8 сил которыми Мьельнир и Штормбрейкер наделили Тора

У Кіновсесвіті Marvel (КВМ) Тор користувався двома потужними артефактами: М’єльнір і Штормбрейкер, кожен з яких дарував Богові Грома вражаючий арсенал суперсил. У більшості фільмів «Саги Нескінченності» Кріс Хемсворт постійно носив свій вірний молот М’єльнір – чарівну асгардську зброю, якою могла користуватися лише гідна людина. Після знищення М’єльніра Хелою у фільмі «Тор: Рагнарок», Тор вирушив кувати Штормбрейкер – величезну сокиру, для битви проти Таноса у фільмі «Месники: Війна нескінченності». Обидві зброї Тора наділили Бога Грома неймовірними здібностями, посилюючи сили, що вже є у нього.

У той час, як зброя Тора в Кіновсесвіті Marvel дає йому неймовірні здібності, його асгардська фізіологія та статус Бога Грома надають йому широкий спектр вроджених здібностей. Вони включають надлюдську силу, швидкість, витривалість та можливість швидкого загоєння ран, що дозволяє йому жити неймовірно довго. Однак, можливо, його вражаюча сила – це здатність генерувати електрику і керувати блискавкою. Хоча Тор є видатним героєм і без своєї зброї, М’єльніра та Штормбрейкера, вони дозволили йому виділитися з натовпу, даруючи ще більше суперздібностей.

#8 М’єльнір допомагає Тору контролювати блискавку

Мьельнир помогает Тору контролировать молнию

«Тор: Рагнарок» розкрив, що здатність Тора генерувати електрику насправді була біологічною, а не виходила від М’єльніра, як передбачалося. Тор навчився використовувати цю нову сторону своєї сили у битві проти своєї сестри Хели. Проте, протягом попередніх фільмів КВМ, М’єльнір використовувався Тором для контролю та концентрації ударами блискавок, яку він ще не навчився повністю контролювати. Він використав цей дар, щоб допомогти у битві месників у Нью-Йорку і спробував знищити Ефір у фільмі «Тор: Царство Темряви». Пізніше ту ж мету він переслідував за допомогою Штормбрейкера.

#7 М’єльнір допомагає Тору керувати погодою

Мьельнир помогает Тору управлять погодой

Титул Тора “Бог Грому” має на увазі, що він керує не тільки блискавкою, а й громом, і це було підтверджено кілька разів у Кінематографічному Всесвіті Marvel (КВМ). У ранніх появах Тор викликав величезні бурі, щоб приручити свою блискавку, але, мабуть, найвражаюча демонстрація контролю Тора над погодою відбулася у його дебютному фільмі «Тор» 2011 року. Після відновлення своїх здібностей, він використав Мьольнір, щоб створити величезний торнадо, крутячи молоток так швидко, як тільки міг, щоб ізолювати Руйнівника і перемогти його.

#6 Зброя Тора є його щитом

Оружие Тора является его щитом

Озброєння Тора часто використовується для ударів концентрованим сплеском блискавки, але він може використовувати його і в захисних цілях. І Мьольнір, і Штормбрейкер виготовлені з невідомого, але практично неруйнівного металу, що означає, що вони можуть витримувати величезну кількість енергії. У різні моменти в історії Тора в КВМ він використав свою зброю, щоб створити захисний щит навколо себе. У фільмі «Тор: Рагнарок» це дозволило йому захиститися від вогняного вихору Суртура, а у фільмі «Месники: Війна нескінченності» Штормбрейкер навіть зміг витримати міць усіх шести каменів нескінченності.

#5 Зброя Тора дозволяє йому літати

Оружие Тора позволяет ему летать

Хоча посилені асгардські здібності Тора дозволяють йому з легкістю стрибати на тривалі відстані, він також регулярно використовує свою зброю як автомобіль щоб літати. Тор найчастіше проявляє цю здатність, коли контролює Мьольнір, оскільки швидке обертання молота створює достатню силу для кидка як Тора, так і молота на величезні відстані. Це було продемонстровано у більшості ранніх появ Тора в КВМ, особливо у фільмах «Тор», «Тор: Царство пітьми» під час його битви з Малекітом та «Месники».

#4 Штормбрейкер дозволяє Тору використовувати Біфрост

Штормбрейкер позволяет Тору использовать Бифрост

Після руйнування Асгарда у фільмі «Тор: Рагнарок» та смерті Хеймдалля на початку «Месників: Війна нескінченності», здавалося, що доступ до Райдужного Моста буде втрачено назавжди. Однак у нової сокири Тора, Штормбрейкера, є сила відкривати Біфрост і дозволяти своєму власнику безпечно подорожувати нею. Це дуже стало в нагоді Тору, Ракеті та Груту, коли вони потрапили на Землю у «Війні нескінченності», а також дозволило Тору та його команді подорожувати до міста Всемогутності у фільмі «Тор: Кохання та грім».

#3 Зброя Тора може створити для нього броню

Оружие Тора может создать для него броню

Часто Тор виявляється без своєї броні в момент початку бою або, скажімо, коли йому потрібно пристосуватися до людського суспільства, але залишатися боєздатним. У таких випадках його зброя стає дуже корисною, оскільки дозволяє створити собі броню. Оскільки Тор не має здатності до ілюзій, як у його прийомного брата Локі, Мьольнір і Штормбрейкер є його єдиним засобом швидкого прояву бойового обмундирування. Він продемонстрував цю здатність у фінальних моментах фільму «Тор», а також у «Тор: Рагнарок», коли він замаскував свою броню під одяг звичайної людини, а сам Мьольнір прикинувся парасолькою – хоча вони швидко повернулися до свого справжнього вигляду, коли з’явилася Хела.

#2 М’єльнір та Штормбрейкер можуть зцілювати та воскресати Тора

Мьёльнир и Штормбрейкер могут исцелять и воскрешать Тора

Фізіологія асгардця дозволяє Тору витримувати більше пошкоджень, ніж звичайним людям, але часто Тор виявляється на межі своїх сил, що призводить до необхідності сторонньої допомоги. У КВМ існує щонайменше дві події, коли Тор виявлявся близьким до смерті, але його зброя приходила йому на допомогу. У фільмі «Тор» 2011 року битва з Руйнівником мало не коштувала Тору життя, але Мьольнір повернувся до нього, зцілив його рани та відновив його сили та броню. Другий стався в «Месниках: Війна нескінченності», де зусилля Тора зі створення Штормбрейкера майже призвели до смерті, але сокира повністю відновила його.

#1 Мьольнір подарував Джейн Фостер Сили Тора

Мьёльнир даровал Джейн Фостер Силы Тора

У фільмі «Тор:Кохання та грім» стало відомо, що не тільки Тор отримує користь від одного зі своїх молотів. Наталі Портман знову зіграла роль Джейн Фостер і нам показали, що вона бореться з раком, але безнадійно, оскільки вона отримала сили Тора, оволодівши Мьольніром. На жаль, тривале використання Мьольніра Джейн лише посилювало її рак, що призвело до її трагічної смерті наприкінці фільму. Однак, володіючи М’єльніром, Джейн отримувала всю міць сил Тора і ставала Могутнім Тором у Кінематографічному Всесвіті Marvel (КВМ), допомагаючи самому Тору у битві проти Горра Вбивці богів.

26/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *