Чего ждать от сериала Локи

Локі, прийомний брат Тора і бог хитрості і обману, отримав сольний серіал на Disney +. Ми зібрали все, що відомо на сьогоднішній день про серіал «Локі», в нашому матеріалі.

Том Хіддлстон грав Локі в шести фільмах КВМ, починаючи з «Тора» в 2011 році і до останнього фільму «Месники: Фінал» під час «операції з часом», в якому супергерої повернулися в події Месників. Локі встиг побувати у всіх ролях, від ненадійного союзника до відвертого лиходія, а тепер він став зіркою свого власного серіалу.

Сценарист «Локі», Майкл Уолдрон, раніше працював над серіалами «Спільнота» та «Рік і Морті», тому ми можемо очікувати, що він привнесе комедійні елементи в серіал. Зараз «Локі» запланований як міні-серіал, але завжди є ймовірність продовження до декількох сезонів, якщо перший виявиться успішним.

Він може бути негідником, але Локі так само люблять, як і будь-якого з Месників (можливо, навіть більше), і шанувальники з нетерпінням чекають його появи на екрані.

Дата виходу серіалу «Локі»

Дата выхода сериала Локи

Поки нам не анонсували точну дату прем’єри серіалу «Локі», але ми знаємо, що він з’явиться на Disney + навесні 2021 року. «Ванда/Віжн» також спочатку планували випустити приблизно в той же час, але він був перенесений на грудень 2020 року. Оскільки серіал «Локі» буде пов’язаний з «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля», то, швидше за все, прем’єра серіалу відбудеться до виходу фільму.

Подробиці сюжету серіалу «Локі»

Подробности сюжета сериала Локи

Шанувальники, які бачили як Локі вмирає, правда, не вперше, в «Месники: Війна Нескінченності», можуть не зрозуміти його повернення в серіалі, але це легко пояснити. Згідно з офіційним синопсисом, Тор переслідує свого недисциплінованого брата Локі, оскільки він «протягом всієї історії людства впливає на історичні події, до того ж не дуже добре». Ця подорож бога хитрості стала можливою завдяки подіям в «Месники: Завершення», де Локі уникнув ув’язнення Месників втікши з Тессерактом, який дозволив йому втручатися в історію людства за допомогою переміщень в часі.

Головні ролі в серіалі «Локі»

Главные роли в сериале Локи

Том Хіддлстон, цілком очевидно, знову зіграє Локі і стане головним героєм серіалу, і було б дивно, якби Кріс Хемсворт хоча б не заглянув у вигляді камео, враховуючи його любов до сторонніх проектів, таким як «Команда Тора». Оуена Уїлсона також оголосили в складі акторів на початку 2020 року, але поки в невідомій ролі. До сих пір єдиною актрисою була Софі Ді Мартіно, яка раніше зіграла в «Вчора». Правда її роль в «Локі» офіційно не підтверджена, але раніше нам говорили про те, що вона може зіграти жіночу версію Локі. Ми думаємо, що вона може зіграти Веріті Вілліс, єдину людину, якого не можуть обдурити ілюзії Локі.

Серіал «Локі» зв’яжуть з новими Доктором Стренджем і Тором

Сериал Локи свяжут с новыми Доктором Стрэнджем и Тором

Хоч це і не було офіційно підтверджено Марвел, серіал про Локі буде безпосередньо впливати на події «Тор: Любов і грім», коли Локі повернеться до найпершого тимчасовому проміжку КВМ. Найімовірніше це зроблено, щоб спростити перетворення Джейн Фостер в Могутнього Тора.

Трейлер серіалу «Локі»

10/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *