кто такая Аберрация марвел

Рана Філіпс вступила до лав армії США та була спрямована на службу в центральну в’язницю Абу-Фасад.

  • Витривалість       –         3/7
  • Потужність           –        3/7
  • Бойові навички   –        4/7
  • Інтелект                 –        2/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        3/7

Вона стала відома тим, що жорстоко поводилася з усіма ув’язненими, а її майбутній наречений, сержант Джеффрі Айві, хоч й не був особисто замішаний в тортурах, фотографував все, що робила Рана. Почувши від Джеффрі, що він хоче її покунити та піти до іншої, Філіпс просто застрелила його.

Під час військового трибуналу Рана Філіпс була засуджена до смертної кари, але генерал Джон Райкер звільнив її та використовуючи ДНК Огиди перетворив в мутанта відомого як Аберрація. Переставши бути людиною вона отримала місце у військовому підрозділі Райкера Гамма-корпус: Чорний.

Аберрація та її товариші по команді, Аксон та Морасс, отримали завдання викрасти Лайру, дочку Халка (Брюс Беннер) з альтернативного майбутнього, щоб повернути її в Корпорацію «Походження» для генетичного есперименту, та паралельно захопити Боудікку Лайри, розумний технологічний пристрій, який вкрав інформацію яка належала Норману Осборну.

Биография персонажа Аберрация марвел

Лайрі вдалося втекти від них убивши Морасса, а Аберрації та Аксону довелося відступити. Загубившись в пустелі иа вмираючи від зневоднення й виснаження, Аксон з Аберрацією випадково знайшли селище посеред пісків.

Пограбувавши невеликий магазинчик після побиття кількох відвідувачів, Аберрація та Аксон відновили свої сили. Використовуючи інших городян в якості приманки, вони виманила Лайру та напали на неї.

Під час сутички Лайра кинула Рану Філіпс в цистерну з паливом, після вибуху тіло Аберрації спробувало регенерувати, але мутували утворивши масивні ракові утворення й додаткові кінцівки, зробивши її жахливо знівеченою. Лайра не стала зволікати та встромила в мозок Рани велику металеву трубу, очевидно, вбивши її.

29/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *