Бри Ларсон ходила на прослушивание на роль в Звездных войнах

Брі Ларсон розповіла, що проходила прослуховування на зйомки в «Зоряних війнах», а також в декількох інших великих фільмах. Отримавши заслужену нагороду у вигляді Оскара за кращу жіночу роль, Ларсон стала затребуваною актрисою і зіграла роль космічного супергероя Капітана Марвела в фільмах КВМ.

Після успіху «Капітан Марвел» не дивно, що Ларсон отримає і другу сольну частина фільму, але роль Капітана Марвел могла стати не єдиною головною роллю, яку актриса отримала б від студії Disney.

Було багато припущень про те, що Ларсон отримає роль у фільмі «Зоряні війни», коли глава КВМ Кевін Фейдж був призначений керівником з розвитку цієї франшизи. Як виявилося, чутки про приєднання Ларсона до всесвіту Зоряних Воєн були не дуже далекі від істини. Брі Ларсон дійсно проходила прослуховування на роль в космічній франшизі.

Бри Ларсон могла получить роль в Звездных войнах

Ларсон підтвердила цю новину в одному з інтерв’ю опублікованих на YouTube про її подальші плани в кар’єрі і зйомках. У відео Брі також розповіла, що раніше вона прослухувалася на роль в «Голодних іграх» і перезавантаженні «Термінатора».

Я дійсно думала про перезавантаження «Термінатора» сьогодні, тому що у мене спустило колесо. Я сказала сама собі: «О, останній раз коли у мене траплялася така неприємність, стався коли я їхала на прослуховування в «Термінаторі» ». Спочатку у мене спустило шину, а потім я не отримала роботу.

Ларсон не розповідає подробиць про її прослуховування в «Зоряних війнах», за винятком жарта про те, що якщо ми не побачили її у фільмі, значить вона кастинг провалила. На роль кого Ларсона пробувалася в «Зоряних війнах» можна тільки здогадуватися, але, можливо, ця деталь з’явиться пізніше.

03/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *