізійні проекти були готові до осіннього сезону. «Флеш» і інші проекти Всесвіту Стріли можуть повернутися тільки до середини сезону або навіть пізніше.

17/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *