Ана де Армас в роли Ядовитого Плюща в Киновселенной DC

BossLogic створили арт, в якому показали як могла б виглядати зірка «Ножі наголо» Ана де Армас в ролі Отруйного Плюща в Кіновсесвіті DC.

Після невеликих ролей у фільмах «Зброя та чуваки» і «Той, хто біжить по лезу 2049», Армас в минулому році отримала одну з головних ролей у фільмі Ріана Джонсона «Ножі наголо». Вона може стати ще більш значущою актрисою в доступному для огляду майбутньому завдяки своїй майбутній ролі агента ЦРУ Паломи у фільмі про Джеймса Бонда «Не час помирати» цієї осені.

Слідом за її ростом популярності, фанати (природно) почали призначати її на роль персонажів коміксів в Marvel або DC. Один з найпопулярніших фанатських кастингів це роль Отруйного Плюща разом з Харлі Квін (Марго Роббі) в майбутньому фільмі в Кіновсесвіті DC «Загін самогубців 2», або в будь-якому іншому фільмі DC за участю Роббі. Навіть BossLogic підтримали цю ідею своїми останніми роботами.

Ана де Армас Ядовитый Плющ
Ядовитый Плющ Ана де Армас

Варто зауважити, що між Харлі Квінн і Айві в коміксах DC роман, і багато шанувальників сподіваються, що студія зобразить їх відносини в майбутніх фільмах Кіновсесвіту DC.

18/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *