дата выхода Шан-Чи и легенда десяти колец

«Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» від Marvel був перенесений на травень 2021 року, після того як Дісней реорганізували всі релізи своїх майбутніх фільмів.

Через інфекційну природи COVID-19, більшість країн вживають заходів для уповільнення поширення хвороби, закриваючи всі підприємства, які вважаються несуттєвими для функціонування держави. Всі кінотеатри потрапили в цей список, і тому більшості майбутніх фільмів 2020 року довелось переглянути свої заплановані дати виходу. Довгоочікувані релізи, такі як «Форсаж 9», «Тихе місце 2» і «Не час помирати», вийдуть пізніше ніж очікувалося. Для Кінематографічного Всесвіту Марвел така перестановка дат випуску особливо складна, з огляду на величезну кількість фільмів, які у них знаходяться в роботі, але з сьогоднішнім оголошенням у нас з’явилося деяке уявлення про те, як 4 Фаза КВМ буде випущена в пост-уоронавірусному світі.

Серед безлічі зміни, які Disney оголосив в своєму анонсі, «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» перенесено на 7 травня 2021 року. Це переносить фільм прямо на початку літнього сезону блокбастерів на початку травня, зазвичай зарезервованому для найважливіших релізів КВМ.

когда выйдет фильм Шанг-Чи и легенда десяти колец

Попередні фільми КВМ, випущені на початку травня, включають в себе «Залізну людину», «Месників» і «Перший месник: Протистояння». Коли прийшов час випустити «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення», Marvel перенесли їх на кінець квітня, але принцип залишився тим самим – важливий реліз КВМ – знак офіційного початку літнього сезону блокбастерів.

У той час як причина по якій «Шанґ-Чі» отримав цю дату пов’язана із змінним графіком майже кожного майбутнього фільму, це все ж говорить багато про що в сприйнятті майбутнього фільму. Головну роль і самого Шанґ-Чі зіграє Симу Лю, Тоні Люн стане Мандарином, а Аквафіна з’явиться в поки ще не розкритій ролі.

04/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *