лучшие игры про бэтмена

Всі хочуть бути Брюсом Уейном. Супергероєм і стражем цілого міста, який боровся з психопатами і лиходіями за допомогою просунутих гаджетів і друзів супергероїв. Зовсім недавно Rocksteady створили одну з найвидатніших серій ігор про Хрестоносця в плащі «Arkham». Вона вплинула на кожну сучасну гру про супергероїв, оскільки багато ігор, які навіть не відносяться до Marvel і DC, черпали натхнення з її бойовий механіки. Поки ми чекаємо неминучого продовження серії ігор «Arkham», давайте подивимося на найкращі ігри про Бетмена.

# 7 «Бетмен: Літопис Аркхема Блекгейт» / «Batman: Arkham Origins Blackgate»

Лучшие игры про Бэтмена (DC Comics)

Можливо ви не чули про цю гру і, ймовірно, це навіть на краще. «Batman: Arkham Origins Blackgate» переніс Хрестоносця в плащі і його відважних соратників на маленький екран, гра вийшла на Nintendo 3DS і PlayStation Vita.

Це 2.5D гра, яка продовжує події «Arkham Origin». Бетмен бореться з наслідками вибуху в тюрмі Блекгейт, в результаті якого втекли Джокер, Пінгвін і Чорна Маска.

# 6 «Бетмен: Літопис Аркхема» / «Batman: Arkham Origins»

Игры про Бэтмена на ПК

«Batman: Arkham Origins» хоч і не погана, але досить посередня гра в серії «Arkham» створена студією WB Montreal. Команда зробила сміливий крок, створивши приквел в якому розповідає про події за п’ять років до «Arkham Asylum». Гра мала досить змістовний сюжет в порівнянні з іншими іграми серії «Аркхем». На жаль, якщо не брати до уваги основного персонажа, інша частина сюжету сповнена дірок і часто суперечить багатьом найцікавішим поворотам, спотворюючи їх або зовсім не беручи до уваги.

На гігантський відкритий світ гри приємно дивитися, але він до жаху порожній, а детективний режим чомусь виявився виснажливим. Незважаючи на динамічні битви з босами, в яких дійсно брали участь багато лиходії, в грі відчувається залежність від потужних гаджетів, які перетворюють всі битви в низку монотонних ударів. Гра часто кидає легіони ворогів проти Бетмена без видимих на те причин, замість того щоб продумати ці зіткнення, тактика, яка дуже швидко набридає.

# 5 «Бетмен Аркхем VR» / «Batman Arkham VR»

все игры серии Batman

Незважаючи на те, що гра знаходиться на 5 місці цього рейтингу, «Batman Arkham VR» насправді дуже хороша, просто планка для ігор серії «Arkham» досить висока. Ця гра заснована на технологіях віртуальної реальності з’явилася в 2016 році і технічно є пов’язаною з серією ігор «Arkham».

Гра володіє захоплюючою історією не схожою на інші ігри про Бетмена. Ви будете боротися з поганими хлопцями і навіть відчувати галюцинації викликані Принцом злочинного світу Джокером, і все це супроводжується захоплюючою розповіддю окремою від решти ігор. Від елементів костюма які руйнуються до заплутаного детективного режиму, ви просто зобов’язані пограти в «Batman Arkham VR», якщо ви дійсно є шанувальником Бетмена і серії «Arkham».

# 4 «Бетмен Теллтейл Серіес» (Сезони 1,2) / «Batman: The Telltale Series» (Seasons 1,2)

ТОП 7 лучших игр про Бэтмена

Закриті але не забуті, Telltale Games здобули популярність завдяки одному зі своїх останніх релізів присвяченим Бетмену, – «Batman: The Telltale Series». Основою сюжету стали відносини між Джокером і Бетменом.

Якщо ми розповімо трохи більше про сюжет, то це може зіпсувати все враження від гри. Ми тільки додамо, що всі ваші складні рішення формують вашого найлютішого ворога. Гра змусить вас вибирати між моральним кодексом Бетмена, його таємницею особистості і діями які впливають на життя його друзів. Чи зможете ви перешкодити Джокеру стати Джокером? Якщо це питання вас зацікавило, ви повинні зіграти в «Batman: The Telltale Series».

# 3 «Бетмен: Лицар Аркхема» / «Batman: Arkham Knights»

Бэтмен самые лучшие игры

Четверта і остання гра з серії «Arkham» (принаймні, на даний момент) була випущена в 2015 році і стала ще одним революційним проектом AAA. Чудова гра на яку приємно навіть просто дивитися. Цьому сприяють дизайн вулиць і детальне опрацювання найдрібніших частинок, яких вдалося досягти завдяки новим технологіям. Але як багато хто відзначав після її випуску, на Бетмобіль були дуже великі ставки, але занадто амбітний елемент не працював належним чином. У гру були додані нові цікаві гаджети, такі як синтезатор голосу, можливість літати і взаємодіяти з Жінкою-кішкою.

Історія «Batman: Arkham Knights» фантастична і повернула в сюжет найбільших лиходіїв Аркхема, Опудало і Джокера. Лицар Аркхема, в честь якого названа гра, є абсолютно оригінальним персонажем, він зберігає інтригу і загадковість під час подорожей по сюжету протягом всієї гри. Звичайно, основний сюжетний поворот досить передбачуваний, якщо ви знаєте історію Аркхема і стежте за коміксами, але він все ще в змозі створити велику напруженість. В цілому, «Бетмен: Лицар Аркхема» це ідеальне і логічне завршеніе серії ігор «Arkham».

# 2 «Бетмен: Аркхем» / «Batman: Arkham City»

Список игр о Бэтмене

На відміну від «Asylum», яка з’явилася з нізвідки, щоб назавжди змінити жанр, сиквел Rocksteady виявився більш розважливим. «Batman: Arkham City» містила все найкраще з попередніх частин і прибрала обмеження, місто стало відкритим і дозволило гравцям досліджувати детально опрацьований відкритий світ. Випадково згенеровані бої, з різноманітними механіками їх проведення, перетворилися на справжній танець смерті, перетворюючи кожну сутичку в захоплюючу головоломку, де гравець повинен вирішити, коли і як використовувати свої нові гаджети.

Величезна кількість побічних завдань і пасхалок були добре опрацьовані і змушували гравців досліджувати кожен шматочок відкритого похмурого світу, який був наповнений не тільки бандитами але і найгрізнішими ворогами Бетмена. Крім основної гри, всі DLC були дуже добре зроблені і логічно доповнювали сюжет оригінальної гри. «Batman: Arkham City» стала ідеальним, витонченим продовженням «Batman: Arkham Asylum».

# 1 «Бетмен: Лікарня Аркхем» / «Batman: Arkham Asylum»

рейтинг лучших игр о Бэтмене

Поява «Batman: Arkham Asylum» стало повною несподіванкою. Майже 10 років тому, в серпні 2009 року, на полицях магазинів з’явилося чудове творіння Rocksteady, гра неймовірних амбіцій і масштабів від нової студії, яка ніколи не створювала раніше нічого подібного. Те, що створили Rocksteady, до сих пір вважається однією з кращих ігор коли-небудь створених, повне переосмислення характерних ознак «гри про супергероя».

Як то кажуть, чим менше, тим краще. Студія вирішила занурити гравця в похмуру і лякаючу атмосферу Лікарні Аркхем, в якій ви дійсно можете втратити себе. Замість того, щоб дозволити Бетмену легко полювати за лиходіями, піднявшись на хмарочоси у відкритому світі, «Arkham Asylum» наповнена атмосферою страху і тісних приміщень, де кожен ворог може стати справжнім випробуванням. Гра також заохочувала дослідження найтемніших закутків Лікарні, що завдяки знайденим там артефактів і гаджетам могло спростити бої з босами.

На закінчення додамо, що вам навіть не потрібно бути фанатом коміксів, щоб насолодитися «Batman: Arkham Asylum». Це одна з кращих історій, які коли-небудь розповідались у відеоіграх, із захоплюючими бойовими сценами і елементами стелсу.

15/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *