кто такой зелёный фонарь

Льотчик-випробувач Гел Джордан пройшов шлях від першого з людської раси Зеленого ліхтаря, до одного з найлегендарніших ліхтарів у Всесвіті.

Життя Гела Джордана двічі змінювалася в результаті авіакатастроф. Перший раз, коли він став свідком смерті свого батька, пілота Мартіна Джордана. Другий, коли будучи дорослим і навченим пілотом, він знайшов розбитий космічний корабель, що належав інопланетянину по імені Абін Сур. Абін розповів, що він був членом Корпусу Зелених Ліхтарів, організації істот з усього космосу, озброєних енергетичними кільцями, що живляться зеленою енергією випромінюваною силою волі з усього Всесвіту. Після своєї смерті Абін довірив своє кільце і місце Зеленого ліхтаря космічного сектора Землі Гелу Джордану.

Життя Гела, як Зеленого Ліхтаря, не було легким. Йому доводилося боротися не тільки з ворогами, але часто з друзями, колегами та близькими. Але незважаючи на випробування, які його особистість Зеленого Ліхтаря додала в його життя, Гел залишився чесною людиною, яка може діяти без страху і завжди готовий захистити тих, хто цього потребує – будучи самим, з Корпусом або разом з Лігою Справедливості та іншими Супер-героями Землі. Бо Гел дав клятву Зеленого Ліхтаря:

«У темряві нічний, при світлі дня,
Злу не сховатися від мене.
Ті, злі думки в кому панують,
Лякайтеся Світу Ліхтаря »!

26/12/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *