Смотреть онлайн сцену после титров Стражи Галактики Часть 2 2017

Перша сцена після титрів для «Вартові Галактики. Частина 2» (2017) показує як Краглін тренується управляти стрілою Йондо, яку Квіл дав йому після похорон. Здається, що все йде досить добре, але до тих пір, коли стріла потрапляє прямо в горло Дракса.

Що означає перша сцена після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

Чи говорить ця сцена про те, що Краглін дійсно незграбний і, ймовірно, помре до того часу, коли з’явиться «Вартові Галактики. Частина 3» ? Не багатьом персонажам вдавалося поранити Дракса і вижити, але, можливо, інші Вартові зможуть утримати його від перетворення спустошувача в ніщо.

Що означає друга сцена після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

Сподіваємося сцена означає, що ми зможе побачити додатковий фільм про Вартових Галактики за участю команди Руйнівників Стакара, так як в коміксах всі вони були членами більш ранніх команд Вартових.

Що означає третя сцена після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

Будь-який шанувальник коміксів Marvel знає про якого персонажа Джеймс Ганн розповів в цій сцені. Кісмет, очевидно, має на увазі Адама Чорнокнижника, генно-інженерну надлюдину з космічними силами.

Що означає четверта сцена після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

Грут може повернутися до свого нормального, дорослого розміру в третьому фільмі «Вартових».

Що означає п’ята сцена після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

Це розширення камео Стена Лі, можливо, допомогло підтвердити давню теорію фанатів, що Лі фактично грає одного і того ж персонажа в усіх своїх камео в КВМ. Його персонаж також міг бути Спостерігачем і подорожував в часі і просторі, перевіряючи, чим займалися всі супергерої Marvel.

Дивитися онлайн сцени після титрів «Вартові галактики 2» (2017)

23/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *