Агент Бранд биография марвел

Батько агента Бранд був інопланетянином з синім хутром, який переспав із земною жінкою.

  • Витривалість       –         4/7
  • Потужність           –        2/7
  • Бойові навички   –        4/7
  • Інтелект                 –        4/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        3/7

В якийсь момент свого дитинства вона дуже багато лаялася зі своїм інопланетним батьком, що, мабуть, спонукало її приєднатися до М.Е.Ч., агентства зі спостереження за позаземними розумними істотами та захистом землі від можливих загроз з їхнього боку. До 28 років груба, але дуже компетентна Бранд була призначена директором М.Е.Ч., але через відсутність соціальних навичок вона не користувалася популярністю серед інших агентів. Одного разу Бранд витатуювала слова «Грейс» та «Анна» на руках з невідомих причин.

Повіривши в помилкове пророцтво, яке передбачало, що його жорстокий рідний світ, Брейкворлд, буде знищений земним мутантом, швидше за все Людиною Ікс, воєначальник Орд відправився на Землю, щоб оголосити її жителям війну. Бранд та М.Е.Ч. взялися вести переговори з Ордом, пропонуючи йому самостійно викорінити мутантний ген, поки самі шукали цього мутанта.

Але Орд вкрав тіло померлого Колоса з Людей Ікс, воскресив його й разом з генетиком доктором Кавіта Рао перетворив ліки від вірусу Спадщини, виявленого в Колосі, в «ліки» для мутантів, експериментуючи з мутантами отриманими за допомогою Бранд. Після чого Ебігейл найняла дракона Локхіда щоб той діяв як шпигун агентства М.Е.Ч. в Людях Ікс. Пізніше Орд спровокував конфлікт з Людьми Ікс, який привернув увагу М.Е.Ч.а та його земного аналога Щ.И.Т.а. Під час бунту мутантів Бранд зіткнулася з Людьми Ікс, а після того як вона пояснила їм ситуацію з Брейкворлдом, Орд був переможений й взятий під варту М.Е.Ч.ем.

кто такая Эбигейл Бранд марвел

Після цього Бранд постала перед Піковою Радою, правлячим органом М.Е.Ч.а, де вона захищала свої вчинки кажучи, що вони нічого не роблять щоб захистити Землю. Коли екстрасенси Брейкворлда дізналися, що Колос був тим самим передбаченим мутантом, армада Брейкворлда була послана атакувати Землю. Щоб утримати армаду подалі, Бранд викрала Людей Ікс і відвезла їх на Брейкворлд, сподіваючись, що вони зможуть допомогти їй знищити ракету призначену для знищення Землі.

Перебуваючи в Брейкворлді, Бранд використала свої здатності генерувати тепло, щоб допомогти Звіру пережити мінусові температури тактичного погодного удару, а потім в пізнішій битві поглинула лазерний вибух призначений для Звіра, згодом виявивши, що вона відчуває сильні почуття до нього.

Хоча Кітті Прайд не змогла зупинити запуск ракети, вона використала свій творчий хист щоб не дати ракеті вразити Землю, але в результаті виявилася в області її вибуху. Після повернення на Землю Бранд найняла Звіра щоб той допоміг їй в роботі та почала зустрічатися з ним. Деякий час по тому Бранд застала змінюючих форму расу Скруллів, які вторглися на Землю а зруйнували орбітальний штаб М.Е.Ч.

кто такая Агент Бранд марвел

Вломившись на корабель Скруллів на шляху до Землі, Бранд заплакала, коли дізналася, що її агентству не вдалося запобігти таємнему вторгненню Скруллів в усі структури Землі, а потім використала системи корабля щоб знищити команду Скруллів. Звільнивши їх бранця Ріда Річардса, він же містер Фантастика, вона допомогла зібрати героїв Землі щоб протистояти вторгненню.

Після вторгнення Скруллів управління агентством М.Е.Ч. тимчасово перейшло до Пітера Гірича. Бранд та Звір ще довго працювали проти підставного миротворчого агента Голова Смерті, коли той намагався отримати нагороду за голову її зведеного брата Лоті. Поки Бранд була відсутня в агентстві, Гірич спровокував ксенофобську чистку та депортував усіх позаземних істот на Землю, включаючи Бранд.

Звір об’єднався з Головою Смерті щоб звільнити Бранду, потім вони допомогли покласти край програмі депортації Гірича, одночасно відбивши вторгнення Дренкса на Землю. Бранд також надала Людям Ікс розвіддані під час їх розслідування технології перетинаючих реальність примарних ящиків, найняла Жінку-павука в М.Е.Ч. в якості мисливця за Скруллами та допомагла Людям Ікс в битві проти кампанії по знищенню мутантів божевільного генетика Каги.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *