новый фильм Мстители: Секретные войны

Брати Руссо вважають, що можливий фільм «Месники: Секретні війни» в Кіновсесвіті Марвел може бути ще масштабнішим і більш амбіційними ніж «Месники: Завершення».

Після десяти років розвитку Кінематографічного Всесвіту Марвел, взаємопов’язана історія завершилася з виходом «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Обидва фільми були зняті Ентоні і Джо Руссо, написані Крістофером Маркусом і Стівеном МакФілі, і в них були присутні майже всі знакові персонажі КВМ.

Неймовірне об’єднання почалося з того, що всі куточки КВМ стали частиною переплетеної історії в Війні Нескінченності, яка, як відомо, закінчилася тим, що Танос знищив половину Всесвіту. Це дозволило в «Завершенні» задіяти набагато менший склад, побудований навколо оригінальної команди Месників. Після того, як вони зібрали Камені Нескінченності в минулому, всі герої КВМ телепортувалися щоб битися з Таносом і його армією. З урахуванням неймовірної графіки і величезних касових зборів, «Месники: Завершення» безперечно стали найуспішнішим фільмом всіх часів. З тих пір шанувальники задаються питанням, чи зможуть Marvel перевершити себе, і Ентоні Руссо дав відповідь на це питання.

фильм марвел Мстители Секретные войны

Під час інтерв’ю з BroBible братів Руссо запитали про можливість їх повернення в КВМ і про їхнє бажання зняти фільм «Месники: Секретні війни». Також їх запитали, що саме в коміксі «Секретні війни» спонукало їх до адаптації фільму для широких екранів. Обидва вони підкреслили неймовірний масштаб, який буде потрібен для такого фільму:

Джо. Знаєш, я читав цей комікс коли мені було 10 чи 11 років, і це було наймасштабнішим об’єднанням всіх героїв. Це була одна з перших серій коміксів, яка зробила подібне. Мені також подобається ідея, що лиходії повинні об’єднуватися з героями. ми з Ентоні любимо складні відносини між героями і лиходіями, нам подобаються лиходії, які вважають, що вони герої в своїх власних історіях, так що все це як би вбудовано в поняття «Секретних війн». Створення масштабної «Війни Нескінченності» було прямо пов’язане з мрією про «Таємні війни», яка буде ще масштабнішим.

Ентоні. Це був би наймасштабніший фільм, який ви тільки можете собі уявити, ось що дійсно хвилює нас в цій історії – епічність цього фільму навіть більше, ніж епічність всієї Саги Нескінченності.

У Marvel Comics існує дві сюжетні лінії «Месники: Секретні війни», оригінальний випуск 1984 року і оновлення в 2015 році. Оригінал об’єднав всіх героїв і лиходіїв на планеті Мир Битв, в той час як більш нова версія розповіла про знищення кількох всесвітів. У фільмі КВМ можуть брати участь не тільки Месники та Вартові Галактики, але й Фантастична четвірка та Люди Ікс, права на яких студія не так давно придбала, а також всі лиходії, які з’являлися в цих фільмах. Об’єднання всіх цих персонажів дозволила б «Месникам: Секретні війни» стати набагато масштабнішими, ніж «Месники: Завершення».

21/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *