как выглядят костюмы персонажей DC

Більшість кіношних версій Супермена і Бетмена виглядали так само, як в оригінальних DC Comics, але не всі супергерої були створені однаковими.

Деякі з найбільш знакових супергероїв отримали серйозні зміни, коли вони зійшли з друкованих сторінок на екрани. Ми вирішили проілюструвати відмінності між персонажами Кіновсесвіту DC і їх аналогами з коміксів, показавши, як вони будуть виглядати, якщо залишаться вірними коміксами.

Супермен

как выглядит Супермен персонажи DC

Є кілька цілком законних скарг, які можна озвучити щодо версії Супермена Зака Снайдера в «Людині зі сталі» і «Бетмен проти Супермена», але його костюм, ймовірно, не є однією з них. Хоч це і не точна копія оригінального костюма персонажа з коміксів, які самі сильно змінилися за десятиліття, костюм Генрі Кавілла виглядає дуже гідно.

Одним з найбільш помітних відмінностей нового костюма є те, що, як і всі інші сучасні костюми, він набагато темніше. У той час як коміксний костюм Супермена виконаний з яскраво-блакитної тканини, новий костюм має темне забарвлення.

Чоловік-яструб

как выглядит Человек-ястреб персонажи DC

Для дебюту Чоловіка-яструба в серіалі «Стріла», команда по костюмам прибрала з образу все зайве. Наслідуючи звичайні жовті нагрудні ремені, версія персонажа Картера Холла (Фальк Хеншел) має костюм темно-золотистого кольору, з цільною шкіряною збруєю. Маска була спрощена і зменшена, а червоний круглий нагрудник був замінений на брошку в єгипетському стилі.

Аквамен

как выглядит Аквамен персонажи DC

У той час як інші супергерої мають довгу історію адаптацій на екрані, Аквамен не може таким похвалитися. Але не це означає, що продюсери майбутнього «Аквамена» не змогли повністю переглянути його традиційний вигляд. Замість класичного золотистого костюма, який Аквамен носить в коміксах, актор Джейсон Момоа носить срібний костюм, що підкреслює його мускулатуру.

Чорна Канарка

как выглядит Черная Канарейка персонажи DC

Однією з найсильніших рис Чорної Канарки завжди була її сексуальна привабливість, і Кеті Кессіді постаралася зобразити її через свого персонажа в серіалі «Стріла». Але продюсери внесли багато змін в класичний образ персонажа. Вони надягли закритий костюм, золоті плечові ремені і маску, замість менш консервативного чорного шкіряного боді з глибоким декольте.

Жінка-яструб

как выглядит Женщина-ястреб персонажи DC

Як і її бойфренд Чоловік-яструб, телевізійна версія Жінки-яструба піддалася деяким істотним змінам в стилі. Персонаж більше не носив свій фірмовий відтінок жовтого і головний убір, натомість обравши латунного кольору шолом і костюм.

Диво-Жінка

как выглядит Чудо-Женщина персонажи DC

Версія «Диви-Жінки» Лінди Картер з телешоу 70-х років була дуже схожа на культового персонажа DC з коміксів. Але коли Галь Гадот представила Диво-Жінку в «Бетмен проти Супермена», вона зробила це в оновленому вбранні. Замість червоної, жовтої і блакитної колірної гами вона одягла металевий бронекостюм, який прекрасно вписався в нові, більш яскраві версії Бетмена і Супермена.

Флеш

как выглядит Флэш персонажи DC

Відмінності від канону має також версія Флеша в Кіновсесвіті DC. Його костюм прикрашений великою кількістю деталей, включаючи пов’язку позаду громовідводу з емблемою на грудях, і збільшенням кількості жовтих смуг на руках і ногах.

Бетмен

как выглядит Бэтмен персонажи DC

Костюм Бена Аффлека був натхненний костюмом Хрестоносця в плащі з коміксів 1986 року «The Dark Knight Returns». В оповіданні Френка Міллера, що складається з чотирьох частин, 55-річний Брюс Уейн повернувся до боротьби з насильством, яке охопило Готем-сіті, і зіткнувся з Суперменом, під час сутички з яким був убитий.

Зелена Стріла

как выглядит Зеленая Стрела персонажи DC

Костюм Зеленої Стріли в серіалі «Стріла» зазнав деяких змін, але жодне з них не привело до кардинальних змін костюма з коміксів. У той час як оригінал чимось схожий на Робін Гуда, Стівен Амелл виглядає набагато темніше в більш жорсткому шкіряному костюмі.

Костянтин

как выглядит Константин персонажи DC

Коротка телевізійна адаптація Костянтина була стилістично набагато більш вірною своїм коміксами, ніж фільм 2005 року з Кіану Рівзом в головній ролі. У серіалі костюм Метта Райана в ролі «Пекельного піхотинця» повністю відповідав своєму оригіналу з коміксів, аж до розстебнутого верхнього ґудзика його класичної сорочки і тонкої краватки.

как выглядит Арсенал персонажи DC

картинка

Одна з найбільш точних адаптацій персонажа коміксів DC в сталася завдяки персонажу Арсенал в серіалі «Стріла». Хрестоподібні візерунки на його костюмі передані в точності, збережені ремені на плечах і маска яка прикриває очі.

09/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *