почему Анджелина Джоли присоединилась к Вечным

Анджеліна Джолі розповіла, що вона хотіла приєднатися до «Вічних» Хлої Чжао в ролі Тени, тому що Marvel Studios хочуть змінити сприйняття супергероїв.

Грядущий фільм 4 Фази Кінематографічного Всесвіту Marvel, знятий Хлоей Чжао, представить франшизі нову команду супергероїв. Це потенційно може струсити структуру влади у Всесвіті Марвел й, можливо, навіть її історію, оскільки Вічні існують вже століття. «Вічні» можуть похвалитися талановитим акторським складом, в тому числі Анджеліною Джолі, яка грає Тену.

На даний момент мало що відомо про деталі сюжету фільму. Marvпочему Анджелина Джоли присоединилась к Вечнымel Studios ще не опублікувала ніякої додаткової інформації, крім тієї, що була розкрита в 2019 році на San Diego Comic-Con та D23 Expo, де компанія офіційно розповідала про фільм. Створені Небожителями Вічні, могутні істоти, які по суті безсмертні, тому їх історія охоплює багато років.

Однак нам відомо, що основна розповідь буде відбуватися після подій «Месники: Завершення». До Анджеліні Джолі приєдналися Річард Медден в ролі Ікаріса, Кумейл Нанджіані в ролі Кінго, Лорен Рідлофф в ролі Маккари, Брайан Тайрі Генрі в ролі Фастоса, Сальма Хайек в ролі Аяка, Джемма Чан в ролі Серсі та Кіт Герінґтон в ролі Чорного лицаря.

Дата выхода Вечные от Марвел

Розповідаючи британському Vogue про своє рішення приєднатися до КВМ через «Вічних», Джолі розповіла, що Marvel Studios і Чжао хочуть змінити погляд аудиторії на супергероїв. Хоча вона не вдавалася в подробиці про те, що це означає, актриса поділилася своїми емоціями про відмінну роботу над фільмом, незважаючи на її несподіваний поворот у кар’єрі.

Мені подобається цей склад, та те, що ми всі зібралися разом. Я підписалася під тим щоб підтримати бачення Хлої Чжао та прагнення Marvel розширити наше уявлення про супергероїв. Бігати в золотом комбінезоні досить складно, коли тобі за сорок. Але я думаю, це хоч й безумство, але досить захоплююче.

Приєднання Анджеліни Джолі до КВМ довгий час було однією з найдивовижніших частин «Вічних». Останні коментарі, однак, вносять певну ясність в її рішення. Схоже, Джолі знайшла спільну мету з Marvel Studios та Чжао, підписавшись на «Вічних». Важко сказати напевно, що актриса мала на увазі кажучи, що Marvel хочуть змінити те, як глядачі бачать супергероїв. Однак вона, швидше за все, має на увазі постійне прагнення компанії до різноманітності та залученню, що є особливо важливим аспектом «Вічних».

02/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *