Смотреть онлайн сцены после титров Мстители (2012) шаурма

У першій сцені після титрів Інший (The Other) поспішає розповісти своєму господареві про невдалі спроби Локі роздобути Тессеракт. Він виправдовує Локі, розповідаючи про те, що Месників дуже складно перемогти. «Кинути виклик їм все одно що померти», – говорить він. Його господар встає з трону і повертається обличчям до камери. Танос посміхається.

Що означає перша сцена після титрів «Месники» (2012)

Ми дізнаємося, що Локі діяв не за своїм бажанням, він працював на когось. Крім цього, одним знайомством фанатів з Божевільним Титаном Марвел вирішили не обмежуватися, вони відразу показали і расу Кріі. Але, на жаль, фанати не бачили Таноса протягом ще двох років, але коли він з’являється в «Вартових Галактики», фанати нарешті зрозуміли всю суть КВМ.

Дивитися онлайн сцену після титрів «Месники» (2012)

Месники сидять в Нью-Йоркській забігайлівці, де подають кращу шаурму в місті.

Що означає друга сцена після титрів «Месники» (2012)

Друга сцена досить проста: після напруженої битви за Нью-Йорк проти інопланетян Месникам потрібно відновити витрачену енергію. Ця сцена була додана буквально перед відправкою фільму в кінотеатри. Кумедний факт: під час сцени Кеп закриває обличчя, оскільки у Кріса Еванса була борода, яку він відрощував для іншого фільму.

Дивитися онлайн сцену після титрів «Месники» (2012)

08/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *