список всех шлемов миротворца

У 1 епізоді серіалу «Миротворець», у батьківському будинку Миротворця глядачам показують кілька практично однакових шоломів. У 4 епізоді нарешті розповіли у чому сила кожного з них.

Спочатку Миротворець був представлений в «Загоні Самогубців» Джеймса Ганна, де він став частиною Команди X, що знищила Проект «Старфіш». У фільмі він мав лише один шолом, але в серіалі «Миротворець» вирішили заглибитися в передісторію персонажа з коміксів і показали більше шоломів, кожен з яких має свою унікальну здатність.

Миротворець ( Джон Сіна ) – лінчувальник, який стверджує, що зробить для миру все, незалежно від того, скільки чоловіків, жінок і дітей йому доведеться вбити, щоб досягти своєї мети. По мірі того, як серіал розкриває більше інформації про його батька, Оггі Сміта, також відомому як Білий Дракон (Роберт Патрік), екстремальні методи та ідеї того, як виглядає бажаний мир для Кріса Сміта, він же Миротворець, починають набувати більше сенсу. У той час як більшість описаних шоломів забезпечують перевагу в самообороні та зборі інформації, потенційна руйнівна сила одного шолома продемонстрована в 1 епізоді «Миротворця».

У коміксах Миротворець у дитинстві сильно травмувався своїм жорстоким батьком, Вольфгангом Шмідтом. Побачивши, як його батько наклав на себе руки, Миротворця мучили видіння про нього у формі СС, які підштовхували його до вбивства. Як частина його реакції на травму, він дійшов висновку, що душі тих, кого він не зміг врятувати, житимуть у його шоломі. Іноді йому здавалося, що він чує ці голоси, які підштовхували його до порятунку інших за допомогою насильства. Шоломи з серіалу «Миротворець», схоже, не мають цього походження. Ми зібрали всі можливості, які мають шоломи Миротворця.

Шолом Миротворця з «Загону Самогубців»

Шлем Миротворца из Отряда Самоубийц

Шолом, який Миротворець носить у «Загоні Самогубців», можна розглядати як стандартну версію екіпірування. Крім того, що він прикрашений символічним голубом миру Миротворця і певною мірою приховує його обличчя, надзвичайно блискучий шолом також є куленепробивним. Можна з упевненістю припустити, що куленепробивними є всі його шоломи, а саме цей просто не був наділений будь-якими особливими якостями. Миротворець віддає цей шолом водієві таксі на початку першого епізоду «Миротворця».

Надзвуковий Шолом Миротворця (взято з коміксів)

Шолом, який Миротворець дає своєму батькові в 1 епізоді «Миротворця», описується в коміксах як такий, що має можливості викликати звуковий вибух. Наприкінці епізоду Миротворець використовує його, надягаючи шолом та активуючи звуковий удар. Результатом є звукова ударна хвиля, яка завдає пошкоджень у великому радіусі та знищує кілька автомобілів. Також при активації навколо Миротворця з’являється синє силове поле, яке захищає його від вогнепальної зброї. Ця сила шолома взята з коміксів DC, проте в них вибух лише на короткий час оглушував ворогів Миротворця, а не завдавав такого руйнівного ефекту.

Шолом Миротворця з рентгенівським зором

Шлем Миротворца с рентгеновским зрением

Коли Миротворець просить Самосудчика (Фредді Строма) зайти до його батька у 4 епізоді «Миротворця», його метою є отримати один із шоломів. Вибраний ним шолом має маркування «Рентгенівський Зір». Властивості шолома здаються досить очевидними, і, мабуть, Миротворець сподівається, що він дозволить йому побачити, на кого з ворогів можна напасти і знищити.

Шолом Силового Поля Миротворця

Перший шолом, на який Оггі Сміт вказує Крісу в 1 епізоді «Миротворця», – це той, який він описує як той, який дає силове поле всьому тілу. Це звучить як істотне розширення стандартної куленепробивної функції шоломів і може використовувати технологію, аналогічну синьому силовому полю, яке захищає Миротворця у Надзуковому шоломі.

Шолом Миротворця для дихання під водою

Шлем Миротворца для дыхания под водой

Після згадки про надзвуковий шолом Оггі показує той, який дозволить власнику дихати під водою. На табличці цього шолома винахідливіша назва: «Підводний світ». Сам шолом стилізований під плавник зверху. У 4 епізоді Миротворець збирає цей шолом, але неясно наскільки він буде корисний проти ворога, що літає.

Шолом Миротворця, що викликає коросту

У сцені після титрів 1 епізоду «Миротворця» Оггі показує ще один шолом із дивною силою: він викликає у власника коросту. Табличка радісно каже: «Коростя для всіх». Миротворець резонно запитує Білого Дракона, навіщо йому шолом який викликає коросту, на що батько недбало пояснює, що він необхідний для випробувань.

Зв’язуючий Шолом Доброти

Связывающий Шлем Доброты

Навіть із шоломом який викликає у власника коросту, можливо, найдивніший і загадковий із шоломів це той, який видно на задньому плані з написом «Зв’язуючий Шолом Доброти». Його сили не відомі, але, судячи з назви, можливі два варіанти. Або цей шолом змушує власника робити лише добрі вчинки, або, як альтернатива, це може бути шолом, який не можна зняти після того, як він був одягнений.

Невідомі шоломи Миротворця

Неизвестные шлемы Миротворца

Також у серіалі показали кілька шоломів, які поки неможливо ідентифікувати. У той час як більшість шоломів з «Миротворця» знаходяться на передньому плані і легко ідентифікуються, деякі з них знаходяться у більш відокремлених секціях, що може означати, що вони мають ще потужніші здібності. На одному з шоломів можна побачити бірку «Ден, що свербить» і шипи на лобі, про призначення якого можна тільки здогадуватися. Точно незрозуміло, скільки шоломів Миротворець отримав у 4 епізоді, але пізніше ми точно дізнаємось більше про їх здібності.

24/01/2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *