Дэниел Крейг хотел в детстве сыграть Супермена или Человека-паука

Деніел Крейг всім відомий як нинішній Джеймс Бонд, але одні з ролей, про які він мріяв у дитинстві, були Супермен або Людина-павук.

Крейг грає найвідомішого персонажа в історії кіно за останні півтора десятиліття. Однак, коли його роль в бондіані добігає кінця, Крейг поділився ностальгічними спогадами з приводу того, ким він хотів бути в дитинстві, можливо, натякаючи на те, кого б він хотів зіграти в майбутньому

Незважаючи на те, що франшиза Джеймса Бонда не є супергеройською, вона існує вже кілька десятиліть і, як правило, є найбільше знаковою роллю для кожного актора, що зіграв Бонда, багато в чому так само, як ролі супергероїв запам’ятовуються деякими акторами. В якійсь мірі Крейгу набридло бути відомим тільки однією роллю, тому він починає замислюватися про можливі майбутні проекти і напрямки.

Згідно новинному порталу Metro, Крейг недавно дав інтерв’ю журналу Saga, в якому розповів про свою дитячу мрію грати різних супергероїв, включаючи Супермена і Людину-павука. Коли його запитали про те, чи хотів він грати Бонда, коли він був дитиною, Крейг відповів:

Ні. Я ніколи про таке навіть не думав. Я мріяв про безліч інших ролей – Супермен, Людина-павук, Людина-невидимка або навіть ковбой.

Варто зауважити, що Крейгу вдалося зіграти ковбоя в фільмі 2011 року «Ковбої проти прибульців».

Дэниел Крейг не хотел быть Джеймсом Бондом

Рішення про відхід з фільмів про Бонда стало непростим для Крейга, оскільки за них платили дуже хороші гонорари, але ставили жорсткі обмежувальні умови; наприклад, він не з’являвся ні в одному фільмі в 2013 або 2014 році. Але минулорічний фільм «Ножі наголо» дав Крейгу можливість показати свою акторську гру, відмінну від тієї, до якої всі звикли спостерігаючи за ним у шпигунських фільмах.

Імовірність того, що він зіграє Людину-павука, невелика, оскільки його зазвичай грає молодий актор, а Том Голланд вже вкорінився в цій ролі. Час гри Генрі Кавілла в ролі «Супермена» майже минув, хоча важко уявити, що Крейг стане героєм, який буде задіяний в ролі на довгий час. Проте, з нескінченним потоком фільмів про супергероїв, у Деніела Крейга є можливість зіграти супергероя (або лиходія) у фільмі Marvel або DC, якщо він захоче це зробити.

24/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *