Съемки Бэтмена продолжатся несмотря на локдаун в Великобритании

Незважаючи на те, що Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії вводить третій локдаун через поширення COVID-19, таким фільми як «Бетмен» дозволили продовжувати зйомки в країні.

Довгоочікуваний дебют Роберта Паттінсона в ролі Хрестоносця в плащі пережив численні затримки зйомок. Перший локдаун в Великобританії зупинив виробництво на кілька місяців, але зйомки знову були перервані після того як Паттінсон заразився COVID-19. В результаті дата виходу фільму була перенесена на 2022 рік, а завершення зйомок очікується тільки в лютому, через рік після їх початку.

Дія «Бетмена» відбуватиметься за межами основношл Розширеного Всесвіту DC, що дозволить режисерові створити окрему історію, яка не буде вписуватися у відомий Всесвіт. Очікується, що в результаті вийде похмурий та нуарний детектив за мотивами коміксів про Бетмена на початку його кар’єри лінчевателя. Трейлер-тизер Бетмена, випущений в серпні минулого року, підтвердив підхід та атмосферу фільму, вразивши шанувальників зображенням Готема та культового персонажа.

Незважаючи на те, що зйомки фільму почалися майже рік тому, «Бетмен» ще не завершений, а в зв’язку з новою національною ізоляцією, оголошеною прем’єр-міністром Великобританії в понеділок, деякі побоювалися, що це знову затримає фільм. Однак уряд Великобританії підтвердив, що в правилах ізоляції вказано, що зйомки фільмів та телесеріалів вважаються важливими видами діяльності й можуть тривати відповідно до встановлених протоколів безпеки COVID-19.

Дата выхода Бэтмена Паттинсона

Озвучена урядом Великобританії новина означає, що виробництво наближається до завершення після того, що виявилося довгою та виснажливою роботою для акторів та знімальної групи. Це також означає, що, якщо не брати до уваги будь-які серйозніх пригоди, «Бетмен», швидше за все, вийде в світ 4 березня 2022 року.

Це дасть Рівзу цілий рік для роботи над монтажем та CGI графікою. Крім того, якщо «Бетмену» будуть потрібні дозйомки, що цілком імовірно, враховуючи, що це великий фільм DC, то графік дасть акторам та знімальній групі достатньо часу для координації додаткових зйомок та забезпечення дотримання протоколів COVID-19.

Це також ознака того, що в міру затягування пандемії, уряди почали шукати способи зберегти роботу багатьох галузей, включаючи кінобізнес, незважаючи на триваюче поширення коронавіруса. Про сюжет Бетмена все ще мало що відомо, крім того факту, що в ньому Темний лицар розслідує серію вбивств пов’язаних з Едвардом Нештоном, також відомим як Ріддлер.

06/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *