Кто такой трехмерный человек Марвел

3D-людина був супергероєм 1950-х років, народжений в результаті нез’ясовного об`єднання двох братів, Хела та Чака Чендлерів.

  • Витривалість       –         2/7
  • Потужність           –         1/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        3/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        3/7

Чак був льотчиком-випробувачем, якого викрали Скрулли під час одного з його випробувальних польотів. Вони розглядали Землю як стратегічне місце в триваючому конфлікті між Кріі иа Імперією Скруллів, тому останні хотіли отримати інформацію про космічну програму Землі та зловили Чака для допиту. Чак втік й випадково підірвав космічний корабель Скруллів. Коли його брат Хол побачив це, випромінювання від вибуху, здавалося, знищило Чака, який зник у спалаху світла.

Пізніше Хел дізнається, що спалах світла надрукував зображення Чака на кожній лінзі його окулярів. Завдяки концентрації Хел зміг об’єднати образи та відтворити Чака як 3D-людину. Потім Чак став супергероєм, відомим як 3-D Man, й поодинці зірвав перші спроби Скруллів знищити цивілізацію Землі.

Всякий раз, коли Чак перетворюється в тривимірну людину, Хел впадає в кому, але спілкується з ним через ментальний зв’язок. Пізніше променева зброя Скруллів змінила трансформацію, так що Хел якийсь час був домінуючою свідомістю тривимірної людини. Здавалося, що душі обох братів постійно присутні в тривимірній людині, але тільки один з них (зазвичай Чак) свідомо контролював форму тривимірної людини.

в чем сила 3D-человека

Після короткої кар’єри супергероя, Хел вирішив піти у відставку з 3D-людиною, почасти тому, що він подумував створити сім’ю, а почасти тому, що боявся за свого брата. Свідомість його брата якимось чином могла бути втрачена в періоди коли свідомість Хела пригнічувала свідомість Чака. Хел почав свою кар’єру як вчений-дослідник, одружився на колишній дівчині Чака й виростив двох синів. За останні роки він двічі викликав форму 3D Людини для боротьби з Халком.

Відчувши дивне бажання він відправився в подорож в Гімалаї в Індії. Він не знав, що присутність потужного містичного артефакту викликала його. Артефакт був шматочок світла в формі піраміди. Один з трьох осколків, створених Всесвітом у відповідь на присутність чистого зла, відомого як Тріон. Один з цих фрагментів був захоплений Скруллами, які викрали Чака Чендлера, й саме його енергія злилася з Чаком щоб створити тривимірну людину.

Чендлер також відчув поклик ще одного уламка й відправився в експедицію щоб знайти його. Однак його зрадив один з провідників Джонатан Тремонт, який забрав артефакт собі. Багато років Хел знаходився в полоні у Тремонті, який використовував свій гнів для створення релігійної організації під назвою «Триєдине Розуміння». Тремонт виявив справжнє походження артефакту й сподівався, що Триєдине Розуміння допоможе покласти край загрозі, яку він назвав «Потрійним Злом».

кто такой 3D-человек

Зрештою, Тремонт та команда Месників воювали з Потрійним Злом й поневоленими ним прибульцями. Тремонт відчував, що він може перевершити силу Потрійного Зла та поглинути її щоб стати богом, а потім управляти всією Землею. Однак Месники знайшли останню третю частину, об’єднали її з силою 3-D Людини й взяли під свій контроль частину, яка використовував Тремонті. Відбулося об’єднання Триатлону, Хела Чендлера та Чака Чендлера, які змогли знищити Потрійне Зло.

Триатлон / 3-D людина використав піраміду, в якій колись знаходилося Потрійне Зло, щоб повернути Месників на Землю, яку пізніше завоював мандрівник Канг Завойовник. Вони використовували силу піраміди, отримавши енергію всіх полеглих на її штурм протягом тисячоліть, щоб дати відсіч та перемогти Канга.

Триатлон повернувся до Пеггі Чендлер, відокремившись від Хела та Чака й повернувши їх обох в фізичну форму. Він також виявив, що його потрійні здатності залишилися, хоча Хел та Чак більше не мали здатність трансформуватися в тривимірну людину.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *