Почему Marvel снимают Фантастическую Четверку до Людей Икс

Отримавши права на використання всіх персонажів, якими раніше володіла студія Fox, Marvel Studios вирішили почати зі створення фільму про першу сім’ю супергероїв з коміксів «Фантастичну Четвірку», а тільки потім додати Людей Ікс в КВМ.

Marvel Studios віддали перевагу «Фантастичній Четвірці», а не «Людям Ікс», коли справа дійшла до того, хто першим отримає свій дебют в КВМ після екранізацій студією Fox. З тих пір як Walt Disney Studios придбала 20th Century Fox, було багато припущень про те, хто з цих персонажів першим приєднається до КВМ.

Оскільки більша частина 4 Фази вже заповнена, існували теорії про те, що, можливо, «Люди Ікс» та «Фантастична четвірка» не приєднаються до більшого Всесвіту до 5 Фази. На San Diego Comic-Con 2019 президент Marvel Studios Кевін Файг навіть дражнив фанатів, що плани на ці об’єкти шалені, але вони “не встигли” їх доробити для презентації в залі H.

З огляду на глобальну пандемію, план Marvel для 4 Фази зазнав кілька змін, оскільки деякі проекти змінили дати випуску. Це також відноситься до кількох серіалів Marvel Studios, які з’являться на Disney +. Однак у Disney недавно пройшла своя конференція «Disney Investors Day», під час якої було піднесено безліч сюрпризів для майбутнього Marvel Studios. Одним проектом, який багато хто не очікував побачити, було оголошення Файгі, що режисер Людини-павука Джон Уоттс офіційно керуватиме «Фантастичною четвіркою» для Marvel Studios. Хоча дата виходу, склад й сценарист не були оголошені, культова команда незабаром з’явиться в КВМ.

когда выйдет Фантастическая Четверка от марвел

На жаль, для всіх нетерплячих шанувальників Людей Ікс по всьому світу нічого не було сказано про те, коли КВМ представить мутантів від Marvel. Хоча Marvel та Disney ще не вказали офіційну причину по якій вони ще не були додані, є кілька ключових факторів, які слід враховувати.

До здійснення угоди між Marvel та Fox, «Люди Ікс: Темний Фенікс» були останньою частиною Кінематографічного Всесвіту Людей Ікс від Fox, яка вийшла в кінотеатрах. Через величезний провал в прокаті, а також через негативну реакцію критиків на фільм, «Люди Ікс: Темний Фенікс» стали катастрофічним фіналом для франшизи Fox про Людей Ікс, яка почалася в 2000 році. Занадто поспішний вихід нового фільму був би небезпечною перспективою.

Якщо говорити про Фантастичну четвірку, то вона з’являлася на великому екрані останній раз аж в 2015 році. І до появи нового фільму «Фантастична Четвірка» від Марвел в рамках КВМ пройде аж 6 років. Якщо додати до цього фактору вагомий аргумент на користь того, що вони можуть привнести в КВМ щось абсолютно нове, на що інші фільми не звертали особливої ​​уваги, то проект «Люди Ікс» здається набагато більш ризикованим й менш цікавим для подальшого розвитку Кінематографічного Всесвіту Марвел. Ми впевнені, що пройде ще як мінімум кілька років, перш ніж Дісней почнуть створювати проект, який буде присвячений додаванню Людей Ікс в Кіновсесвіт Марвел.

20/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *