Действительно ли Хела умерла после Тор Рагнарек

Кінцівка «Тор: Рагнарок» вказує на те, що Хела, яку грає Кейт Бланшетт, померла від руки Суртура, але чи дійсно вона мертва? Ми зібралися всі можливі варіанти як вона може повернутися в Кінематографічний Всесвіт Марвел.

Знімаючи третю частину франшизи Кріса Хемсворта «Тор», Marvel дуже хотіли врятувати персонажа й сам фільм. Для цього був запрошений Тайка Вайтіті, який став режисером «Тор: Рагнарок» та надав франшизі, яка на той момент була досить похмурою, нову більш комедійну атмосферу. Фільм був наповнений неймовірними візуальними ефектами, які описані в коміксах, та по суті перезапустив історію Тора в Кіновсесвіті Марвел.

Є кілька причин за які «Тор: Рагнарок» сподобався публіці більше ніж попередні частини франшизи. Але однією з кращих частин фільму була гра Кейт Бланшетт в ролі головного лиходія Хели. У богині смерті з’явилася незабутня роль в КВМ, оскільки вона майже відразу ж знищила Мйольнір. Також з’ясувалося, що вона таємна старша сестра Тора й раніше підкорила Дев’ять світів разом з Одіном. Хела виявилася гідним противником для Тора, коли вона захопила Асгард та вбила декількох персонажів, які грали помітні ролі в минулому франшизи.

Незважаючи на чудові злодіяння, які Хела привнесла в Кінематографічний Всесвіт Марвел, «Тор: Рагнарок», схоже, став її кінцем у франшизі. Це розчаровує багатьох глядачів, які хотіли щоб Хела стала набагато більшою загрозою в КВМ, та стежили за проблемою з якою Marvel зіткнулися на ранньому етапі використання одноразових лиходіїв. Проте все ще є шанс того, що Хела одного разу повернеться до Кіновсесвіту Марвел, та є безліч способів зробити це.

Як Хела померла в «Тор: Рагнарок»

Как Хела умерла в Тор Рагнарек

Перш ніж обговорювати як Хела могла повернутися, давайте спочатку згадаємо як «Тор: Рагнарлк» вбив її. У фіналі фільму відбувається масштабна битва в Асгарді, де Тор, Халк та Валькірія намагаються повернути королівство. Хела контролює Асгард за допомогою своєї армії нежиті та Вовка Фенріса. Хоча протистояння Тора з Хелою в кінцевому підсумку призводить до розкриття істинного джерела його сили, Тору та Месникам як й раніше складно зупинити її навіть після того як Локі прибув з підкріпленням. Як тільки Тор зрозумів це, він вирішив, що єдиний спосіб зупинити Хелу це зробити те що він намагався зупинити – почати Рагнарок, пророцтво, яке пророкує руйнування Асгарда.

Частиною цього плану стало те, що Локі відправився в сховище Одіна та зміг забрати Корону Суртура, гігантського вогненного демона, якого Тор перемагає на початку «Тор: Рагнарок». Локі кладе свою корону в Вічний вогонь щоб обрушити Суртура на Асгард. Як тільки Суртур почав руйнувати Асгард, Хела спробувала зупинити його, але він використав свій гігантський Сумерковий меч щоб напасти на неї. «Тор: Рагнарлк» тлумачить цей момент так, ніби це смерть Хели, але немає ніяких реальних доказів того, що вона дійсно померла.

Як Хела могла вижити в «Тор: Рагнарок»

Как Хела могла выжить в Тор Рагнарек

Якщо ми застосуємо старе правило телебачення й кіно, згідно з яким відсутність тіла означає, що людина про яку йде мова все ще жива, то Хела могла вижити. Також є підстави вважати, що вона могла бути все ще жива, грунтуючись тільки на тому, хто вона є. Зрештою, Хела – асгардка та богиня смерті. Хоча КВМ пояснила, що асгардці не безсмертні, її все одно неймовірно складно вбити. Й для такого великого лиходія, яким була Хела в «Тор: Рагнарок», сили, якими вона володіє як правителька Хеля, не були так добре пояснені. Однак, оскільки у неї є здатність правити мертвими, для Хели буде не так вже й складно вбити будь-якого асгардця.

Однак виживання Хели означало, що вона уникла більшого ніж просто гніву Суртура. Коли він використав Сумерковий меч щоб вбити Хелу, він відразу ж проштовхнув його далі в Асгард. Це призвело до вибуху Асгарда, що могло зробити виживання Хели трохи більше неймовірним. Однак є свідчення того, що асгардці можуть вижити у відкритому космосі тривалу кількість часу. Тор був знайдений Вартовими Галактики без свідомості в космосі на початку «Месників: Війна Нескінченності», тому цілком можливо, що Хела могла полетіти в космос коли вибухнув Асгард.

Як Хела може повернутися в Кінематографічний Всесвіт Марвел

Как Хела может вернуться в Кинематографическую Вселенную Марвел

Імовірність того, що Хела жива, дає КВМ ще одного лиходія якого потрібно повернути в якийсь момент в майбутньому. Не схоже, що Хелу очікує повернення в «Тор: Кохання та грім», але це можна легко змінити. Якщо Хела жива, вона повинна повернутися в якийсь момент в майбутньому Тора. Навіть якщо Одін Кріса Хемсворта залишиться їм не надовго, Хела може бути лиходієм, який повернеться за Валькірією або Могутнім Тором Джейн Фостер щоб битися з нею. Крім того, що вона може стати головним лиходієм в «Тор 5» або щось на зразок жіночого фільму «Месники», про який Марвел говорили останні кілька років, є багато способів завдяки яким Хела могла б вписатися в майбутнє франшизи про Тора.

Немає ніяких ознак того, що Хела повернеться в «Тор: Кохання та грім», але потенційно вона може зіграти там свою роль. Багато хто відзначив, що дизайн та озброєння Хели в значній мірі запозичені з коміксів про Горра М’ясника богів, а тепер він стане головним лиходієм «Тор 4». Є шанс, що Горр та Хела могли мати зв’язок в минулому, який тепер може бути досліджений. Можливо, Хела навіть якимось чином пов’язана з походженням Горра в КВМ та могла стати причиною по якій він ненавидить богів. Якщо вона все ще жива, Хела могла повернутися в якийсь момент в «Тор: Кохання та грім» тільки для того, щоб Горр М’ясник богів вбив її, так як це негайно показало б глядачам про те наскільки Горр небезпечний.

Звичайно, велика частина історії Хели в коміксах це її зв’язок з Хель, але в «Тор: Рагнарок» не дослідили її. Повернення Хели може бути пов’язано з подальшим дослідженням загробного життя в КВМ. В даний час Тор знаходиться на шляху щоб дізнатися ким він повинен бути насправді, але втрати є ключовою частиною його історії. Обидва його батька мертві, всі його друзі з Асгарда померли в останніх фільмах, а сам він спостерігав як Танос вбив всіх, хто лишився з асгардців на кораблі після Рагнарока. Тор міг в кінцевому підсумку обміняти своє життя на когось іншого або на все населення Асгарда й звернутися до своєї сестри Хелі щоб зробити такий обмін можливим. Тор зробив одного разу подібне в коміксах щоб врятувати Сіф, але в кінцевому підсумку Хела вирішила не забирати життя Тора й дозволила йому та Сіф жити.

хела вернется в фильмы марвел

Є також кілька фанатських теорій, згідно з якими Хела стане версією Смерті в Кіновсесвіті Марвел та буде пов’язана з Таносом в кінці Саги нескінченності. Цього не сталося в кінці 3 Фази, але Marvel могли змінити кінець Рагнарока щоб він відповідав такій трансформації. Замість того щоб Хела померла в кінці фільму, вона могла б народитися заново як втілення Смерті.

Ще одна можливість про яку варто згадати, це можливість для Хели повернутися через спогади. «Тор: Рагнарок» багато розповів про її попередні воєнні походи з Одіном та показав як вона бореться з усією армією валькірій. Оскільки Хела передувала Тору, її історія в КВМ налічує тисячі років. З 4 Фазою, присвяченій дослідженню минулого Кінематографічного Всесвіту Марвел, наприклад історія Вічних охоплює 7000 років, майбутні фільми Marvel можуть зробити те ж саме. Можливо навіть, що такі спогади можуть бути використані щоб потім пояснити як Хела пережила свою очевидну смерть в «Тор: Рагнарок».

13/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *