биография Абракас Marvel

Абракас, як протилежність Вічності та абстрактне втілення руйнування, прагнув знищити не тільки основний всесвіт Marvel Comics, відомий як Земля-616, але й всі паралельні реальності, використовуючи зброю галактичної руйнівної сили під назвою Абсолютний Нулліфікатор (Ultimate Nullifier).

  • Витривалість       –         7/7
  • Потужність           –        7/7
  • Бойові навички   –        3/7
  • Інтелект                 –        4/7
  • Швидкість             –        7/7
  • Сила                        –        7/7

Місцезнаходження Абсолютного Нулліфікатора було нікому невідомо крім Людини-Факела, члена команди Фантастичної четвірки. Бажаючи привернути увагу Фантастичної четвірки, Абракас вбив Галактуса з іншого всесвіту та відправив його голову на Землю-616, в якій сховав самонавідний маяк.

Це викликало порушення просторово-часового континууму, дозволивши людям з інших всесвітів пройти через портал залишений головою, включаючи іншу Нову. Коли Фантастична четвірка звернулася за порадою до Вартового, вони дізналися, що він забув ким він є, а потім впав у кому. Вічність розповіла Містеру Фантастика, що це було викликано діями Абракаса.

Після того як Містер Фантастика зібрав кілька супергероїв щоб битися з армією Абракаса на Місяці, Срібний Серфер був убитий невідомою хмарою мікроорагнізмов в спробі захистити Спостерігача від них. Армія Абракаса насправді хотіли отримати Людину-Факела, який володів координатами Абсолютного Нулліфікатора. В процесі вони зрозуміли, що координати зброї знаходяться не в пам’яті одного Людини-Факела з Землі-616, а розділені між трьома інших Факелами з альтернативних всесвітів.

Кто такой Абракас Marvel

Знайшовши цих альтернативних супергероїв та передавши інформацію Людині-Факелу з Землі-616, Фантастична Четвірка самі знайшла Абсолютний Нулліфікатор. Однак вони були зраджені альтернативною версією Нови, яка працювала на Абракаса. Потім Абракас знищив Рому, захисника Вічності.

Після того як Нова дала Абракасу Абсолютний Нулліфікатор, почалася битва яку Фантастична четвірка програла. Однак Франклін Річардс, син Містера Фантастика який володів здібностями які дозволяли йому спотворювати реальність, та Валерія фон Дум об’єднали свої сили та відродили Галактуса з його зіркових останків. Відроджений Галактус відкликав Абсолютний Нулліфікатор з рук Абракаса, давши зрозуміти всім присутнім, що Абсолютний Нулліфікатор насправді був частиною його сутності.

Через втручання Нови Абсолютний Нулліфікатор потрапив в руки Містера Фантастика, який зрозумів, що єдиний спосіб знищити Абракаса це знищити всю реальність та відтворити Мультивсесвіт за допомогою Нулліфікатора. Після цього ті хто помер, включаючи Срібного Серфера, були повернуті до життя, Франклін Річардс залишився без своїх сил, а Валерія перетворилася в немовляту в утробі жінки-невидимки, а сам Вартовий був повернутий в його рідний світ.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *