лучшие игры про человека паука

Про Людини-павука було створено величезну кількість відеоігор, набагато більше ніж про будь-якого іншого персонажа коміксів. Але як зрозуміти в які з них варто пограти, а які краще обійти стороною?

З виходом «Людина-павук: Повернення додому», що зібрав майже 200 мільйонів доларів по всьому світу, і грою «Marvel’s Людина-павук», що вийшла в 2018 для PlayStation 4, яка стала однією з найбільш обговорюваних ігор на E3 в тому році, популярність людини-павука вийшла на новий рівень. Останній ігровий проект особливо цікавий, оскільки багато хто стверджує, що він стане кращою грою про Людину-павука серед усіх існуючих.

Оскільки всі ми терпляче чекаємо наступної гри про Людину-павука, зараз саме час згадати попередні гри про цього супергероя. Крім того що Spider-Man був надзвичайно популярний у відеоіграх, що виходять навіть на мобільних телефонах, він також має одні з кращих показників за якістю в своєму ігровому жанрі.

Ми зібрали список з ігор присвячених саме Людині-павуку, тому в ньому не буде ігор в яких він брав участь як другорядний персонаж, або ігор в яких він з’являвся в епізодичних ролях.

P.S. Внизу статті ви зможете знайти перелік всіх ігор з назвою мовою оригіналу, що спростить їх пошук якщо ви захочете в них пограти.

Рейтинг всіх ігор про Людину Павука: від гірших до кращих

# 22 «Нова Людина-Павук» / «Нова Людина-Павук 2» (2012-2014, Multiplatform)

Лучшие игры про Человека-паука топ 22 игр

Гра, заснована на фільмі за участю Ендрю Гарфілда і Емми Стоун «Новий Людина-павук» (2012), була нічим не примітна і не принесла нічого особливого в історію ігор про Людину-павука. Ми рекомендуємо вам просто подивитися фільм, так як гра практично нічим не відрізняється від його сюжету.

Подальша гра, що вийшла відразу після другої частини фільму, стала повним провалом. Найбільшою проблемою гри стало те, що вона була абсолютно неоптимізованою, зависала і вилітала при будь-якій необережній дії гравця.

# 21 «Людина-Павук: Битва за Нью-Йорк» (2006, Game Boy Advance/Nintendo DS)

Игры про Человека-паука список лучших и новых

Бувають випадки, коли портативні консолі стають кращими платформами для ліцензійних ігор. Наприклад, у серії ігор «The Teenage Mutant Ninja Turtles» були кращі портативні ігри, в порівнянні з консольними.

В інших же випадках, портативні системи тільки нагадують світові про те, що вони є місцем де компанії можуть випустити відверто сміттєві гри. «Людина-павук: Битва за Нью-Йорк» (Spider-Man: Battle of New York) для Game Boy Advance і Nintendo DS, безумовно, стала такою грою. Вона була створена приблизно за шість місяців, і її метою явно було викачування грошей, а не бажання дати геймерам і фанатам супергероя якісний контент.

Досить поглянути на скріншот гри і зрозуміти, що абсолютно незрозуміла суть того, що відбувається на екрані. Вся гра не менш заплутана і неіграбельна.

# 20 «Людина-Павук» (1990, Various Computer Systems)

хитовые игры про Человека-паука

Єдиною цікавою особливістю цієї старої комп’ютерної гри «The Amazing Spider-Man» стало те, що здоров’я Спайді відображається його малюнком в правій стороні екрану, який поступово перетворюється на скелет при отриманні урону.

Як і багато ігор тієї епохи, «Людина-павук» представляв собою гру-головоломку. А єдине, що ви можете зробити борючись з поганими хлопцями, це знерухомити їх своєю павутиною. Іншого функціоналу, крім переміщення, в грі немає.

# 19 «Людина-Павук: Повернення Зловісною Шістки» (1992-1993, NES/Master System/Game Gear)

список лучших игр про Человека-паука

Якщо згадати всіх персонажів Marvel, ігри про яких виходили на NES, то пригоди Людей Ікс, Срібного Серфера, Росомахи і Карателя стали провальними на культовій 8-бітнійприставці Nintendo. На жаль, Людина-Павук нічим не відрізнявся від них в грі «Spider-Man: Return Of The Sinister Six».

Про «Поверненні Зловісною Шістки» сказати особливо нічого, гра стала спробою виманювання грошей через популярного персонажа коміксів. Варто також зауважити, що бюджет витрачений на створення гри міг окупитися лише кількома тисячами проданих копій.

# 18 «Людина-Павук: Анімаційний серіал» (1995, SNES/Genesis)

самые лучшие игры про Человека-паука

До фільму Сема Реймі, в 2002 році, першим великим проривом для Людини-павука за межами коміксів був мультсеріал середини 90-х років. Шоу досі вважається однією з кращих адаптацій коміксів на сьогоднішній день. Погано те, що версія відеогри не так вже й хороша.

Хоч версія для SNES виглядає, грається і звучить трохи краще ніж її аналог на Genesis, вони обидві страждають від поганої продуктивності. Великою помилкою стало також те, що коли гра була випущена в 1995 році, 16-бітові системи вже знаходилися на заході своєї популярності і гра виявилося практично нікому не потрібна.

# 17 «Людина-Павук: друг чи ворог» (2007, Multiplatform)

Топ-22 лучшие игры про человека-паука

Після фантастичного успіху гри «Ultimate Spider-Man», ігри про Spidey які вийшли після неї стали повним провалом. Після раніше згаданої провальної «Битви за Нью-Йорк» вийшов «Людина-павук: друг чи ворог».

Незважаючи на цікавий сюжет, Спайді повинен об’єднатися зі своїми найзапеклішими ворогами, щоб битися з абсолютно новим лиходієм, сам ігровий процес став надзвичайно виснажливим. Крім того, що гра була занадто простою, вона складалася з набору практично однакових локацій, на яких необхідно було перемогти всіх ворогів щоб пройти далі. Мало не забули, всі вороги виглядали абсолютно однаково.

# 16 «Людина-Павук 3» (2007, Multiplatform)

Лучшие игры про Человека-паука рейтинг

Попередні ігри за фільмами про Людину-павука розділилися на два напрямки: хороша гри на основі коміксів і хороша гри на основі фільму. Однак, з огляду на те, що фільм «Людина-павук 3» славився повним безладом в сюжеті, було неминуче, що відеогра наслідуватиме його приклад і повністю зламає поділ попередніх ігор.

Версії гри для Xbox 360, PlayStation 3 і PC були дуже схожі на попередні дві гри, за винятком дизайну, нових супротивників або сюжетної історії. І, як не дивно, на відміну від інших версій, чорний костюм не можна було надіти і зняти за бажанням, замість цього гра сама вирішувала, коли ви зможете надіти новий костюм спайде.

# 15 «Людина-Павук» (1982, Atari 2600)

Список игр о Человеке-пауке

Незважаючи на те, що подібні рейтинги в основному зводяться до оцінки кожного елемента по відношенню до інших, вони також повинні враховувати те, наскільки органічно кожен елемент гри відповідає своєму місцю і порівняти з тим, як це зроблено в інших проектах. З урахуванням цього, «Spider-Man» для Atari 2600 є на диво гарною адаптацією персонажа з вкрай обмеженими технологіями того часу.

У порівнянні з грою «Superman», що вийшла в тому ж році для Atari, суть якої була в тому щоб літати і збирати шматки моста, «Людина-павук» змогла втілити історію Спайді з коміксів і додати цікавий геймплей.

# 14 Трилогія ігор «Людина-Павук» (1990-1993, Game Boy)

Все игры Человек-Паук (Spider Man)

Крім популярних ігор на Game Boy, таких як «Link’s Awakening», «Super Mario Land 2», «Pokémon» і т.п., на портативному пристрої Nintendo виходили досить посередні непогані ігри. Багато хто готовий був пробачити низьку візуальну графіку, поганий звук, відсутність кольорів і, як правило, короткі ігри на Game Boy, щоб мати можливість грати в них в тривалих поїздках.

Перша з ігор трилогіі «Spider-Man» для платформи Game Boy, безумовно, не є дуже популярною, але заробила славу досить хорошої гри. Друга частина «The Amazing Spider-Man» досить примітивна, як і більшість ігор на Game Boy 1990 року, але вона дозволяла з інтересом грати в неї всі 45 хвилин її тривалості. Остання частина «Invasion of the Spider-Slayers» стала гіршою з усіх. Вона як і раніше володіла низькою графікою і плутаниною в тому, що відбувається на екрані, що особливо непростимо, враховуючи наскільки просунулися технології в іграх на Game Boy до 1993 року.

# 13 «Людина-Павук» / «Людина-Павук 2: Зловісна Шістка» (2000-2001, Game Boy Color)

Лучшие игры про Человека-паука список

Game Boy Color стала більш продуктивною в порівнянні зі старою версією, про що свідчить поліпшення графіки в іграх про Спайді. Геймерам більше не потрібно було вишукувати персонажа в купі сірих пікселів, які віддалено нагадували Людину-павука.

Перша з цих ігор була перенесена з консолей PlayStation, і хоч її функціонал і був урізаний, вона все ще була непоганою екшн-грою. Друга частина, «The Sinister Six», була трохи краще. Вона не була перенесена і давала гравцеві більше можливостей у вивченні ігрового світу і механік.

# 12 «Дивовижна Людина-Павук: Вогняна Павутина» (1996, Sega 32X)

Spider-Man - серия игр

«Вогняна Павутина» стала жертвою невдалого обраного часу, вона поступила в продаж одночасно з тим, як Sega оголосили про припинення підтримки 32-х бітних консолей. Таким чином преса і гравці практично проігнорували гру. До сьогоднішнього часу з’явилося поширена помилка, що гра була скасована і ніколи не випускалася.

Гра, безумовно, була випущена, але в дуже невеликих кількостях. «Spider-Man: Web Of Fire» стала дуже популярною серед колекціонерів, вартість однієї копії гри може досягати більше 100 доларів.

# 11 «Людина-Павук: Грань Часу» (2011, Multiplatform)

Игры серии Spider-Man

Сучасні ігри про Людину-павука поки не були показані в цьому списку в позитивному світлі, але «Spider-Man: Edge Of Time» точно входить в число кращих ігор про Спайді.

«Людина-павук: Грань Часу» познайомила гравців з цілим Мультивсесвітом безлічі Павуків, надавши гравцям можливість перемикатися між сучасним Людиною-павуком і Павуком з 2099 року. Хоч їх стилі бою і візуальне оформлення світів не сильно відрізнялися один від одного, грі вдавалося втримати увагу геймерів і дозволяло поринути в цікавий сюжет пригод Спайді.

# 10 «Людина-Павук» / «Людина-Павук проти Амбала» (1990-1993, Various Sega Platforms)

в какую из игр о человеке пауке поиграть

Нехай назви ігор трохи і розрізнялися, ігри про Людину-Павука, випущені на початку 90-х для Sega Master System, Genesis, Game Gear і Sega CD, були приблизно різними версіями однієї і тієї ж основної гри. Версія для Genesis, названа «Spider-Man», стала найвідомішою, а більше половини власників Genesis купили гру відразу після її виходу.

У той час як версії Master System і Gear Gear були злегка урізаними версіями гри на Genesis, гра на компакт-диску Sega, що отримала розширену назву «Spider-Man Vs. The Kingpin», стала неймовірно популярною, в основно завдяки перевагам в технологіях.

# 9 «Людина-Павук і Веном: Неймовірний Карнаж» / «Веном» / «Людина-Павук і Веном: Небезпечний Поділ» (1994-1995, SNES / Genesis)

человек паук топовые игры

В середині 90-х лиходій, відомий як Карнаж, став самим головних ворогом Спайді. Він був настільки сильним, що Людині-павуку довелося об’єднатися з Веномом щоб зупинити його. Історія їх битв розділилася на 3 частини, які виходили одна за одною.

Перші дві гри мали більш просту і збалансовану складність, яка не була спеціально розроблена для того щоб обдурити геймерів. Остання частина трилогії була штучно ускладнена, що не сподобалося деяким гравцям.

# 8 «Людина-павук: Гра по фільму» (2002, Multiplatform)

лучшие игры спайдермен

Як згадувалося раніше, 2002 рік був не найкращим часом для відеоігор заснованих на комічних або кінематографічних творах. Незважаючи на недавнє відродження Спайді в ролі сильного бренду в відеоіграх, до «Spider-Man: The Movie Game» поставилися доволі скептично. Тим не менше, гра в підсумку стала гідним відображенням культового фільму.

У грі, крім управління Людиною-павуком, геймерам дають можливість зіграти за Пітера Паркера і самостійно надіти костюм Людини-павука.

# 7 «Людина-павук: Відеогра» (1991, Sega)

топ лучших игр спайдермен

У цьому файтінгу, розробленим компанією Sega, гравцям дають можливість через Спайді битися пліч-о-пліч з такими персонажами як Чорна Кішка, Соколине Око і Немор. Стиль, в якому створена гра, допомагає підтримувати її актуальність навіть зараз, що є однією з найбільших проблем з іграми в цьому жанрі.

Дуже шкода, що ця гра не вийшла на більшу кількість платформ, тим більше що вона була розроблена компанією Sega, яка, очевидно, уклала угоду з Marvel по розробці ігор «Spider-Man» для консолей.

# 6 «Людина-Павук: Павутина тіней» (2008, Multiplatform)

самые лучшие игры о спайдермене

Після ігор «Spider-Man 3» і «Friend or Foe», Спайді зазнавав поразки за поразкою в своїй кар’єрі відеоігор. На щастя, «Spider-Man: Web Of Shadows» стала тією грою, яка повернула його на правильний шлях.

З захоплюючими повітряними битвами, цікавою оригінальною історією, неймовірними боями з босами і візуальними ефектами, які нарешті перенесли Спайді в епоху HD, версії «Людина-Павук: Павутина тіней» для PlayStation 3 і Xbox 360 стали справжнім шедевром для фанатів Людини-Павука.

# 5 «Людина-Павук: Загроза Містеріо» (2001, Game Boy Advance)

выбрать лучшую игру про человека паука

Vicarious Visions, розробники двох ігор про Людину-Павука для Game Boy Color, заклали основу для чудової гри «Spider-Man: Mysterio’s Menace».

Для початку, «Spider-Man: Mysterio’s Menace» відома своєю красивою анімацією персонажів і багатошаровим фотореалістичним фоном. Музика славиться своїми ефектами, її обробка змінюється в залежності від положення Людини-Павука, наприклад за межами нічних клубів вона звучить приглушено, але стає чіткою і гучною після того, як він входить в них. Гра також має дуже зручне управління.

# 4 «Людина-павук: Гра по фільму 2» (2004, Multiplatform)

выбрать самую лучшую игру про человека паука

Якщо раніше польоти на павутині були чимось другорядним, то в цій грі вони стали однією з найбільш основних особливостей. У грі була розроблена просунута система фізики, яка дозволяла використовувати павутину в повній мірі.

Система павутина була настільки добре зроблена, що гравці могли розважати себе годинами стрибаючи між будівлями по всьому місту. «The Spider-Man 2 Movie Games» також стала першою грою про Людину-Павука в стилі пісочниці, вона мала відкриту карту дозволяючи гравцям вільно по ній подорожувати.

# 3 «Людина-Павук: Зруйновані Виміри» (2010, Multiplatform)

в какого человека паука поиграть
Більшість персонажів коміксів мають не одну певну «версію». Адаптації поза коміксів зазвичай просто вибирають одну конкретну версію в якості основи і рідко коли-небудь намагаються досліджувати різні інтерпретації персонажа в рамках одного фільму, гри чи іншого проекту. Розробники з Beenox вирішив відійти від цих канонів в «Spider-Man: Shattered Dimensions».

«Зруйновані Виміри» бере чотири різних всесвітів Людини-павука і об’єднує їх в одну гру, кожна з яких має свій особливий дизайн, механіку і стиль гри.

# 2 «Людина-Павук» / «Людина-Павук 2: Електро» (2000-2001, PlayStation/Nintendo 64/Dreamcast)

лучшая игра про спайдермена

Гра «Spider-Man» від творців «Tony Hawk’s Pro Skater» не була заснована на новому фільмі або серіалі. Спершу це здавалося дивною ідеєю і більшість з геймерів не знали як на неї реагувати, але до тих пір поки не зіграли в неї. Те, що вони отримали, стало однією з кращих відеоігор на основі коміксів всіх часів.

Технології ще не дозволяли повноцінно трьохмірно відтворити місто. Наприклад, не можна було опуститися з вершини хмарочоса до самого нижнього поверху. Але розробник Neversoft взяв свою і без того неперевершену технологію THPS і створили приголомшливу 3D-гру, яка уникла всіх поширених проблем того часу і в підсумку стала однією з найбільш захоплюючих екшенів.

# 1 «Сучасний Людина-Павук» (2005, Multiplatform)

самая лучшая игра про человека паука

Після декількох років відеоігор про Спайді, пов’язаних з відповідними фільмами, «Ultimate Spider-Man» стали грою, заснованою безпосередньо на коміксах. Ця зміна супроводжувалося яскравим візуальним стилем гри, технологією тіней яка змушувала персонажів виглядати так, ніби вони зійшли зі сторінок коміксу. Крім того, «Ultimate» була набагато більш захоплюючою і фантастичною ніж гри засновані на фільмах.

Гра «Сучасний Людина-Павук» також задіяла людей які створюють свої власні комікси. Тим хто відгукнувся дозволили надати малюнки ігрових моделей, які були додані в гру, а також написати для них кілька фраз діалогу.

Список всіх ігор про Людину Павука в хронологічному порядку

 • «Людина-Павук» (1982, Atari 2600) / «Spider-Man»
 • «Людина-Павук» (1990, PC) / «The Amazing Spider-Man»
 • Трилогія ігор «Людина-Павук» (1990-1993, Game Boy) / «The Game Boy Spider-Man Trilogy»
 • «Людина-Павук» / «Людина-Павук проти Амбала» (1990-1993, Various Sega Platforms) / «Spider-Man» / «Spider-Man Vs. The Kingpin »
 • «Людина-павук: Відеогра” (1991, Sega) / «Spider-Man: The Video Game»
 • «Людина-Павук: Повернення Зловісною Шістки» (1992-1993, NES / Master System / Game Gear) / «Spider-Man: Return Of The Sinister Six»
 • «Людина-Павук і Веном: Неймовірний Карнаж» / «Веном» / «Людина-Павук і Веном: Небезпечне Поділ» (1994-1995, SNES / Genesis) / «Spider-Man And Venom: Maximum
 • Carnage» / «Venom» / «Spider-Man: Separation Anxiety»
 • «Людина-Павук: Анімаційний серіал» (1995, SNES / Genesis) / «Spider-Man Animated Series Game»
 • «Дивовижна Людина-Павук: Вогняна Павутина» (1996, Sega 32X) / «Spider-Man: Web Of Fire»
 • «Людина-Павук» / «Людина-Павук 2: Зловісна шістка» (2000-2001, Game Boy Color) / «Spider-Man» / «Spider-Man 2: The Sinister Six»
 • «Людина-Павук» / «Людина-Павук 2: Електро» (2000-2001, PlayStation / Nintendo 64 / Dreamcast) / «Spider-Man» / «Spider-Man 2: Enter Electro»
 • «Людина-Павук: Загроза Містеріо» (2001, Game Boy Advance) / «Spider-Man: Mysterio’s Menace»
 • «Людина-павук: Гра по фільму» (2002, Multiplatform) / «The Spider-Man Movie Games»
 • «Людина-павук: Гра по фільму 2» (2004, Multiplatform) / «The Spider-Man 2 Movie Games»
 • «Сучасний Людина-Павук» (2005, Multiplatform) / «Ultimate Spider-Man»
 • «Людина-Павук: Битва за Нью-Йорк» (2006, Game Boy Advance / Nintendo DS) / «Spider-Man: Battle For New York»
 • «Людина-Павук: друг чи ворог» (2007, Multiplatform) / «Spider-Man: Friend Or Foe»
 • «Людина-Павук 3» (2007, Multiplatform) / «The Spider-Man 3 Movie Games»
 • «Людина-Павук: Павутина тіней» (2008, Multiplatform) / «Spider-Man: Web Of Shadows»
 • «Людина-Павук: Зруйновані Вимірювання» (2010, Multiplatform) / «Spider-Man: Shattered Dimensions»
 • «Людина-Павук: Грань Часу» (2011, Multiplatform) / «Spider-Man: Edge Of Time»
 • «Нова Людина-Павук» / «Нова Людина-Павук 2» (2012-2014, Multiplatform) / «The Amazing Spider-Man» / «The Amazing Spider-Man 2» Movie Games
 • «Людина-Павук» (2018, PS4) / «Spider-Man»
14/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *