новая игра от марвел Marvel Reveals Future Revolution

Marvel і Netmarble запустили свою нову гру «Marvel: Reveals Future Revolution», розраховану на велику кількість користувачів RPG з відкритим світом для мобільних пристроїв. Гра стане першою в світі RPG для мобільних пристроїв яка коли-небудь створювалась Marvel, і схоже, що це, можливо, один з самих амбітних безкоштовних проектів, як для компанії, так і для мобільних платформ в цілому.

Раніше Marvel і Netmarble працювали разом над «Marvel: Future Fight», ще однієї мобільною грою, яка виявилася дуже популярною серед шанувальників по всьому світу. На момент написання цієї статті користувачі завантажили «Marvel: Future Fight» понад 120 мільйонів разів, і хоча розробники гри зараз працюють над «Marvel: Reveals Future Revolution», у них немає планів припиняти створення нового контенту для «Marvel: Future Fight».

У «Marvel: Reveals Future Revolution» гравцям дадуть можливість гратися за популярних супергероїв Marvel, таких як Капітан Америка, Доктор Стрендж, Капітан Марвел і Людина-павук. Сюжет гри буде відбуватися після події «Convergence», міжвимірної катастрофи, під час якої різні Землі збираються зіткнутися одна з одною. Ця подія об’єднала елементи декількох світів і локацій з різних куточків всесвіту Marvel Comics в одному місці, що дозволить гравцям відвідувати локації, які здаються знайомими, але відрізняються від раніше існуючих в КВМ. Зіткнення кількох світів і всесвітів також дозволяє гравцям міняти візуальний стиль персонажів і стиль гри, оскільки можна побачити численні варіанти одного і того ж супергероя з різних світів.

Трейлер гри «Marvel: Reveals Future Revolution»

 

02/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *