Биография персонажа Абдул Альхазред марвел

Абдул Альхазред народився в 8 столітті та вважається творцем Некрономікону, могутнього фоліанта чорної магії, створеного за зразком Даркхолда.

  • Витривалість       –         2/7
  • Потужність           –        3/7
  • Бойові навички   –        2/7
  • Інтелект                 –        5/7
  • Швидкість             –        3/7
  • Сила                        –        2/7

У якийсь момент дух Альхазреда виявився замкнений у царстві Пеллусідар, таємному вимірі, раніше доступному в межах підземної Землі. Була висунута гіпотеза, що Альхазред помер в Пеллусідарі або що його дух був перенесений туди Великою расою Йіт. Дух Альхазреда зберігався в кристалі раси рептилоїдів Махар в Пеллусідарі.

Приблизно в 1920 році член невеликої банди работорговців був спійманий на крадіжці у одного з капітанів та сховався в печері, де знайшов портал в Пеллусідар. Енергія, яка зберігалася в кристалі Махара, дозволила розуму Альхазреда взяти злодія під контроль, перетворивши його в фізичну версію власного духу до попадання в портал. Альхазред прийняв командування загоном работорговців та змусив їх розкопати портал в Пеллусідар.

Один із рабів які працювали на розкопках втік, але його переслідували та вбили работорговці Альхазреда. Це вбивство було помічено й помщено Тарзаном, який потім переслідував Альхазреда в Пеллусідарі. Работорговці також захопили африканську принцесу Айешу, маючи намір принести її в жертву кристалу в надії, що Альхазред повністю відновить свою міць.

кто такой Абдул Альхазред марвел

Айеша та Тарзан втекли від Альхазреда, який взяв на себе командування плем’ям людожерів та використовуючи свій корабель вирушив до міста Махар в джунглях. Махар побудували могутню зброю, використовуючи кристал, й були готові захопити Пеллусідар. Виявивши місто Махар, Айеша знайшла можливість взяти під контроль зброю, звернувши її проти союзників Альхазреда та вбила його яструба.

Махар напали на Айешу й їй довелося задіяти кристал щоб врятуватися. Розлютившись Альхазред вирішив пожертвувати своїми союзниками, щоб наповнити їх енергією свій кристал. Але прийдешній на допомогу Тарзан прибув разом з тваринами доведеними до божевілля звуковою зброєю.

Альхазред напав на Тарзана, плануючи принести його в жертву, але кристал почав висмоктувати енергію самого Божевільного Араба, й тепер він був вразливий для фізичних атак. В результаті Альхазреда загнали в кристал, який виснажив всю його силу та життєву енергію, змусивши його розсипатися в попіл.

в чем силы Абдул Альхазред марвел

В останні роки Абдул Альхазред, або інший злодій під його личиною, прагне захопити Мадріпурську злочинну імперію Тайгер Тайгер, маючи намір повалити уряд та зробити Мадріпур своєю фортецею.

Підлеглі Альхазреда викрали Арчі Корріган та Тайгер Тайгер, але через конфлікт між собою вони розбили літак в джунглях Мадріпура. Там їх переміг Росомаха та відправив злочинців у в’язницю.

Деякий час по тому сам Альхазред напав та здолав Росомаху, а потім повторно викрав Тайгер Тайгер та Коррігана. Коли Росомаха спробував повернути бранців, Альхазред випустив своїх демонів, сподіваючись викликати в Росомасі лють Берсерка, яку Альхазред міг контролювати. Але Росомасі вдалося здолати Альхазреда й загнати його в царство демонів.

28/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *