Смотреть Трейлер Отряд самоубийц: Миссия навылет

Трейлер фільму «Загін самогубців: Місія навиліт» представляє собою перший погляд на фільм Джеймса Ганна, в який входять команда антигероїв і лиходій коміксів DC Старро.

Після «Загону самогубців» Девіда Ейера 2016 року, фільм Ганна поверне на екрани деяких персонажів, вже представлених Кіновсесвіту DC, в тому числі Харлі Квінн Марго Роббі і капітана Бумеранга Джея Кортні. Коли Ганн оприлюднив список акторів «Загону самогубців: Місія навиліт», він попередив фанатів, щоб вони не надто прив’язувалися до всіх персонажам, вказавши, що фільм DC буде відповідати своїй назві. Як і у випадку з фільмом Ейера 2016 року, «Загін самогубців» покаже групу злодіїв-антигероїв, що об’єдналися за наказом Аманди Уоллер (Віола Девіс)

З виходом «Загін самогубців: Місія навиліт» в серпні, маркетингова кампанія ще тільки стартувала, але Ганн і актори вже були присутні на онлайн-заході для фанатів DC FanDome минулого літа. Під час презентації фільму Ганн підтвердив кого грає кожен з акторів, і показав постери з персонажами. Крім того, тізерний трейлер дозволив поглянути на акторів під час зйомок фільму Ганна. З тих пір фрагменти знятого матеріалу для «Загону самогубців» були включені в більш великі промо-ролики HBO Max тому, що цього літа фільм буде випущений на потоковому сервісі і в кінотеатрах, а тепер нарешті з’явився перший повноцінний трейлер.

Трейлер «Загін самогубців: Місія навиліт»

Як видно з трейлера, схоже, що в Загоні Самогубців буде кілька різних складів, з трьома різними командами. Одна з них складається з Ласки (Шон Ганн), Чорного стража (Піт Девідсон), Монгала (Мейлінг Нг), Джавеліна (Флула Борг), Капітана Бумеранга, Флойда «ТДК» Бєлкіна / Хлопець-Відірви-Руку (Натан Філліон), Харлі Квінн, Саванта і Флега. У другій команді опинилися Бладспорт, Миротворець, Король Акула, Людина в горошок і Щуролов.

Третя команда об’єднає в собі антигероїв з двох попередніх, а саме Харлі Квінн і Мислителя Пітера Капальді, які змагатимуться з лиходієм, схожим на морську зірку з коміксів DC, Старро. Зображення Старро можна побачити на екрані в командному центрі Уоллер, а потім за мить мигцем побачити руку інопланетної форми життя.

Грунтуючись на різних ітераціях загону Самогубців і коментарів Ганна, коли він оголосив склад «Загону самогубців: Місія навиліт», справедливо припустити, що деякі, якщо не всі з цих персонажів, помруть під час своєї місії. З огляду на те, що показано в трейлері, цілком можливо, що Флег очолює свою першу команду на місії, і всі, крім нього і Харлі Квінн будуть вбиті, в той час як персонаж Роббі буде схоплений в полон.

Потім Уоллер відправить за ними другу команду з Бладспоротом, яка виявить, що Харлі втекла, а потім вони разом з Мислителем змагатимуться зі Старро. Але до тих пір, поки не буде розкрито більше інформації про сюжетну лінію «Загону самогубців: Місія навиліт», ще невідомо, як саме буде розгортатися сюжет фільм.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *